Инициативата на Pampers и Unicef - чиста загриженост или подъл маркетинг?

  • 21 718
  • 369
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 447
Мисля, че инициативата е чудесна. Да я бяха пуснали
преди 2м, когато още бяхме на Памперс. След като
установих, че заради анатомичната им форма за
крачетата му пропускат памперсите и сутрин го намирам
омазан до ушите минах на Либеро. Съжалявам, но за
момента аз не съм се включила. Tired

И в анкетата не съм гласувала. Аз хем я подкрепям, хем не.

# 61
  • Мнения: 4 371
Ъъъ, изобщо не съм предполагала, че може да съществува такъв проблем Confused
Както и да е, не купувам Памперс, защото мойта е вечно напикана с тях.

# 62
  • Мнения: 8 769
Ах, тъй като днес съвсем случайно разбрах за тази кампания (все пак не гледам толкова много тв), смятах да изразя възмутата си, пускайки тема. Но, както винаги, мамите от бг-мамма са доста по-напред с материала.
Преди мен Mrs. Lovett, stelt77, IMPARTIAL, Grace' и ОП са изказали доста от моите мисли.  bouquet
Само да допълня, че бих подкрепила подобна кампания, ако беше за подобряване на условията, в които живеят бедните африкански семейства, а не да ги тровят!
Евтини рекламни номера са това за мен.  Naughty
За съжаление и с голямо отвращение  Sickтрябваше да купя точно днес пакет на памперс (така и разбрах за кампанията), защото в магазина (а уж голям и с претенции-Елитис, няма да го спестя newsm11) други марки пелени нямаше, а аз друго време за подобно упражнение няма да имам.....  Weary Затова мислено си казах 100 пъти, че тези пари не отиват във фармацевтичните компании....

# 63
  • Мнения: 4 555
Mrs. Lovett, stelt77, IMPARTIAL, Grace',  ОП, Доня Туфиня, връщате ми вярата в човечеството  Hug

# 64
  • Мнения: 2 652
Доня, моля те пусни нова тема с подходящо заглавие. Даже аз мислех да го направя, защото хората едва ли четат всички страници. Просто повечето очакват, че всички подкрепят кампанията и не виждат смисъл да "преобърнат" куп страници, за да прочетат едно и също, и без това на всички ни времето ни е доста ценно. Мисля, че трябва да колкото се може повече хора да се замислят дали наистина кампанията е с чисти намерения и тогава да направят своя избор.

Ескарина  Hug

# 65
  • Мнения: 4 392
Детето ми не ползва вече пелени, но не бих подкрепила нещо толкова нагло и безочливо!! Naughty

Момичетата преди мен много добре са го казали. Hug  bouquet


Моля, мислете малко преди да подкрепите автоматично, каквото и да било!!

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 14:57 от Спиролина на орторексичния галактически кон

# 66
  • Мнения: 2 176
.......Затова мислено си казах 100 пъти, че тези пари не отиват във фармацевтичните компании....

Напротив, точно там отиват. #2gunfire #2gunfire
Памперс никога не са били авторитет за мен, но не мога да повярвам, че Уницеф са се продали и са паднали толкова ниско!!!

Какво ли не правят парите от хората!
Дори застрашаването на живота и здравето на невинни малки деца.. не са в състояние да ги спрат! ooooh!

# 67
  • Мнения: 4 111
Сега пък Памперс ли ще бойкотирате  Tired
Смучете си от пръстите глупости и другите не мислели. Не купувайте, никой не ви задължава.

# 68
  • Мнения: 1 217
Аз днес си купих един пакет "Sleep@play",дали и от тези продажби отделят парички,нали също са на "Pampers" newsm78 В едно предаване обясниха,че раждането в африканските държави протича много често в извънболнични условия и затова тази ваксина е много важна за тях.Ще се радвам,ако има и други кампании,чрез които можем да помогнем за храна,дрешки и други неща за децата! Hug Hug Hug Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 5 539
Гади ми се от Проктър и Гембъл, и от тяхната "социална" инициатива.
За жалост и тази тема показва, че повечето жени разсъждават като барбита. Sick

# 70
  • Мнения: 2 176
Защо "като"?  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 8 769
.......Затова мислено си казах 100 пъти, че тези пари не отиват във фармацевтичните компании....

Напротив, точно там отиват. #2gunfire #2gunfire
Памперс никога не са били авторитет за мен, но не мога да повярвам, че Уницеф са се продали и са паднали толкова ниско!!!
newsm78 да взема да отида и да се опитам да ги върна ли тез пелени сега? Ами време отде? Banghead
и не са паднали ниско, ами направо си е низко... newsm11
Не купувайте, никой не ви задължава.
Е как да не ме задължава, ти чете ли ми поста. Друг вид пелени в тъпия магазин нямаше, времето ми е ограничено до секунди! Направо си беше изнудване! #2gunfire

# 72
  • Мнения: 14 499
аз и без това купувам памперс. не ме интересува.

интересува ме кога ще е новата игра

# 73
  • Мнения: 5 500
интересува ме кога ще е новата игра
ooooh!

# 74
  • Мнения: 4 111
Не купувайте, никой не ви задължава.
Е как да не ме задължава, ти чете ли ми поста. Друг вид пелени в тъпия магазин нямаше, времето ми е ограничено до секунди! Направо си беше изнудване! #2gunfire
Кой ли обича да няма избор, разбирам гнева, но вината за това не е на Памперс.

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 16:20 от Лилянчо

Общи условия

Активация на акаунт