ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 398
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Шивани, Параход, Енигма и Севчето днес пишете по-често, да не ви мислим и дебнем тука ли сте или ви няма.

# 76
  • София
  • Мнения: 183
Честит голям мъж на мама Поли! Виждате ли, че и големи деца се раждат естествено  Wink

Нелка, като те слушам и на мен ми се приисква да си гушкам госпожицата, че чак ми е смешно как съм реагирала снощи. Дано зора ме хване в добро разположение на духа, ама съм чувала, че не е концерт по желание  Laughing Приятна ви разходка!

Неди, появявай се редовно за отчет, да знаем как се  гледате с куклата! В моята книга си пише за коликите, че са предимно в късния следобед или вечер. Характеризирали се и с това, че се появяват всеки път по едно и също време на денонощието. Дано бързо отшумят.

Пуки, спрямо такива хора трябва да се действа с твърда ръка. Подкрепям те каквото и да решите да я правите тази жена. Това че е в затруднено положение не оправдава кражбите. Дано да реши да възстанови сумите, че и с полицията не са малки ядове да се разправя човек.

Лиянка, какво те тормози, че толкова си се разстроила? Ако имаш нужда да споделиш ние сме насеща, било тук или на лични  Hug

# 77
  • Мнения: 24
абе само на мен ли не ми отваря линка дето Пуки го е дала newsm78

# 78
  • Мнения: 24
отворих го  Hug

# 79
  • Мнения: 217
Не очаквайте задължително коликите да са по едно и също време, да почват след 10-тия ден  и да продължават до 3 месеца! Ние сме пресен пример за абсолютно никаква зависимост с тези 3 неща.
Започнаха от 2-рия ден в болницата, най-силните бяха до 40-тия ден, но продължиха до 11-тия месец и се появаха по всяко време - всеки ден различно, по няколко пъти на ден... най-зле през нощта. Но... минават доста по-бързо, честно казано, зъбите са си по-голям тормоз!

Лиянка, ти къде ще раждаш във Варна?

# 80
  • Мнения: 95
Благодаря за всички за поздравите!

Барабинка, Честит рожден ден! Вече сте две везнички в къщи..  Grinning Двойна радост!

Всъщност, малкият човек е Дева. Аз докато се канех как ще тормозим тати Козирог две Везни вкъщи, сега се оказа, че двамата са в комбина - земни зодии(Дева и Козирог) срещу моята въздухарска   Crazy

Честито на мама Поли. Голям мъж наистина! Да й е жив и здрав, бързо възстановяване на мама и по-скорошно прибиране вкъщи Simple Smile

# 81
  • Мнения: 173
Здравейте мацки!
Благодаря ви за честитките за моето бебе, дори в болницата получих SMS от Недялка 81, много мило ми стана. Честито на всички нови мамчета, да са ви живи и здрави дечицата!
Опитвам се да ви чета редовно. Наистина бебевалежът е голям:)
За моето раждане няма да разказвам в подробности, едно - защото нямам време покрай бебето, и второ - то много прилича на вече описаните досега раждания. Помнете, че като видите бебето, всички болки и притеснения се забравят. А и обслужването и обстановката в Авис Медика - Плевен са чудесни.
Моето бебче Димитър расте (300 г е наддал след изписването), суче, но като че ли има колики вече и трудно заспива. Има ли мамчета с този проблем и как се справяте? Давате ли вода на бебето? А биберон-залъгалка? Хем ми се иска да не давам биберон на Митко, хем като не може да се успокои, все търси да суче. smile3541
Времето днес е хубаво, може още бебета да се появят, а пък нашите ще ги разхождаме с количките 1stroller
Лек ден от мен!

# 82
  • Мнения: 42
Пуки, чак пък "смешна"! На мен ми изглеждаше като силно вълнение Hug! Ако ми се наложи аз да съм щъркел, сигурно нищо няма да ми се разбере от поста hahaha! Като знам как се разтрепервам! Мерси и за полезната статийка, мисля да си копна! Сега като четох за къпането и се хванах, че правя с ръце посочени пози и хватки Joy! Явно вече ме тресе и мене! А хич не ми се бърза, но кой ли ме пита?!
Много неприятно това с твоята счетоводителка! Адски некоректно е постъпила, даже го казвам омекотено заради добрия тон! Незнам какви са и мотивите, но наистина както още някой се изказа, дали няма да направи тоя номер и на друг, ако не понесе отговорност? Мислиш ли да предприемеш нещо?
Оп, коригирам се, видях, че си писала вече по въпроса! Това отговаря на въпроса ми!

