Лунна диета - 14.10.08, 23:02

  • 5 202
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 564
Здравейте, аз започнах от днес с намаляване на храната, за да не ми е супер стресово, след това Simple Smile
И тъй като лунната фаза започва в 23 часа на 14.10, това означава, че самото гладуване Wink ще е през деня на 15, е признавам и аз се пооплетох  Embarassed
Днес съм на плодове, но мисля да хапна за вечеря нещо лекичко, утре чисти плодове и после лунуванетоооооо  Party
Прекрасен е този лунен режим  Flutter Flutter Flutter Супер се вписвам в него  Party Party Party
Лек ден   bouquet

П.С РЕДАКТИРАХ СЕ, ИЗВИНЕТЕ  Hug Crazy Embarassed

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 16:20 от фетица

# 46
  • Мнения: 33
Здравейте, съвсем ме оплетохте вече.

Пълнолунието не започва ли на 14.10 в 23.02мин, което да означава, че същинското гладуване е 15.10 до 23.32?

Може и аз да съм в грешка де, за пръв път ще ми е тук.

Слънчев и усмихнат ден на всички

# 47
  • Мнения: 3 315
много лунички този път  Party

# 48
  • Мнения: 564
Здравейте, съвсем ме оплетохте вече.

Пълнолунието не започва ли на 14.10 в 23.02мин, което да означава, че същинското гладуване е 15.10 до 23.32?

Може и аз да съм в грешка де, за пръв път ще ми е тук.

Слънчев и усмихнат ден на всички

Не грешиш  Hug Редактирах се  Peace

# 49
  • Мнения: 123
Днес съм на плодове, но мисля да хапна за вечеря нещо лекичко, утре чисти плодове и после лунуванетоооооо  Party
Прекрасен е този лунен режим  Flutter Flutter Flutter Супер се вписвам в него  Party Party Party
И аз от вчера намалявам храната.Днес бях на ябъки,а сега една салатка...
   
                               Grinning Хубаво е,че сме много  bouquet

# 50
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ооооох лунни дами,
Аз няма да мога  Confused
.....прочетох тук за Р.Д и се усетих, че сме и ние на важен Р.Д. в сряда и....

Акси Да те попитам дали ще е безсмислено да започна лунуването, но да приключа към 21ч...няма да хапна кой знае колко - една салатка, но виж винце чаша две....
И например на следващия ден да направя чай без захар, вода и плодове?
Накратко да започвам ли изобщо...да не е само да се стискам и нищичко - не че ми пречи, но да губя смисъл не ми се нрави. Peace

# 51
  • Мнения: 311
Момичета почна се (към тези с 3 дни), аз уж един дена да карам, ама се размислих за 3.
Желая ви много воля и инат, а после ще се пъчим с нови тела. Лека нощ на всички
Дано утре сте в супер настроение   bouquet Само като си помисля за портокаловия фреш ми иде веднага да заспя. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 564
Само като си помисля за портокаловия фреш ми иде веднага да заспя. Mr. Green



 Joy  Hug

# 53
  • Мнения: 571
Между другото на стенния ми календар пише че началото е в 21.02ч., а на друго място проверих- там пък е 20.02ч. Не знам на кого да вярвам но за всеки случай спрях яденето преди 20ч.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
добро утро лунички Hug
Как сте?
Аз съм добре-вчера и днес ще съм на плодове,а утре само на течности,другия ден пак на плодове Peace
Пред МЦ съм и незнам дали резултата ми ще е много добър,но силно се надявам Praynig
Успех на всички Hug

# 55
  • Банкя
  • Мнения: 823
Добро утро на всички лунички!

Наистина ставаме все повече и повече, което само ме радва. Hug

Акси Да те попитам дали ще е безсмислено да започна лунуването, но да приключа към 21ч...няма да хапна кой знае колко - една салатка, но виж винце чаша две....
И например на следващия ден да направя чай без захар, вода и плодове?
Накратко да започвам ли изобщо...да не е само да се стискам и нищичко - не че ми пречи, но да губя смисъл не ми се нрави. Peace
Ако имаш желание и воля, да спазваш поне частично режима, дерзай! Ефектът няма да е пълен и някои може би ще кажат, че няма и да е точно лунуване, но все пак ще си някакво спазване на режим. Успех! Peace


Между другото на стенния ми календар пише че началото е в 21.02ч., а на друго място проверих- там пък е 20.02ч. Не знам на кого да вярвам но за всеки случай спрях яденето преди 20ч.
Объркването с часовете се получава веднъж от лятното часово време и друг път, че обикновено подават часовете по Гринуич.
Тук в темите пишем часовете за България. Peace


Аз ще правя за първи път тридневка с плодове преди и след фазата, но мисля, че не би трябвало да е проблем, да издържа, защото съм правила режима на д-р Емилова на плодове и чай, но да видим. Wink

Успех на всички!

# 56
  • Мнения: 941
здравейте лунички
и за да се запиша за тридневка

# 57
  • Мнения: 2 199
Добро утро Hug
Аз вчера бях на течности+един фреш от моркови и не съм свалила нито един грам  Crossing Arms  Thinking  #Crazy  Cry

# 58
  • Мнения: 2 631
И аз се записвам, но само за един ден, и то ако се сетя  ooooh!
От довечера до утре...
Само вино ще пия утре, че се надявам мач да гледам вечерта...  newsm18

# 59
  • Мнения: 1 234
Вчера изкарах само на течности, днес продължавам  Simple Smile Успех момичета и много минусчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт