Октомври е вече - към старта се запътва НОЕМВРИйското човече!

  • 14 224
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Здравейте мамчета!
Тонеска ,дано Гоги да се оправи по-бързо  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Диди -лекувай се и не се давай на хремата.
Лора, Шамс, Бубе, Нелчо- fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynigдръжте се момичета ,малко остана.
Илка newsm59 -честит рожден ден на патерици  bouquet -много много здраве ,любов и  сбъднати мечти
Лайтблу ,дано малката Теа да се оправи по-бързо:fingerscrossed: Flowers Four Leaf Clover , иначе още от понеделник стискам палци и във вторник да гушнеш най- прекрасното бебче на света
Аз вчера бях на запис на тоновете и после доки гледа бебчо на видеозон -всичко е наред ,той расте ,мама също.И най-важното -за протокола -секциото ще бъде на 04.11. доки каза да се подготвя.Мартуша ,май ти също беше писала че ще раждаш  в МД по това време?
Ако е така можем компания да си правим?
Целувам ви момичета ,и ви желая слънчев испокоен ,без много болежки ден Hug

# 31
  • Мнения: 21
Илка  newsm59 желая ти много здраве, щастие, любов и през ноември да гушкаш сладък бебок.
Тонеска мерси за хубавата тема   bouquet
Шопи-мими и аз съм се насочила към Вип-стаите по същата причина. Ти как намираш болницата като условия прилично ли е?
Кинли добре дошла къде в центъра се намираш?
А за пръстите моите не знам да са се подували, поне не съм забелязала, но от снощи много ме болят ставите на ръцете. А за хемороидите аз мисля, че не е от редовното ходене до тоалетна. Аз не съм имала проблем с 00, но от няколко седмици и мен ме замъчи хемороид и не знам на какво се дължи. Мама ми каза, че било нещо нормално за това състояние. Аз го мажа с Прокто-гливанол, но не виждам да се прибира, само дето спря да ме боли.
Нашите баби вече започнаха да перат и гладят дрехите, вече сме разпределили задачите и всички изпълняват. Аз много се надявах някой от тях да си вземе отпуск като се роди бебо, но няма да ме огрее. Мъжът ми има частен бизнес и няма как да го остави и да си стои в къщи. Свекърва ми е счетоводител и в края на месеца, а и в края на годината не може да отсъства, тя щяла да дежури събота и неделя. Мама пък е учител и през учебната година няма право на отпуск, но хубавото е че училището е до нас, а тя е по половин ден. Остават сестра ми и бабата на мъжа ми те май ще са основни помощници  Grinning

# 32
  • Мнения: 22
Илка, честит празник! Пожелавам ти много здраве и късмет! И най-сладкото и пухкаво бебче!   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 5
 Здравейте пак ,а за хемороидите е различно . Аз съм имала страшни от люти чушки без да съм бременна . Иначе спомена след нормалното раждане на дъщеря ми беше ,че отзад съм като кокошка. Т.е. че имам трътка.
 Вале ти в къщи ли си вече да направим едно излизане.
 Приятен ден на всички мами. Да ви кажа днеска влизам в 37 ама още ме рита под ребрата така ,че явно е високо. Има време колкото и да ни се иска да се отървем .

# 34
  • София
  • Мнения: 167
Sasa, искаш ли  утре сутринта  кафе и разходка, даже може да обиколим някой магазин? Вземи и малката да се разходи.
Нещо почвам да се нервирам на Сашо и гледам да не се застоявам, че или ме хваща истерията или почвам да рева  Mr. Green
Още ходя на работа, трябва докрая на другата седмица да си свърша нещата и да сме оправили в къщи за да дойдат да ми свържат компютъра с този в работата да мога да си цъкам.

Това с трътката не ми стана ясно??????

# 35
  • Мнения: 8 952
Илка, Честит рожден ден! Да си жива и здрава! Леко раждане и послушно здраво бебче!   bouquet
Момичета, за хемороидите да не ви отчайвам, но не се прибират след раждането. Остават си, просто не са активни и не болят. На мен ми се появи хемороид през предната бременност. И вече девет години си седи, но не ме е болял през цялото това време. /Слава Богу/ Едва наскоро пак ми се е активизирал.  ooooh!
Иначе за болежките от бременността - мен предния път направо ме скъсваше гърба от болки, както и ребрата. Не можех място да си намеря последните седмици. Когато родих гърба моментално ми мина, ребрата също, но странното беше, че някак не можех да си поема въздух първия ден, сякаш гръдния ми кош нещо не беше в ред - явно просто са се намествали по местата си всичките ми там органи.  Sunglasses Мен корема не ме е болял особено - може би ден-два след раждането.
Да ви споделя една хитрост, която раждалите мами сигурно знаят - след раждането ще се чувствате много добре, ако уринирате под течаща хладка вода - под душа или просто си поливайте с бутилка.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 006
Привет!
Илка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  smile3525
Лайтблу, стискам палци всичко да мине бързо и безпроблемно  Hug Даже благородно ти завиждам, че ще гушкаш бебчо скоро.

И на мен ми се иска да се присъединя към разходките в центъра, но още не сме се преместили. След десетина дни като се отмиришат боите и разните други ремонтни миризми ще бъда близо до мола и съм на линия.

# 37
  • София
  • Мнения: 167
Привет!
Илка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  smile3525
Лайтблу, стискам палци всичко да мине бързо и безпроблемно  Hug Даже благородно ти завиждам, че ще гушкаш бебчо скоро.

И на мен ми се иска да се присъединя към разходките в центъра, но още не сме се преместили. След десетина дни като се отмиришат боите и разните други ремонтни миризми ще бъда близо до мола и съм на линия.

Ще си ни съседка  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 70
Искам и аз да съм ви съседка Simple Smile къде живеете ? (ако не е тайна)  Laughing

# 39
# 40
  • Мнения: 3
Момичета пробвах да кача снимки ако е станало утре другите покупки.

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 15:55 от mama didi72

# 41
  • София
  • Мнения: 215
mama didi72 пише, че иска парола

# 42
  • Мнения: 297
Май нещоо не се е получило,ще я чакаме да пише и да ни каже паролата.
Аз сега изгладих първата партида дрешки,чакам да изсъхнат другите и така...по малко,защото гръбче боли и се изморявам.Днес май няма да ходя на разходка-ще легна да гледам някой филм и ви чакам да си пишем после.Лек ден   bouquet

# 43
  • Мнения: 252
Здравейте пак ,а за хемороидите е различно . Аз съм имала страшни от люти чушки без да съм бременна . Иначе спомена след нормалното раждане на дъщеря ми беше ,че отзад съм като кокошка. Т.е. че имам трътка.
Цитат

Joy Joy JoyВярнооо! Наистина така изглежда smile3521. Хемороиди се появяват просто при слаби кръвоносни съдове. Не е нужно човек да страда от запек или да се напъва. И после не изчезват. Може да си починат известно време и когато най не ги чакаш, те изненадват. Сърби, боли, щипе....гадост. А специално тези при раждането, вероятно наистина се получават от напъването.
 EmbarassedИзвинете за анатомичния разказ Embarassed


Как се наврях в таз ограда, не мога да изляза newsm61

# 44
  • Мнения: 3
сложих снимките при албума с покупките

Общи условия

Активация на акаунт