Въпросче до ползващите QUINNY BУZZ 3 и 4

  • 5 127
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 734
На Бебемания бяха на щанда на магазини 9+,те ги внасят.

# 76
  • София
  • Мнения: 717
Днес бях отново в Неделчев и ми казаха, че за Бъз ще има предно гумено колело, т.е. както задните и ще може да се помпа. Отделно, притежателите на Бъз ще могат да си закупят само предните колела, гуменото или оригиналното, което върви с количката, както и също и рамото с две предни колела. Аз лично съм много щастлива и се чудя, дали да си взема надуваемо предно или двойните? Thinking
 

# 77
  • Мнения: 4 362
Днес бях отново в Неделчев и ми казаха, че за Бъз ще има предно гумено колело, т.е. както задните и ще може да се помпа. Отделно, притежателите на Бъз ще могат да си закупят само предните колела, гуменото или оригиналното, което върви с количката, както и също и рамото с две предни колела. Аз лично съм много щастлива и се чудя, дали да си взема надуваемо предно или двойните? Thinking
 

Точно това гледах снощи в ebay,направо се изумих,но после като видях рамата се усетих,че има възможност за слагане и на две колела  ooooh! Честно казано ,не знам как ще изглежда със надуваемо предно  Thinking

А видяхте ли това  ooooh!

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 17:27 от Дея`

# 78
  • София
  • Мнения: 717
Точно това гледах снощи в ebay,направо се изумих,но после като видях рамата се усетих,че има възможност за слагане и на две колела  ooooh! Честно казано ,не знам как ще изглежда със надуваемо предно  Thinking


Според мен ще наподобява на "Мура". Rolling Eyes Засега съм решила да си взема първо помпащото се предно, а после и двете колела. Но зависи, ако са половината количка, като цена, не си заслужава. Stop





Shocked Shocked Shocked.....Доста дърводелско.....

# 79
# 80
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен  bouquet
Много съм благодарна и доволна от темата и инфото в нея HugАз също съм ГОЛЯМ фен на Бъза!За малко да се откажа,заради това,че е с тесен кош,но от тук разбрах,че не е точно така!На 99% съм сигурна,че това ще е нашата количка PeaceСамо че смятам да е 2-ра употреба.нова ми е скъпичка Rolling Eyes Предполагам,че са доста здрави и ще изкарат и още едно бебе ThinkingМоля и за вашето мнение!

# 81
  • Мнения: 1 029
Здравей, betty! Според мен кошът не е малък, поне ние не сме имали проблеми в това отношение. Не мисля, че ще имаш проблем, ако си купиш количка второ употреба, само трябва да си я подбереш добре. Гледам, че в Продавалника има доста предложения за съвсем запазени и малко ползвани на добри пари, някои дори са все още в гаранция. Моята, живот и здраве, смятам да си я ползвам и за второто бебе и се нядавам, че няма да имам проблеми със здравината й и ще ми служи още дълго време.
Аз продължавам да се колебая за коша за новородено и евентуално, ако реша да го взема, може би също ще е употребяван, защото вече доста разходи ми се събраха и не ми се дават толкова пари за ново, особено предвид това, че ще се ползва само 2-3 месеца. Чувала съм, че бързо умаляват.  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 50
Aз смятам да не ползвам Дриймито,след като върши работа само за 2-3 мес. ThinkingМного мами казват,че кошницата Макси Кози-кабрио им е било достатъчно за началните по-кратки разходки.Всъщност,тази кошница има ли различни степени на облегалката,защото ми се струва(от снимки),че няма изцяло легнало положение? newsm78

Предварително се извинявам на авторката,ако малко съм размила темата й  Embarassed

# 83
  • Мнения: 11 004
Всъщност,тази кошница има ли различни степени на облегалката,защото ми се струва(от снимки),че няма изцяло легнало положение? newsm78

Няма как да има изцяло легнало положение, тъй като това е кошница за кола, а не кош тип легло.
Кошницата Maxi-Cosi има 2 степени на дълбочината на извивката, които се регулират с 2 лостчета на дъното й. Едната степен е за бебета до 5 кг, другата е над 5 кг.

# 84
  • Мнения: 1 029
Кошницата Maxi-Cosi има 2 степени на дълбочината на извивката, които се регулират с 2 лостчета на дъното й. Едната степен е за бебета до 5 кг, другата е над 5 кг.

Много ти благодаря за тази информация. Изобщо не знаех, че е възможно тази дълбочина да се регилура и сега ще трябва да разуча и да видя как става. Тези лостчета под самата калъфка ли се намира?

# 85
  • Мнения: 11 004
Не, обърни кошницата с дъното нагоре и ще ги видиш Simple Smile Две пластмасови лостчета с кръгли плоски върхове, на които пише +5 и -5.

# 86
  • София
  • Мнения: 717
Линофрина, аз нещо не ги виждам.....? Rolling Eyes newsm78 Може ли столчето ми да е по-различно?

# 87
  • Мнения: 1 029
И аз не можах да ги намеря тези лостчета  Rolling Eyes
Не знам дали важи за всички  модели, моята е Cabrio и в книжката с инструкциите за употреба си си пише, че има такава опция...

# 88
  • Мнения: 4 362
Има такава опция,вижте отдолу от страната на крачетата където са по принцип.....
Аз  също се чудя за коша за новородено,моята половинка настоява да е само с кошница за кола...ще видим  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 11 004
Да, моята кошница беше Cabrio, а лостчетата са на дъното. Отдавна си продадох кошницата, иначе щях да ви ги снимам къде са.

Общи условия

Активация на акаунт