Зарибяват с junk food в 18 СОУ

  • 8 366
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 288
ivasl, ти разбираш ли за какво става дума??

не, newsm78  имаш ли време и желание да ми обясниш ? Thinking

# 76
  • Мнения: 392
spartae, много благодаря!
Аз съм нещо несериозна, не ми се захващаше с писането! В понеделник ще дойда.

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
ivasl, ти разбираш ли за какво става дума??

не, newsm78  имаш ли време и желание да ми обясниш ? Thinking

Прочети темата и ще разбереш.

# 78
  • Мнения: 2 401
spartae писах ти на ЛС, защото съм готова да  дойда и да направя каквото е необходимо, за да се обърне сериозно внимание на тези случаи, но ти не ми отговори, което малко ме озадачава. Сега виждам, че всъщност  едва ли имаш нещо предвид, след като променяш часа, защото ти е изникнала друга работа.
Все пак би ли написала тук каква точно беше идеята ти за събирането в понеделник?  Пускането на колективна жалба или просто да дадем тежест на твоята жалба (от което няма никакъв смисъл, на КЗК им е през шапката колко човека ще се тупнат да пуснат една жалба)?

# 79
spartae писах ти на ЛС, защото съм готова да  дойда и да направя каквото е необходимо, за да се обърне сериозно внимание на тези случаи, но ти не ми отговори, което малко ме озадачава. Сега виждам, че всъщност  едва ли имаш нещо предвид, след като променяш часа, защото ти е изникнала друга работа.
Все пак би ли написала тук каква точно беше идеята ти за събирането в понеделник?  Пускането на колективна жалба или просто да дадем тежест на твоята жалба (от което няма никакъв смисъл, на КЗК им е през шапката колко човека ще се тупнат да пуснат една жалба)?

Отговорих ти в темата,писах ти и лични Peace

# 80
  • Мнения: 7 821
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339383.0 ще оставя отключена само тази.

Общи условия

Активация на акаунт