Гоблени-31

  • 48 571
  • 491
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 622
TASHA това което шиеш в момента е невероятно красиво. Виждала съм и други от вас са шили тази красотичка.Моля ви някой ако има време да ми каже тези гоблени Дименшънс по интернет ли ги поръчвате newsm78.Виждат ми се доста трудни.Аз шия ама малкото човече не ми дава много време за това спи по час час и половина и стане ли край. newsm74 сте !:kissloveu:

неличка този който шия в момента си го купих тук от Варна. Има магазинче където продават гоблени на Димейшънс

# 451
  • Мнения: 7 106
Гоблените на Дименшънс на каква панама се шият? Колко каунта трябва да е?
Ето тези свалих по молба на една приятелка обаче никъде не видях да пише за панамата.

http://good-cross.narod.ru/dimensions/african_lions/african_lions.htm

http://good-cross.narod.ru/dimensions/the_leopard_hunts_alone/th … d_hunts_alone.htm

Покупките ви са страхотни, сега ще чакаме да показвате.



Добро утро дами и слънчев ден   bouquet!



eliss първият гоблен с лъвовете се шие на 18 count ivory Aida , справка тук :
http://www.dimensions-crafts.com/productcart/pc/viewPrd.asp?idca … mp;idproduct=2907

(отдолу под картинката)

А вторият на черна Аида 14, справка тук : http://craftmarket.ru/show_good.php?idtov=3894
в сайта на Дим нещо не го открих, може би е доста старичък модел  newsm78).

# 452
  • Мнения: 434
Добро утро.
Първо:благодаря на Катето.Вчера си получихме панамата.Днес ще пуснем паричките,като се извинявам за забавянето.
Второ:показвам един мъник,който ще става играчка за елха,ама още не съм решила как да го оформя.
Трето:докато ме нямаше,доста сте изписали и се връщам да чета.

# 453
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
сисаче - страхотен е мъника  Hug

все се опитвам да наваксвам по никое време и съм с чувството, че нещо съм пропуснала  Confused ако някой е показал нещо и не съм го похвалила - компенсирам   bouquet а на обяд, когато малчо заспи ще прочета всичко отново  Peace
аз имам подобно джудже, смятах да го направя на нещо като знаменце, но висящо  Rolling Eyes (а сега де, как се казваха тези банери) обточено с червено и с червено помпонче отдолу. даже се чудех не може ли да виси на мини закачалчица  Mr. Green давай и твоите идеи - ще крада  Crazy

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 12:52 от Goody

# 454
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Добро утро момичета, черпя ви от моята скромна мързелива тортичка , чаша кафенце и един слънчев лъч . Да ме извинят майсторките на тортичките ( Марулка и Зори),за моя скромен опит, ама имам много да бягам докато ги стигна. running smile3521



Джури много се радвам,че ще има от кой да гледам за пейзажчето,че доста сложничко ми се вижда. Сега като завърша това което съм почнала се мятам на орхидеите, че по-леснички ми се струват, но хубавото е че ще има кой да помага.
Зори благодаря за схемичките.

# 455
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Мерси за кефенцето и тортичката. Толкова рядко ям тортичка, че понякога убивам за едно парче.
И моят мъник от вчера е с някаква ангина, ама аз май съм по-болна от него и въобще не съм шила.

sissak, би ли качила някъде схемичката на еленчето?

# 456
  • Мнения: 172
Добро утро и от мен.Докато някои ходят по срещи и ...ядат тортички аз завърших ето това:

Щампичка е и се шие бързо...

# 457
  • Мнения: 434
Да,ето го: http://sissak1.mylivepage.com/file/530/3360_%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D … D%D1%87%D0%B5.pdf

Това е картинката с истинските цветове.Аз събрах каквото имах и някой цвят не съм го докарала.


# 458
  • Мнения: 5 692
Kiki_andr ти май не спиш  #Crazy. Много е готино това ангелче   bouquet

# 459
  • София
  • Мнения: 780
Oх момичета, не мога да се вредя да пусна един отговор тия дни.... само чета и толкова....
Относно есен в Рамзау - да аз се бях влюбила в него, особено след като го видях ушит 1:1 в един магазин за гоблени. (намираше се на първия етаж в Малкия цум на Пиротска, сега има едно като сергийка на втория етаж - но незнам дали е същото - това на първия етаж вече го няма....) Аз не съм си купила за сега готова комплектовка - пък и след тея 4 Дименшънса дето ме чакат - няма да си купя скоро  hahaha Та идеята ми е когато питах по фирмите исках да видя поне конците, как изглеждат на пръв поглед, като цветово съчетание - ако не може - сори ама няма да си купя нещо което незнам какво съдържа - фирми комплектовачки - колкото искаш. Иначе най-добрия вариянт е определено - Вилер - все пак е техен дизай - ама цената е  Money Money Money Това което е дала Goodi - сайта на Ати Велева е добър вариянт - скан на вилер, но все пак - на мен подбора ми беше малко странен с тея 2 числа за 1 знак - тип - не мога да преценя кое точно... Хипатия ми изпрати 2 ключа - 1 с Анхор и ДМЦ и един само с ДМЦ - бяха правени с ПМ, но мисля че ги нямам на работа, а са ми само вкъщи. А вкъщи имам и снимки на готови ушити от хора... Единственото което съм забелязала е, че комплектовката на Милена стил - водата е доста по-синкава, докато на Вилер е по-сива - на мен Вилер по ми допада.
Няма да изброявам поименно, колко са ми харесали последните Ви творения, за да не изпусна някого, но всички са чудесни   bouquet  bouquet  bouquet
И не на последно място - цитирам какво ми е дошло в пощата относно последния ни албум в снимка.бг (нали аз го регистрирах и системните съобщения идват при мен) - "Здравейте, поради тематично несъответствие с избраната от Вас категория, албумът "среща 19.10.2008 ВАРНА" е преместен от категория Гоблени в категория Приятели." - Ами много са прави хората - каква категория гоблени, като няма ни един гоблен на снимките  hahaha hahaha hahaha
Ох спирам за сега... сигурно съм пропуснала нещо - ама следващия път Simple Smile

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 167
sissak - Можеш да разгледаш темата "Моите коледни предложения" на http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239703.0;topicseen
Аз ще ти дам и някои идейки, която изкопирах от сайта на Дименшън, които можеш да поразработиш ако ти харесват:
 или или или

Добро утро.
Първо:благодаря на Катето.Вчера си получихме панамата.Днес ще пуснем паричките,като се извинявам за забавянето.
Второ:показвам един мъник,който ще става играчка за елха,ама още не съм решила как да го оформя.
Трето:докато ме нямаше,доста сте изписали и се връщам да чета.


Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 12:27 от ilinayor

# 461
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Пристигна ми китайчето.
Качвам го тук:
http://nestinarka.multiply.com/photos/album/249
Оказа се , че не е 22 цвята, а цели 46. Панамата е поръбена на оверлог - прилича ми на аида.Конците не мога да ги определя какви са. Ще ги сверя довечера с ДМЦ и тези от оригиналните dimensions. Обаче не зная как ще се ориентирам в ключа. Някой има ли идея какво пише на дългите редове- дали по колко нишки от цвят?

# 462
  • Мнения: 45
Нестинарка,моите цветове са доста по-убити от твоите.Толкова ярко зелено и жълто например аз нямам.Ще опитам да сравня ключовете за да разгадаем твоя.Мисля,че едната цифра е броя на нишките ,а другата номера на конците.Ще ти пиша на лични какво съм направила.Иначе схемата май е като моята.

# 463
  • Мнения: 129
Неличка и аз само точа лиги по Дименшъна ама не смея и да си помисля  Embarassed  -да вземем да се отделим в тема за начинаещи гобленарки че тука при тез майсторици е страшно   Shocked
Спрете се бре жени -вие не спите ли нощем?Какви са тез красоти какво е това чудо то друга тема няма пълна с толкоз красоти   bouquet   Заминавам за Нова година за Испания и ако там видя някъде гоблени-дупе да е яко на мъжо ми   Laughing
Нестинарка ми то хич не е лошо това китайче-да си жива и здрава да си го ушиеш и да му се радваш   Laughing

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 13:57 от mila mimi

# 464
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Нестинарка ми то хич не е лошо това китайче-да си жива и здрава да си го ушиеш и да му се радваш   Laughing
Абе и е големичко!

Общи условия

Активация на акаунт