Кога си заобичахте бебетата?

  • 8 389
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
Абе сега четох поста ти за зодиите.....това направо го отпиши.....супер глупотевина...ми ако стане както искаш, а след всичките ти зчисления се роди преждевременно или го преносиш и отиде в друга зодия - ще го връщаш ли....
Хич не се настройвай на такива вълни - като почнеш с опитите - каквото такова...
Права си,за риск сметките да не ми излязат,обаче може и да се получи?!Планираме толкова много неще,защо не зодията на човек с който ще съм`докато смърта ни раздели`в най-прекия смисъл?Аз имам наблюдения  и наистина с някой зодии се разбирам по-добре,отколкото с други!Налудничево е ,но какво пък защо да не пробвам 1-2 години да целя зодиите!? Heart Eyes

# 166
  • Мнения: 2 673
Заобичах ги, още докато бях бременна.

# 167
  • Мнения: 616
Винаги съм обожавала децата и винаги съм искала бебе, обожавам малкото човече което расте в мен и нямам търпение да го прегърна  Heart Eyes

# 168
  • Мнения: 411
На втория ден след раждането.Тогава го заобичах истински,но не че преди това не съм се интересувала от него.
Задави се както си лежеше  и много се изплаших.Все едно ме поляха с вряла вода.Тогава дълго си го прегръщах и не исках да го оставя.
 ooooh!

# 169
  • Русе
  • Мнения: 616
Децата винаги са ме обичали и търсили за игри, и на мен ми е било приятно с тях. Когато роди сестра ми разбрах колко крехки и нежни са тези малки създания  Heart Eyes обожавам си племенниците  Hug  Heart Eyes Мъникът, който имам съм го заобичала още преди да решим да имаме деца, дори бях убедена, че ще е момче  Mr. Green кошмарът, който изживяхме и двамата в родилно, направи любовта ми към него още по-голяма и силна  Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 307
И двата пъти от момента,в който разбрах че ще ставам мама започнах да си ги обичам Heart Eyes Heart Eyes

# 171
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Когато родих дъщера си, все още "не я познавах"... Гледах я отстрани и си повтарях "това е моето дете"... Когато навърши 2 месеца вече бях тотално и безвъзвратно изгубена в любовта си към нея и това чувство става все по-силно и силно, че направо ме боли  Heart Eyes

Описваш мен.
Така бях и аз с дъщеря ми. Сега със сина по същия начин. Чудех се ще ги обичам ли еднакво, беше ме страх. Сега ги обичам безкрайно, до болка и двамката.

# 172
  • София
  • Мнения: 2 381
Заобичах си бебето след като го родих и вероятно чак след като минаха неразположенията след раждането и ми се възвърнаха силите. Като бях адски уморена в началото ми призряваше, че трябва пааак да ставам и да кърмя. Исках просто да си почивам, ама, нъцки. Сега го обичам безумно. Не мога да си представя живота си без него. Дори, когато заспи в ръцете ми, при кърмене продължавам да го държа, защото знам, че ще порасне и ще останат само спомените от това колко мъничък е бил.
По принцип не съм фенка на децата и преди ги отбягвах, защото смятах, че един ден ще си имам мое, което да ми надува главата, та защо някои чужди деца да го правят???
Родих на 28 г. Ако не се бях сблъскала със заболяването ендометриоза едва ли щях и досега да искам дете, но пред перспективата след години да не мога да имам, реших че е по-добре да си имам.

# 173
  • Мнения: 10
Още от 16годишна обичам децата и когато забременях бях най-щасливата жена на света.

# 174
  • Мнения: 318
От първия миг, в който го видях след раждането  Hug Най-красивия Grinning, нямаше как да не ми се разтрепери силно сърцето, като при влюбване Simple SmileПреди това не съми подозирала що за безвъзвратно чудо е това - майчината любов  Heart Eyes
  Иначе чужди деца ме радват и аз съм им много забавна, но не изпадам в неконтролируем захлас Simple Smile Просто - мойто си е най-най Simple Smile  Peace  bouquet

# 175
  • Мнения: 1 367
Започнах да го обичам в момента,в който разбрах за него.Когато ми го донесоха след раждането,той не спеше.Гледаше право в мен с едни такива огромни сини очи.Тогава вече се влюбих безумно в него.Няма друга такава обич,и тя няма нищо общо с чувствата,които изпитвам към баща му.Да,понякога ме дразни,ядосва ме,докарва ме до истерия,но той е моето дете и аз винаги ще бъде луда по него.

# 176
  • Мнения: 50
В началото на бременността много се радвах, нямаше по-щастлива жена на света, но към петия месец започнах да се замислям - най-вече дали ще успея да бъда добра майка, изобщо как ще се развие животът ми оттук нататък, все пак нов и толкова важен човек се появява (при мен дори 2 Blush Party) - отговорността е наистина голяма. И горе-долу до последно ми тежаха тези мисли, НО
Цитат
Казват, че като го гушнеш за пръв път, ти става най-любимото същество на света... Smile
Абсолютно вярно! Hug При мен всякакви съмнения изчезнаха, когато си ги видях за пръв път, емоциите взеха връх и... Нямаше как да не ги обикна просто. Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 7 201
Заобичах я още докато ми беше в корема  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes
Също...още като усетих първите му движения. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт