В малките тумбачета, се гушкат сладки МАЙчета №4

  • 14 230
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 229
  Хайде и аз в новата тема, Дидочка благодаря много  Simple Smile
  Добре дошли на новите мами.
  А аз пък именно защото не ми е лошо се надявам да е момче, защото с двете бъдещи каки повръщах доста първите месеци  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 885
Цамбур в новата темичка.

Джиджи-биджи, може да се запишеш на ЖК и в 9-ти месец. Споко, не се притеснявай.
Другата седмица ще ходя на лекар за сефте. Такъв мързел ме е хванал...........

# 17
  • Варна
  • Мнения: 355
То не е за самата ЖК, а за изследванията. Знам, че има определени седмици, в които е добре да се направи първата ФМ, а и БХС, но док. ми каза, че било след 15. седмица.

# 18
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
Джиджи-биджи  не е гаранция. моето момче хич не ме тормозеше даже не знаех че съм бременна до 2-рия месец,а сега... аз да си призная първата бременност все ми се щеше да е момиче, ама доки като каза ще е момче и така си и стана(пък и ми е надарен няма как да го объркаш Stuck Out Tongue ) Simple Smile сега пак искам да е момиче ама имам странното усещане че пак ще е момче нищо че бременноста е коренно различна. но да са ни живи и здрави пък както дойде

# 19
  • Мнения: 26
Хоп и аз да пусна краченца в новата темичка  smile3504

# 20
  • Мнения: 34
Поздрави и от мен в новата тема!
Заглавието много ми харесва  Peace

Днес ми е много меланхолично. От седмици насам се чувствам добре (като изключим тазсутрешното гадене).
Момичета, я да ви питам - вие казахте ли вече на работодателите си за бебчетата?
Аз не съм още, но усещам, че скоро коремчето ще започне да личи, а май е по-добре да се каже преди това, или?
Тук има майчета които се сблъскват с тоя проблем за втори път - как реагираха шефовете ви?
Приятен следобед!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 355
О, естествено, че не е гаранция, тя майка  ми каквото й се иска, това вижда, и го интерпретира както и е угодно. С баща ми са решили, че искат внук, дядо да го учел на разни неща Laughing

А иначе и аз си внушавам, че ми расте корема, но видимо е все едно, че съм преяла. Четох в една тема, че на повечето мамчета тумбаците са започнали да се забелязват от другите към 4-5 месец, така че аз не бързам да казвам на всички.

На мнение съм, че трябва да казвам на хора, за които съм сигурна, че ще се зарадват и ще изпратят положителна енергия към бебето. Е наложи се да кажем и на един-двама по-близки, които не скачаха от радост, но то си е и за тяхна сметка.

# 22
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
пожелавам на всички лек ден и изчезвам. отивам на първата родителска среща на Яси и ми е много нервно ,защото има едно детенце там дето през ден го прави син и вече не знам как да постъпя и на кого да се карам .  Sad дано не се стигне до скандали че каквато съм ревла в момента, ще стане забавно Stuck Out Tongue

# 23
  • София
  • Мнения: 2 430
Dido4ka,както винаги си направила страхотна страница Hug
Как сте момичета,аз да чукна на дървената си глава Mr. Green съм по-добре,но предишните седмици ми бяха кошмар,само гадене и дискомфорт,но нали всичко е за добро Hugза най-хубавото,така,че и това ще мине.
  Вчера се изкуших и влязох в един магазин на Чико и не ми се искаше да си тръгвам от там,има много сладки и малки неща Laughing

# 24
  • Мнения: 1 317
Охоо, я и аз да се намърдам тук в приятната компания  Party
Мен днес едни приятелки ме поръсили със сол без да видя. Не че вярваме в тези неща, но ей така. 10 минути следиха всяко мое движение, докато най-сетне се развикаха - момче ще еееее,  понеже съм се пипнала за носа  Joy
Не вярвам и аз в тези неща. С Евангелина всиички до един си мислеха, че ще е момче, включително и аз. Тъкав ми бил корема, това ми се било ядяло - всеки гадаеше. Нооо в 7 месец един доктор развенча теориите с изказването - оо, момиче е, аз й виждам яйчниците  Joy
animated успех и дано не се стигне да скандали, а да се разберете спокойно. Стискам палци  Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 618
Благодаря Ви, момичета, радвам се, че темата Ви е харесала, заглавието също! / аз го измислих и не претендирам, че е много добро Embarassed/
Мигла, ще те впиша в списъка на първа страница.
Само да ми остане повечко време и ще дооправя темата.
Хайде да пускаме снимки на тумбаците.  LaughingАз вече си имам такъв. Доста бързо ми се стори, но явно е нормално при втора бременност. Довечера може да накарам мъжа ми да ми снима коремчето.
 Как мислите, не би ли било по-добре да направим албума със снимки личен и да махна паролата от първа страница. Май не е много редно всеки да ни вижда  newsm78. Какво мислите по въпроса?
И аз чакам с нетърпение да мине още месец, че да видим бебешора какъв е. Така ми се иска пак да е момиче  Crazy
Скапаха ме от работа и отивам вече да почивам, че и без това ми е супер отпаднало от вчерашните изпълнения!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
Да ви кажа,че аз си внушавам,че имам  коремче Laughing Embarassed

# 27
zdraveite na vsi4ki mai4eta.az sam iliana i toku 6to se registrirah.nadqvam se 4e tuk 6te namerq priqtna kompaniq. Wink

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте момичета и от мен. Казвам се Ани, на 28 год и се очаква слънцето ми Андреа да стане кака в началото на юни, но както и предишния път си знаех, че ще се случи в края на май. Така че, се присъединявам към вас. При нас разликата е още по-малка и малко ме стресна новината, но си го искаме бебчето и някакси ще се справим. Искам да попитам тук някоя мама дали е имала такъв проблем. Вчера ходих на лекар и констатираха бременноста, но се оказа, че имам около 4 см. киста. Много се притесних и лекарката каза, че ако започне да расте след месец, два може да се оперира без да се прекъсва бременноста, но мен доста ме е страх. Моля, ако има някой от Плевен, или въобще някой със същия проблем да сподели. Благодаря ви предвалително и лека и спокойна бременност на всички мами!  Hug

# 29
  • Мнения: 2 172
И аз се мушкам в новата темичка  Flutter Въпреки,че не съм от най-активно пишещите ви следя.Адски ми е зле,направо болен човек  Sick Незнам защо пак ми е така  Tired
Искам да попитам някой знае ли дали има зависимост в гаденето?При първата ми бременност беше по същия начин,даже още по-зле (тогава не можех и да ям ).Означава ли ,че сега пак ще имам момиче  Thinking Задължително ли е да се чувастваш различно при бременности с различни полове?

Общи условия

Активация на акаунт