# 83
  • Lovech
  • Мнения: 28
ДА Е ЧЕСТИТ СИНЪТ НА ПОЛИ, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!
Feel_u, писах ти на лични.

# 84
  • Мнения: 24
Цитат
Лиянка, ти къде ще раждаш във Варна?

в АГ-то на вип етажа

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Шики, мотивите и извинението й бяха лични проблеми. Някяк си обаче не го приемам. Просто я хванах натясно неподготвена и доста се оплете в отговори. Толкова се обърка, че накрая изръси глупоста, че такава като нея съвестна и коректна съм нямало да намеря. hahaha Ебаси и съвестта. Нейното разбиране за съвест явно е друго. Разтрепери се много докато говорехме, което ми подсказва, че ще излязат още много, много кражби. Тя няма да може да ни върне парите без да се съдим, защото ги няма, та ще мислим какво да правим. Хем ми е жал, хем пък не става дума за 5 или 10 лв. Пък и както казвате, след нас още някой ще изгори ако не се вземат мерки. newsm78

# 86
  • Варна
  • Мнения: 340
Liqnka, планово секцио ли ще си или нормално раждане, че и аз ще съм в АГ-то на ВИП-етажа и може да се засечем по някое време  Simple Smile.

Feel_U, питах дали може да отидеш и да си родиш нормално на ВИП-а без уговорка - отговора беше какъвто предполагах - може, стига да има места. Между другото вчера видях родилната зала отблизо - изглежда много цивилизована  Wink.

# 87
  • Мнения: 217
Шики, мотивите и извинението й бяха лични проблеми. Някяк си обаче не го приемам. Просто я хванах натясно неподготвена и доста се оплете в отговори. Толкова се обърка, че накрая изръси глупоста, че такава като нея съвестна и коректна съм нямало да намеря. hahaha Ебаси и съвестта. Нейното разбиране за съвест явно е друго. Разтрепери се много докато говорехме, което ми подсказва, че ще излязат още много, много кражби. Тя няма да може да ни върне парите без да се съдим, защото ги няма, та ще мислим какво да правим. Хем ми е жал, хем пък не става дума за 5 или 10 лв. Пък и както казвате, след нас още някой ще изгори ако не се вземат мерки. newsm78
Абе как така, бе!? Съвестна! Никаква прошка, важен е принципът! Едва ли ще сте загубили малко пари, но ако решите да й простите, друг ще се опари!

Разбирам това лице, на което е внасяла осигуровки, да си ги е внасяло за своя сметка, за да му тече стаж - тогава бива - за вас сумата за работна заплата и частта от осигуровките за ваша сметка е разход, а тя си трупа стаж... Ама да й плаща фирмата осигуровките, без да работи... Naughty Ама голяма наглост, бе, тя какво си мисли, че няма да се усетите ли?

Хеленка, Лиянка, я кажете колко парички трябва да си приготвя за всеки случай за ВИП-а? И в стаята след раждането сама ли съм? Щото не ми се кука сама, поне 2 да сме  Sunglasses

# 88
  • Мнения: 11 136
Тук!
Няма изгледи за раждане, а и нощес направо се съдрах от повръщане Sick

Шивани,
аз имам извънредно редовен цикъл и си знам и датата на зачеване luvbed, така че при мен за грешни изчисления не може да става дума. Също обаче имам чувството, че последните 2-3 седмици бебо яко "наваксва" - коремът ми е двойно по-голям и тежък, отколкото беше в началото на 9-ия.

Има и пета преносваща - Галинка, вчера след лекцията я изпратихме със 72 на тонове в Тина Киркова. Май няма от нея сигнали оттогава?

Алис, благодаря, че попита за осмокракия проблем Simple Smile Ма сега шшшт, че имам достатъчно други беди на главата - изнесохме саксиите с цветя и май ще се окаже, че е било от тях... Със спането и аз съм същата.

И честити нови бебчета на печелившите, разбира се! Идея си нямате колко е хубаво вързопчето да те "изненада" (разбира се, не твърде рано)! Като стигне, пък и подмине датата, вече отдавна всичко ти е приготвено, седиш със скръстени ръце, тежи ти, въртиш се от едната на другата страна и освен за фрустрации, за друго нямаш сили. Тюх!

Ама гледам и че още нямаме нито едно бебе навръх термин. Айде, къде са ни 5-те процента "точна наука"?  Sunglasses





# 89
  • Мнения: 24
аз ще раждам нормално ако всичко върви както досега.цената за нормално раждане последно беше 650лв,но ми казаха,че май са ги дигнали със 100лв.секциото май беше със 100лв отгоре.а в стаята е по едно момиче,но хубавото(поне за мен)е че мъжът ти може да остава при теб.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт