Хорааа, какво става ??? Няма ли да има най-накрая общофорумска среща ???

  • 11 819
  • 243
  •   1
Отговори
# 90
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?

Аз съм ЗА! Вярно по раничко е, но аз започвам с украсите и приготовленията за Коледа още от 1 декември.

Не знам дали сте избрали вече място за коледната масовка, но само като предложение, защо не го направите в Зала Матти ?

Ами аз си написах съображенията за залите. Иначе в Мати е супер. Правила съм няколко мероприятия там. Собствениците Диляна и Филип са много разбрани и готини хора. Готвачите им са страхотни. Малко цените са им височки, но може да се постигне нещо разумно.
Но пак стои въпроса за наема и кетеринга, който трябва да се уточни и капарира предварително... и другите неща, които бях написала.
Освен това какво правим в случай, че някой не се е записал, а вземе че дойде. Какво... няма да го пуснем ли? Ако е в заведение може да си поръча самосиндикално ядене и пиене и съответно да си ги плати.
И друго има. Когато е в зала тип коктейл, не се маркират отделно допълнителните поръчки. Тоест накрая ще се формира една сума за доплащане... която как ще се плати. Може да има хора, които са си тръгнали по рано. Трябва някой да се бръкне и после да гони всички и да си събира парите. А и ще се почне... ама аз толкова не съм пил, ама аз не съм поръчвал допълнително...
Не ми се обиждайте, но съм виждала какво ли не по партита.
Не мисля, че този вариант със залата е удачен.
Аз започвам да мисля за заведение. Ще очаквам и предложения и от вас.

# 91
  • Мнения: 166
20-ти продължава да ме устройва все повече. Дори командировъчни ще мога да ползвам. Twisted Evil
Ивонска, на каква тема ще е или няма значение? Важното е сеир, оп, програма да има. Laughing Купи и на мен таквоз листче, плийз, че в нЕкои магазини не се намират.


# 92
  • Мнения: 1 531
незнаех, че така е станало миналата година Thinking

та, да - логично е да е с капаро Peace

# 93
  • Мнения: 4 371
Не ми се обиждайте, но съм виждала какво ли не по партита.
Някои от нас също Tired И то на форумско парти.

# 94
  • Мнения: 1 364
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?


Хубава дата Peace

# 95
  • Мнения: 5 468
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?


Хубава дата Peace
Не е хубава, защото още няма никакво коледно настроение... Tired

# 96
  • Мнения: 2 768
Aма пък ще избегнем съвпадането с фирмените банкети.

# 97
  • Мнения: 5 370
Аз се присъединявам към Ета. Освен това някой подхвърли, че по 20.12 може да има заработване на 31.12. И не, не  е вярно за коледното настроение, мене ме хваща още от края на ноември. Crazy

# 98
  • Мнения: 918
Много хубави хора, които отдавна не съм виждала/чела:hug: Иначе само да не е на 23.12, че тогава ми е РД-то.

# 99
  • Мнения: 4 371
Изобщо все ми е тая кога ще е, така съм се наточила да дойда, от кога не е имало форумски купон, домъчняло ми е.

# 100
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мен ме хваща от края на Август...

# 101
  • Мнения: 4 300
Все ми е едно за датата. "За" капарото съм, а дали не може да се намери заведение в което да се плаща на момента( допълнителните поръчки имам предвид)?

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 22:17 от Рокси

# 102
  • Мнения: 10 758
Не ми се обиждайте, но съм виждала какво ли не по партита.
Някои от нас също Tired И то на форумско парти.
То да беше само един път Tired
Затова трябва да е : поръчваш - плащаш.

# 103
  • Мнения: 5 393
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.

# 104
  • Мнения: 10 758
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.
Ъ?Защо пък с управителя?

Аз имах предвид както е по дискотеките - поръчваш си нещо и като ти го донесат си го плащаш.

Общи условия

Активация на акаунт