помощ,не сме акали 5 дни!

  • 1 677
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
прясно изцедена ябълка

Ябълковия сок запича! По-добре намери круши!!!

# 31
  • Мнения: 667
Ти как разбра, че това е запек. Бебетата усвояват кърмата на почти 100% и понякога просто няма какво да изакат. Ето една статия по въпроса.
Цитат
Кърмените бебета могат да ходят по голяма нужда от няколко пъти дневно в първите няколко седмици до само веднъж или два пъти за цяла седмица.
Относно дохранването: спри всякакви дохранвания. Имаш кърма която може да стигне. Нашата добавка достигна до фантастичните 400 мл на ден. Компетентната намеса на Бу и някои други мами от форума и упоритостта на съпругата ми успяхме да възстановим кърменето. Дори в момента в хладилника са ми направили течен шоколад с пребиотици от Аптамил Laughing, защото му изтича срока на годност.
В Библиотеката действително има много полезни статии. Това което мога да кажа накратко, никакви сокове, вода само в най-горещите летни месеци и никакви режими.
_________
/edit
Кърмя,но започна да ми намалява и педиатърката каза да я дохранвам.
И как точно установихте това?!
Другото нещо което се сетих: избий си от главата, че бебето е гладно или не му стига (ако в момента действително не му достига, до 10 дни всичко ще се регулира). Кумата ми постоянно ми пили нервите на тази тема(тя има бебе на 25 дни).

Последна редакция: чт, 07 юли 2005, 17:01 от SafeHeaven

# 32
  • Мнения: 980
Компетентната намеса на Бу и някои други мами от форума и упоритостта на съпругата ми успяхме да възстановим кърменето. Дори в момента в храдилника са ми направили течен шоколад от Аптамил Laughing, защото му изтича срока на годност.
smile3521
Напрово съм горда, че сте част от форума мистър Хевън.
newsm10
angelina12, кърми и не мисли, че ти намаля кърмата. С често кърмене се увеличава, от добавки - намаля. Другите мами са ти дали ценни съвети, погледни и в библиотеката. Кърмата е най-доброто за твоето дете. Успех.

# 33
  • Мнения: 3 379
Първо, кърмените бебета много рядко, да не кажа почти никога, нямат запек, така че не се притеснявай, нормално е. Второ, не дохранвай, така съвсем ще ти спре кърмата - просто кърми по-често. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт