Малко съвети и опит при захранване

  • 1 212
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Щом има колики, не бързай със захранването. Можеш да увеличиш количеството на АМ, нощем си давай храна (ние също имахме такъв период, който за около 10 дни отшумя). В този случай, можеш да започнеш с каша вместо с пюрета (оризова, безмлечна, безглутенова), която много по-лесно се приема и няма допълнително да дразни храносмилателната система.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 096
Не бих и помислила за захранване на твое място - още сте малки, а отгоре на всичко и с колики! Нали не искаш коликите да се усилят  Peace Изчакай поне да навърши 6 мес, в краен случай 5!

# 17
  • Мнения: 4 335
Аз бих изчакала,а,ако не се наяжда увеличи количеството АМ.Детето само ще си покаже колко иска.

# 18
  • Мнения: 3 034
и аз ще ти кажа да не захранваш бебе с колики  Naughty относно буденето през нощта - то не е причина да захранваш. щом се буди, даваш мляко и толкоз. моят син и преди две седмици ядеше като новородено, те растат и понякога имат нужда от повече храна, а най-добрата храна за бебето ти в момента е млякото  Peace

иначе Алегра ти е написала идеално признаците, че едно бебе е готово за захранване, следи за тях и ако тогава вече са минали коликите, ще захраниш, има време  Simple Smile при мен схемата беше оризова безмлечна каша; ябълков сос; овесена безмлечна каша; пуешко; пилешко; зеленчукови и плодови пюрета. сега има още много неща да опитва, но аз бърза работа нямам, той още по-малко  Grinning

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нека отминат коликите и тогава.

Общи условия

Активация на акаунт