Кога започна да ви расте коремчето?

  • 12 623
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 508
Ей сега, в 5-ти месец. Но ако не знаеш, че съм бременна, никога няма да познаеш! Grinning Затова в автобуса никой не ми отстъпва място... Sad

# 106
  • Мнения: 433
Някъде в 5 месец, но беше лято. Ако беше през зимата, сигурно и по-късно, че с тия дрехи...

# 107
  • София
  • Мнения: 1 476
На мен започна да ми расте към 5 месец, но приятели, познати, съседи забелязаха чак в 6 месец, дори и сега, в 9 месец, не ми е голям, но расте по бързо, отколкото първите месеци  Peace
Това е много индивидуално, не е повод за притеснения  Peace

# 108
  • София
  • Мнения: 1 476
нещо ми се бъгна компютъра, дублира ми се поста, извинете ме  Embarassed

# 109
  • Мнения: 1 243
3-тия месец ми личеше вече че съм бременна Peace

# 110
  • Мнения: 790
5ти месец

# 111
  • Мнения: 1 969
на мен в средата на 4-ти месец

# 112
  • Мнения: 514
От третия месец- в четвъртия хората разпознаваха, че съм бременна.
И на мен така!

# 113
  • Мнения: 826
След петият месец. Преди това може да ти се струва че е пораснало, но това е или от прекаляване с храната или понеже бременните задържат повече вода. Не ползвай сол в големи количества и не се оставяй на "вълчия" глад Wink

# 114
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Към средата на 4-ти месец Wink

# 115
  • Мнения: 89
В петия месец вече си личеше, че съм бременна, а не попреяла на обяд.  preggoСамо дето беше зима та с всички тези дрехи по мен се налагаше да казвам че съм в положение, за да ми направят място в трамвая.

# 116
  • Мнения: 1
В четвърти месец съм имах коремче и преди да забременея Embarassed но вече ми се струва че не мога да го гълтам Laughing

# 117
  • Мнения: 2 592
В пети месец. Преди това наистина изглеждах като преяла  Laughing  А в шести изведнъж като взе да расте ..., буквално всяка седмица се увеличаваше.

# 118
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Когато бях в пети месец.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 242
Аз си виждах коремчето си още във втория месец, а пък в началото на третия колежките ме разкриха Laughing В края на третия месец вече напълно ми личеше.

Общи условия

Активация на акаунт