Откриха Декстър!

  • 13 948
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
Мир на праха на момчето.. и съболезнования към близките...

Не мога обаче да не изкажа негативизма си по отношение на разследването на такива инциденти. Колкото разкриха убийството на сестрите Белнейски, толкова и тук ще има някаква истина. А какво реално стана сус случая на сестрите? Професорът, който след експертиза каза, че са били прегазени от кола, реши да се самоубие  Shocked и между другото, досега не съм чула да се работи по този случай /освен традиционните изречения по такива теми: Полицията работи по случая. /

И аз смятам, че Декстър не се е самоубил. Абе, народът ни може да е овчи, но не е толкова тъп и малоумен, че да не разбере в каква измислена държава живеем?!?!? То даже и не сме държава, а няква първична форма на съществуване. Не че по другите държави не стават такива убийства, там даже са повече изверги, но поне има някаква оптимистична нотка, че наистина ще се направи свястно разследване, за да излезе истината наяве. Ужасно много мога да пиша, за съжаление - глас в пустиня, защото не съм фактор, който може да промени всичко. Надявам се този път да не изляза права и истината за смъртта на Декстър да бъде изяснена.


п.п. Слухи, какво е имало в постовете ти, че са изтрити?

# 211
  • Мнения: 335
Декстър бил жив преди да го прегази влак/31 октомври 2008

http://dnes.dir.bg/2008/10/31/news3539257.html

# 212
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
Декстър бил жив преди да го прегази влак/31 октомври 2008

http://dnes.dir.bg/2008/10/31/news3539257.html



 Rolling Eyes Прекалиха. Няма да коментирам. 
Мир на праха му.

# 213
  • Мнения: 405
.

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 23:17 от Слухи

# 214
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978


Хал хабер си нямате какви бюрократични простотии се налага да минат разследващите и работещите по случаи, които случаи очевидно са неудобни и е в интерес на някого да не бъдат разкрити. Въпреки това, по случаите се работи.



извинявай, ама явно не схващаш, че негативизмът на хората е породен именно заради бюрократичните простотии, защото дори съпругът ти да не си идва и месец и да открият какво е станало по случаите, накрая всичко ще се прикрие заради бюрократичните простотии и заради интересите на някого

и  какъв е смисълът накрая от целия труд на органите на реда? тъжно, но факт - хората го знаят и са негативно настроени към това

# 215
  • Мнения: 405
Да, права си - няма да има публичност, защото всяка медия си е на някой си, който дърпа конците.
Схващам откъде идва негативизма, защото и аз съм била такава.
Сега знам, че тези случаи обикновенно се разкриват, близките научават истината, а виновните се наказват  Peace
Но народа не го научава и няма как да стане, 'щото целта на медиите е друга.
 Tired

Надявам се да няма засегнати от приказките ми - нямам за цел да се заяждам.

Както и да е , де. Май взехме да се отклоняваме от темата вече, може да пуснем нова - "Манипулиран ли е народа ни и кой се крие зад медиите в Бг"  Joy

# 216
  • София
  • Мнения: 11 117

Как искате да се разкрие едно убийство? А? Като в криминален филм - за 90 минути ли?

За 90 мин. не, но и за 2 години НЕ. За Белнейски говоия.
А колко убийства изобщо са разкрити ?

# 217
Слухи, не се обиждам, но нали разбираш, че това само ти си го знаеш и близките на мъжа ти. Аз такова инфо няма откъде да взимам. Спомням си, че едно време едно 17 годишно момиче /Елеонора/ беше убито на Попа, от полицай... или нещо такова беше. Така и все още не знам какво се случи и дали има осъдени и виновни. В деня, в който професорът се беше "самоубил", се "самоуби" и Емин и оттогава насам слушам само за този инцидент и някакви версии, а нищо не съм чула или прочела за професора. Определено част от проблема е в медиите, но за съжаление не всички са може би като мъжа ти... и аз не съм искала нищо лично да кажа, изказвам се дотолкова, доколкото мога да бъда подготвена.

# 218
  • Мнения: 2 821
Декстър бил жив преди да го прегази влак/31 октомври 2008

http://dnes.dir.bg/2008/10/31/news3539257.html


Как така Писмено предупреждение...тези се гаврят с близките.
Да пази Господ направо Praynig

# 219
  • София
  • Мнения: 12 554
Слухи, не се обиждам, но нали разбираш, че това само ти си го знаеш и близките на мъжа ти. Аз такова инфо няма откъде да взимам. Спомням си, че едно време едно 17 годишно момиче /Елеонора/ беше убито на Попа, от полицай... или нещо такова беше. Така и все още не знам какво се случи и дали има осъдени и виновни.

Калин Кьосев беше осъден на 4 години затвор и 40 000 лева кръвнина. Но той има престой в следствения арест, та може и вече да е извън затвора.

Колкото до другото. Слухи много ще съм благодарна да ми отвориш очите каква точно е целта на медиите, че нещо не мога да не го приема лично  Twisted Evil

# 220
  • Мнения: 6 417
Да, права си - няма да има публичност, защото всяка медия си е на някой си, който дърпа конците.
Схващам откъде идва негативизма, защото и аз съм била такава.
Сега знам, че тези случаи обикновенно се разкриват, близките научават истината, а виновните се наказват  Peace
Но народа не го научава и няма как да стане, 'щото целта на медиите е друга.
 Tired

Надявам се да няма засегнати от приказките ми - нямам за цел да се заяждам.

Както и да е , де. Май взехме да се отклоняваме от темата вече, може да пуснем нова - "Манипулиран ли е народа ни и кой се крие зад медиите в Бг"  Joy



Който дърпа конците в държавата, той управлява медиите. Не им "дърпа конците", купува си ги.

# 221
  • Мнения: 405



Който дърпа конците в държавата, той управлява медиите. Не им "дърпа конците", купува си ги.

Да, и аз имам т'ва предвид  Peace

Нана77, не ми се спори по въпроса, още повече във форума  Mr. Green  Сори ако съм те засегнала с нещо Peace

Зол,    bouquet          /  много ти е яка снимката на аватара! /

# 222
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Бог да го прости  Sad Cry Sad

Общи условия

Активация на акаунт