НОЕМВРИйските надежди и мечти изпълват най-прекрасните ни дни!

  • 10 139
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
Здаравейте всички и от мен надявам се да ме приемете в вашият отбор ние сме на план да се раждаме на18.11/08 и по последни данни имаме сини гащи лека бремменост и раждане на всички

# 31
  • Мнения: 34
alexia_j   welcome Ако искаш дай повече инфо за първа страничка(град, бременност, възраст) и Тонеса, когато може ще те добави.

# 32
  • Попово
  • Мнения: 687
Дубруютру  Hug
понаспахте ли се Wink
ние си дремнахме с малкия юнак, но малко. едни сънища като съм засънувала, че плиснати води, че раждане и т.н ум да ти зайде  Crazy 

# 33
  • Мнения: 88
Добро утро и от мен!!!

Само да се впиша и изчезвам,че ме чака работка...после ще ви чета.Хубав ден на всички!!!!!
                                                  Hug Hug Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 5
 Добро утро на всички , браво за темичката страхотна е. Не знам вие как сте ама аз ще полудея в къщи. Купиха ми количка на Graco MIRAJ + зелена от Париж за 79 евро. А тука най-евтиното е 260 лв. Така ,че инфото на милите момичета за франция е вярно. Но имало магазини които са в центъра и са скъпи. Той я е купил от нещо като Метро за детски стоки в края на града.
 Дано ви е полезно инфото.

# 35
  • Мнения: 31
Добро утро, на тези които са се наспали
и аз тази нощ бодувах от 2,00 до 3,30 и обикалях стаите и накрая се успах за работа.
Много се радвам, че малкия Алекс вече се храни в прегрътките на мама и се надявам скоро да прочетем, че си е вкъщи.

За болничните да ви кажа НОИ превежда два пъти седмично пари на банките във вторник и четвъртък, а срока им за обработка е 15-дневен след като фирмата ги занесе. Така, че забавянето може да идва и от фирмата, ако не са подали Образец 1 НОИ не приемат болничен.

Тонеса, темата ни отново е страхотна   bouquet

И аз днес съм на преглед, ще си нося данните за болничния и ще гледаме буболина дали е пораснала.
Лек ви ден от мен за сега.

# 36
  • Мнения: 32
Добро утро момичета и от мен,макар ,че за мен хич не е добро!!!
От два дена почти не усещам бебо newsm45,много рядко съвсем лекичко помръдва,а иначе си беше много активен.Направо сърцето ми се е свило.Днес ще си пътуваме до Плевен,защото утре съм при док за майчинството ,ама ако много ме напуши мога да отида още днес.На знам дали това е нормално,но мисля че не е .Много съм се притеснила.Ако не успея днес пак да се включа,утре си идвам да ви чета.
Усмихнат ден на всички и се радвайте на хубавото време Hug

# 37
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Петенце аз също като теб се бях ушашкала че бебо не мърда и бегом при доки, а той ми вика споко бе то това бебе няма вече така да се върти само леко ще го усещаш като потупвания.

# 38
  • Мнения: 173
добро утро и от мен
днес бая съм си поспала,скоро не беше ми се случвало.
и поредния скучен ден,откакто не съм на работа времето минава страшно бавно!!!!
още малко да си поскучаем че после като излезе бебчо хич няма да ни е скучно baby

# 39
  • Мнения: 1 209
Ха добро утро и от мен. Дано настроениението ви е като слънцето навън  Heart Eyes

Мери  Hug


Малко отчет от вчерашния ми преглед. С янаците сме добре, мама голяма и те големи, готови са пичовете ако искат вече да излизат, е ако се задържат още малко с появята ще съм много щастлива, нека да пораснем още мъничко поне  newsm68

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 09:40 от Veri4

# 40
  • Мнения: 329
Ха добро утро и от мен. Дано настроениението ви е като слънцето навън  Heart Eyes

Мери  Hug
Не беше, ама почнах да се развеселявам, като ви чета  Joy
Вие сте ми слънцата  newsm03
Петенце спокойн, няма страшно, бебчо си е добре, само дето вече му е тясно и няма как да се мята толкова активно  baby_neutral
Леле ама вие съвсем не спите, готвите се от сега а smile3521 smile3503
Аз се чувствам по-добре от вчера, не кашлям толкова и коремчето ми е по-спокойно  Praynig горкото бебче сигурно го измъчих тея дни  Blush
Тонеске ти как си   bouquet
Мери колко пораснахте вече ?
Ей Пепенке отдавна не се беше разписвала първа сутрин, връщаш си формата  newsm53 , ама къде ни е кафенцето и закуската  Weary
Опа и нова мама си имаме от по нощите ДОБРЕ ДОШЛА  smile3525

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 09:52 от mimeto_mss

# 41
  • София
  • Мнения: 5
Браво на мама Мери и малки яАлекс да са ни живи и здрави. Вчера бях на доктор и каза ,че бебето е високо и до 21,10 нямя дя родя и така.

# 42
  • Мнения: 8 529
Добро утро и от мен, МАМИ!

Петенце, иди на доктор да види бебчето, да му запишат тоновете. Другия вариант е изцеди един лимон и изпий сока, обикновенно бебетата реагират, дори и със слаби движения, това ще те успокои.

Veri4 браво на бебчовците, колко тежат?

На болните мами бързо оздравяване! Flowers Four Leaf Clover

На мамите с прегледи днес- успех! fingerscrossed

Времето е много хубаво и смятам да разходя баткото в парка!

# 43
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Петенце,не се шашкай. Нормално е да не усещаш бебо толкова често вече няма място за толкова активна дейност. И моята вече не прави акробатични изпълнения, само си подава дупето или главата (не мога да ги различа Joy) като я погаля по- настойчиво. Не се притеснявай, една моя позната, беше ходила да пита лекаря си с каква температура били  околоплодните  води, да не би на бебето да му е студено  Joy
Алексия, добре дошла, за лека бременност вече не остана, но леко и бързо раждане  Hug
Sasa, качи снимка да видим тази количка. Аз се преборих и ми отпуснаха още една седмица на работа, но вече на лек режим, ходя към 10:00 и се прибирам по-рано. Но аз съм на 15 мин пеша от вкъщи и пледирах да се движа повече, че иначе ще вися цял ден на компютъра  Mr. Green
Верич, браво на големите момчета Peace
Пепена, стискай още малко, нали ще е на тати глезлата.
Джиндари, цената, е такава за тези марки и модели, които си избрала. Друг въпрос е че ако не държиш точно на марката може да си намериш модел и на много по-ниска цена.

Нелчо,  ми се загуби тия дни ????


# 44
  • София
  • Мнения: 293
Един бърз запис от мен, за да не ви изпусна и отивам да ви чета.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт