САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new6\

  • 9 235
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Самоков
  • Мнения: 561
Съгласна съм Ели и да покажеш снимки от запеканката с кайма и картофи щом ще я правиш след малко.  Laughing

# 241
  • Мнения: 228
Даже предлагам третото заглавие за след месец някъде, че сега му е раничко, а иначе е супер. Peace
И аз така,макар да гласувах за него.Иначе 4тото ми е най-благозвучно.

Бл;агодаря Ви момичета за хубавите пожелания,така денят ми наистина се превръща в празник!

каква запеканка???Искам и аз и без друго само това имам като продукти

# 242
  • Мнения: 674
Съгласна съм Ели и да покажеш снимки от запеканката с кайма и картофи щом ще я правиш след малко.  Laughing

Ха, ха, ха Joy. Нямаш проблеми! Joy След 2-3 часа ще имаш снимка! Mr. Green


Ани - ето тук е

# 243
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ето тук Ани http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339376.0

Ей изпревари ме тази Ели. Joy

# 244
  • Мнения: 24
На мен ми хареса последното заглавие и гласувах за него Peace

# 245
  • Мнения: 141
Ани честита годишнина,много щастие и любов Hug stork-boy
аз гласувах за 1-вото заглавие,ама ако можех щях да гласувам и за четирите Wink,Силве може да си ги използаваш и 4-те за следващите теми

# 246
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да ама Меги ново заглавие върви с нова тема, а нещо хич нямам време напоследък. Обаче вече се засрамих, че още не съм прибавила Цвети и вместо да търся буквите ще направя една зимна направо Thinking
Да ви се оплача днес е мн каръшки ден за мен нещо. Първо РС-то ми нещо издивя - започна само да си отваря прозорци и да зарежда страници, та го оставих на М да ми го оправи. После решихме да се разходим по центъра и ники да потича на Тортата (нашия площад тук) и тъй като не иска да се вози в количката търсихме най-близкото място, за да паркираме, резултат - паяка ни вдигна колата ooooh! те като са ни видяли с А регистрационен номер веднага са я грабнали, а паяка в града е нов и даже не знам къде вдига (не видяхме и табелата). По принцип съм ЗА паяците и винаги спирам на платен паркинг, ама днес....
Та така къръщина голяма Tired

# 247
  • Мнения: 141
Ей Силве много неприятно Confused
момичета имам 1 молба ,ако някой знае имейла на мАмОК моля изпратете ми го на лични Embarassed,че не ми се рови в старите теми да и търся профила и т.н ,а тя все по рядко пише тук

# 248
Здравейте скъпи мами ,Честита годишнина на Ани и от мен,много щастие в семейния живот ти пожелавам,напоследък не ми остава много време да пиша,с тези домашни задължения  smile3534ще изперкам.
Аз гласувах за номер 4 ,но и другите заглавия ми харесват много .
Аз тази запеканка я правих ,гледах наскоро предаването на Иван Звездев,беше гостенка Поли Паскова тя готви същата рецепта само дето го кръсти Мързеливото кюфте става много вкусно найстина!!!

# 249
  • Мнения: 106
хелоу Simple Smile

благодаря че ми обърнахте внимание за тази темичка Simple Smile аз съм родом от гоце делчев, мъжа ми е от софия, но от три години сме в самоков (преди това живяхме 6 години в софия). много ни харесва тук, мислим да се остановим за постоянно в този район. аз очаквах да е по-студено, но истината е, че самоков ме научи да обичам зимата Simple Smile в момента живеем зад музея. имам ли съседки? Simple Smile

# 250
  • Мнения: 674
chatpatka, добре си ни дошла!  bouquet Аз не съм ти съседка. Mr. Green И разбира се веднага искаме снимки! Laughing


Направих запеканката - чудна е. Със сигурност ще я правя и занапред. Peace Нели, снимката е в темата, макар да не е много на фокус. Embarassed


Силве, ела си при нас. ТукА паяци нЕма! Joy

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 18:00 от elina_king

# 251
  • Мнения: 24
Добре дошла на новата мама. Като гледам е с 3 дечица, а ние май още нямаме такава в отбора а? Ти си герой мамо! Искаме снимкииииииииииии.

# 252
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
chatpatka

Радвам се, че откликна на поканата ми HugДай повечко инфо, за да те добавим в новата тема Wink Аз незнам даже къде е музея Blush
Ели мерси ама не ме изкушаваш с това да се върна при  Twisted Evil в  Crazy  Mr. Green

# 253
  • Мнения: 674
Знам, знам, Силве.......аз само лекичко да те подразня..... Joy

# 254
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
По-добре да си ида там където паяка е наш Party Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт