Бихте ли поощрили дъщеря си да се пази девствена за съпруга си?

  • 18 354
  • 191
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 448
Lexи, като смяташ, че разминаване при влюбени не може да има, отговори ми на следния примерен казус - двама души, много се обичат , но единия има потребности от секс 1 път седмично да речем, другия всеки ден. Как да се задоволят взаимно без да прави някой от тях компромис? Или това не може казваш да стане, ако се обичат?  Wink

# 166
  • Мнения: 225
 Не, не бих.

# 167
  • Мнения: 957
Разбира се, че може сексуално да не си паснат! Платоническата любов никога не е била по-силна от любовта, включваща и секса! Вече са посочени някои от причините, поради които може да не си допаднат сексуално. Аз лично не бих поощрила дъщеря си да се пази девствена! Първо, защото това е налагане, ограничение. Второ, защото ако се пази за съпруга, последиците могат да бъдат плачевни!
Значи първо ще се пази за съпруга си /а трябва и той да е съгласен да изчака сватбата!!!.../. После, ако не дай си боже нещата между двамата не вървят - сигурно и развод няма да предприеме пак поради някакви подобни предразсъдъци... Какъв живот ще има това дете?

# 168
  • София
  • Мнения: 62 595
Ааа, нали знаете, че мъжете "пазене" не ги лови! Те са по друга линия - не могат да траят и си начесват крастата колкото пъти искат преди сватбата. Въпросът е с коя и как, ако бъдещата булка се дърпа. Laughing

# 169
  • Мнения: 435
Категорично НЕ Naughty

# 170
  • Мнения: 386
Да се пази момичето, но ако не срещне голямата любов- да си умре детствено ли newsm78 ?!

П.П. Имала съм мъж, към който съм изпитвала известни чувства, но след сексуалния провал с него всичко рухна. Имала съм мъж, с който съм правила страхотен секс без да изпитвам никакви чувства към него. Сега съм с мъжа който безкрайно много обичам и който ме удоволетворява сексуално повече от всеки друг с който съм била. Човек трябва да си търси щастието!

# 171
  • Мнения: 467
утре ще чета темата, мисля че има интересни мнения, но сега - Не не бих я насърчавала за такова нещо, но не бих я и принуждавала да си промени решението, ако то е такова. Бих и казала какво и защо мисля по въпроса....пък нейна си работа. Важното е да е щастлива!

# 172
  • Мнения: 3 164
Е, ако не й е отредено да има законен съпруг Mr. Green

# 173
  • Мнения: 1 517
Възможно е двама души да се обичат безумно и същевременно нещата в секса да не са на ниво.
А аз не бих дала такъв съвет на дъщеря си. Едната крайност е разюздано, сексуално поведение преди брака. Другата - пълно въздържание. Не съм привърженик и на двете. Във всичко трябва да има мярка. И мъжът и жената е хубаво да си походят преди брака, да добият известен опит - но да не се оливат (имах съученичка, на която буквално не и излизаха от г*за).
Истината е винаги някъде по средата.

# 174
  • Мнения: 3 731
Lexи, като смяташ, че разминаване при влюбени не може да има, отговори ми на следния примерен казус - двама души, много се обичат , но единия има потребности от секс 1 път седмично да речем, другия всеки ден. Как да се задоволят взаимно без да прави някой от тях компромис? Или това не може казваш да стане, ако се обичат?  Wink
Е, това вече е безсмислено. Лесно е да задоволяваш партньора си всеки ден, а собствените си сексуални нужди- веднъж седмично или колкото там искаш. И да, ако се обичат, това няма да е компромис, а взаимно удоволствие.
Пък и "Господ не е скитач, а е сбирач." казват старите хора. Wink

# 175
  • Мнения: 2 448
Lexи, като смяташ, че разминаване при влюбени не може да има, отговори ми на следния примерен казус - двама души, много се обичат , но единия има потребности от секс 1 път седмично да речем, другия всеки ден. Как да се задоволят взаимно без да прави някой от тях компромис? Или това не може казваш да стане, ако се обичат?  Wink
Е, това вече е безсмислено. Лесно е да задоволяваш партньора си всеки ден, а собствените си сексуални нужди- веднъж седмично или колкото там искаш. И да, ако се обичат, това няма да е компромис, а взаимно удоволствие.
Пък и "Господ не е скитач, а е сбирач." казват старите хора. Wink

Да бе, явно не знаете как чувстват нещата хората, които са слабо сексуални. И примера ми е написан в контекста на темата, че жена е влюбена и девствена, т.е. не знае какви са и сексуалните желания. Ако тя се окаже тигрицата, а мъжа и някой дето казва, че се изтощава и не му се прави секс (защо си мислите само за обратния вариант). Тъй, че Господ няма да слезе и да им посочи това е твоя човек. По добре преди да се обвържем сериозно да сме се опознали поне себе си, какви сме и какъв партньор да търсим.
Варианта да не ти иде отвътре и 5 пъти седмично да се пънеш заради другия,колкото и да го обичаш, е, няма да е приятно, ако е за цял живот.
Имам познати близки семейство, мъжа вечно мрънка, че жена му го тормози за секс и той трябвало да си хаби енергията. Не се смейте, защото и аз първоначално така реагирах, ама се оказа, че с триста зора го навива за един два пъти месечно. А човека си е здрав, прав, че и хубав, тя си го харесва и не иска да ходи с други, кофти работа е. Оженили са се почти деца, на 20 години са имали вече 2 , но вече толкова години все са в спорове, относно неговото нежелание за секс.

# 176
  • Мнения: 3 731
Ако "тигрицата" е влюбена и девствена, адски бързо ще открие какви са сексуалните и желания. По повод изтощения мъж, айде сега, секса не е фитнес, допускам да е изтощен психически, но не и физически  Wink, все пак говорим за хора, които наистина се обичат, а не за моментни влюбвания.
 "Да се пънеш за другия" звучи отвратително и със сигурност не предполага каквито и да е чувства, изобщо е извън темата.
pasinet , трудно е да опознаем партньора си, но е невъзможно да опознаем себе си Grinning.
Всъщност е доказано по 1001 начина, че сексът протича в мозъка, така че ако партньора ти въздейства на това ниво (т.е. си влюбен), няма как да не се получи. По- трудно е да разбереш дали ще останеш влюбен завинаги, но сексът не е критерий за това.

# 177
  • Мнения: 12 668
Ако "тигрицата" е влюбена и девствена, адски бързо ще открие какви са сексуалните и желания. .

Тъй де, за това си говорим. Ама ще е малко късно - след сватбата.

# 178
  • Мнения: 2 448
GeoNadin, не е смешно, казвам ти, че човека просто е такъв, слабо сексуален. Като нещо не ти идва отвътре, какво е освен да е пънеш. Знам, че звучи грубо, но си е така.
Обратния скучай също е кофти, жената да е слабосексуална. Не че не обича мъжа си, но просто няма желание за секс, както и примерно да е по консервативна, да не иска да експериментира, а на мъжа да му се иска.
За това моето мнение, че че двама души трябва да си дадат шанс преди да се оженят да видят дали и до колко си пасват и дали ситуацията им изглежда удовлетворителна, дали биха искали и могли да живеят така. Глупаво е да мислим, че ако в началото на една връзка, когато страстта е най силна, ако тогава нещата са с компромис, че за в бъдеще ще се налага по малко. Не е ли по добре да имаме някакъв опит преди да кажем "да"-то, отколкото после да съжаляваме, че сме се "пазили" до брака?

# 179
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ей заради това в Иран има законово установен брак от 3 до 6 месеца

Общи условия

Активация на акаунт