кога да платя на доктора?

  • 2 131
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 274
След раждането, разбира се. Ами ако не си свърши работата както трябва и не си доволна от него ? Ще искаш да ти върне парите ли ?

# 46
  • Мнения: 274
Най добре е след раждането Peace                 
Успех и леко раждане Hug

# 47
  • Мнения: 604
И аз си бях избрала лекар, но му платих след раждането(секцио)·
Късмет и леко раждане Hug·

# 48
  • София
  • Мнения: 1 139
Платих след раждането-секцио.Една седмица след като ме оперира,отидох да ми свали конеца,тогава му дадох парите.Самият доктор ми беше казал,че тогава става заплащането.

# 49
  • Мнения: 24
При мен договорката беше след раждането.Аз подробно бях разпитала лекаря как се процедира и така след раждането занасат детето на бащата да го види и после таткото се качва в кабинета на лекара за плащането.Не давай пари предварително и много добре че си си избрала лекар така ще ти е по спокойно и по сиурно.Успех Grinning

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 894
Плащане - само регламентирано на касата, след раждането.  Naughty Всичко друго е корупция.  Money
Подкрепям! Peace
и аз съм на вашето мнение Peace

# 51
  • Мнения: 654
Аз й платих преди това- по мо време, преди почти 2 г. беше 550 лв. Пак в Т.Киркова. После, като влязох в болницата, тя ми даде бележка , на която имаше  дълъг номер- като ЕГН, за да ми покаже, че е минало през системата. Честно казано ,не ми пукаше , ако ще да си ги прибере в джоба, важното е,че ми спаси живота.
Ако си мислиш,че последващото даване на пари ще ти осигури лекаря със сигурност, се лъжеш- според мен и точно обратното.

Общи условия

Активация на акаунт