С какво се чисти надраскано от МАРКЕР върху стена?

  • 10 535
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 323
Пробвай да го напръскаш със Саво - препарат против мухъл е. С пулверизатор е и се пръска лесно на стена.
С него съм успявала да отстраня петна от стената. Избелва много силно.
Внимавай обаче - има доста силна миризма на хлор/белина.

# 16
  • Мнения: 158
Благодаря на всички включили се   bouquet

Ще се боядисва явно. Пробвах с мокри кърпички и избледня доста определено, ама стената стана на петна. Разбира се. Понеже тук не е боядисвано скоро.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 982
Пробвай с обезмаслителя meglio, скоро махнах от стената флумастери все едно никога не е била нарисувана, може би и за маркер ще стане, обаче с малко търкане.

# 18
  • Мнения: 824
Щом с мокри кърпички е избеляло,може би ще изчезне с гъба на Сано.

# 19
  • Мнения: 459
Аз не успях да изчистя драсканото с маркерите нито с мокри кърпички, нито с гъба. Накрая направих ужасно петно на стената, явно измих латекса Confused.

# 20
  • Мнения: 5 278
О,няма спасение значи .И нашата стена е надраскана,въпреки че им взехме дъска за рисуване,но на стената си е по-интересно.Засега с нищо не чися,защото стаята си е за пребоядисване,но повече ме интересува с какво махате тези петна от дрехите,защото положението е страшно.

# 21
  • Мнения: 18 542
Аз пък си запазих рисунката на едно човече върху вратата на стаята. Мога да го изчегъртам лесно, но ме радва и няма да го махам за сега. Само опитах да обясня, че по стените и вратите не се рисува  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт