Бихте ли работили каквото и да е...

  • 7 127
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 30
аз ще се похваля,че след 3 месеца търсене си намерих работа....най-после

# 121
  • Мнения: 43
 newsm78 Бих работила всякаква работа стига да свикна с нея и да е по платена разбира се.В момента работя по прфесията си, но тея пари които взимам просто са нищо няма да казвам колко са защото направо са смешни .

# 122
  • Мнения: X
Бих,разбира се...
Ако нямам избор ,да.
Една приказка от дядо ми,мир на праха му ,ще помня цял живот.Та той ми казваше "за лев работи,без лев не оставай"

# 123
Ще се съобразя с здравословното си състояние ,за това не на каквато и да е работа ще започна.

# 124
  • Мнения: 2 474
...Една приказка от дядо ми,мир на праха му ,ще помня цял живот.Та той ми казваше "за лев работи,без лев не оставай"
Мъдро е това.
Като се сетя колко пъти съм седяла "без лев"

# 125
  • Мнения: 37
Абе ако нуждата ме притисне - ще работя и още как и междувременно ще се оглеждам за нещо по-добро. Поне аз мисля така. За щастие до сега не ми се е налагало да правя такъв избор.
Успех! Peace

# 126
  • Мнения: 2 829
Твърдо ДА.
По принцип аз работя за да изкарам пари. Работила съм какво ли не досега-редила съм календари, била съм продавачка в магазин, преводачка, агент по недвижими имоти, секретарка, управител на фирма, сервитьорка, управител на хотел, и още куп други неща (последните ми задължения са доста разнообразни, та не мога точно да си формулирам длъжността).
От нито едно от нещата не ме е срам. На всяка една от длъжностите си съм се старала да работя добре и винаги това ми се е отплащало. Между другото-в едната фирма започнах като секретарка и напуснах като управител.
За мен е неприемливо да си седя вкъщи и да се оплаквам че нямам пари и да чакам мечтаната работа. Щом не намирам баш каквото търся-приемам най-доброто налично предложение, работя и продължавам да се оглеждам за нещо по-добро. Писнало ми е от оплакващи се безработни, които чакат някой да ги назначи за управител на банка, например.

# 127
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Права си! Peace

# 128
  • Мнения: 30
Труден въпрос ако съм много на зор -да,но по принцип -не.Само не го разбрах това дето ако почнеш една работа не я сменяш при никакви обстоятелства(нещо такова) newsm78странно ми се струва.......

Общи условия

Активация на акаунт