златна гривна-за или против

  • 26 774
  • 170
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 471
Стига бе хора, жената писа вече, че бебо е получил друг подарък. Четете темите, преди да пишете

# 166
  • София
  • Мнения: 140
Никога не бих купила пък камо ли да сложа златни бижута по невръстната си щерка/син.Притеснявам се, че ако го направя на 12 ще ми проси силикон, а на 16 неща и да си помисля кво чудо ще да е/това в рамките на шегата де/ #Cussing out.Кичозно е дете на 2 г. да е накичено с бижута.

# 167
  • Месторождение
  • Мнения: 27
Виждала съм накичени деца - говори лошо за манталитета на родителите. Не разбирам майки, които слагат обеци на няколко месечно бебе. Не може да ме обедите, че не му пречат и не убиват още нежната и неоформена главица. А пък златни гривнички и синджирчета на 1-2 годишни дечица какво друго демонстрират, ако комплекс на майката. Сори, че съм крайна, ама е  Sick.

# 168
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Добре де, що си мислиш че твоето мнение е нещо по-различно от изказаните по темата. Трябваше ли да изкараш двумесечна забравена тема. А и да беше прочела, че проблемът е решен. Случаят е приключен

# 169
Твърдо против.Първо,защото не е практично и второ,защото няма смисъл.Привърженик съм единствено на обеците за момиченцата.Дъщеря ми беше на 6 месеца,когато й пробих ушите.Свикна с тях и вече не й правят впечатление.А всичко останало според мен е кич и показност.

# 170
  • софия
  • Мнения: 636
Хора, не сте актуални, благодаря ви на всички за отзивчивостта да изразите мнението си против златната гривна, но аз отдавна реших проблема си. Нещо повече, писах за това тук. Нека не се възраждат стари теми, които към момента са безсмислени и нека хората, които участват в дадена тема все пак да следят развитието й. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт