Как се изправихте на крака след изневярата?

  • 17 348
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13
Благодаря на всички ви за мненията. Всъщност, наистина от това имах нужда - да чуя повече мнения. Хора - различни, размисли - колкото хората, че и повече. Аз, да се похваля - вече май се поизправям (откакто разбрах мина 1 година и 3 месеца), но да ви кажа - стана само с подкрепата БАШ на виновника. Естествено, не мога, а и може би няма да успея да му имам доверието, с което се ползваше преди, но се чувствам добре. Желая на всички много сила и любов и никога да не сте герои в подобни теми.  Hug

# 76
  • Мнения: 562
Цитат
Не знам какви са ти познатите, но щом за 5 мин. кеф са готови да наранят най-близкия си човек, с риск това да разбие семейството и децата им да растат без единия родител, за мен това е безотговорност и нито бих им имала доверие, нито бих могла да ги уважавам (дори да не съм засегната пряко)

Абсолютно съм съгласна Peace

и аз

# 77
  • Мнения: 562
Благодаря на всички ви за мненията. Всъщност, наистина от това имах нужда - да чуя повече мнения. Хора - различни, размисли - колкото хората, че и повече. Аз, да се похваля - вече май се поизправям (откакто разбрах мина 1 година и 3 месеца), но да ви кажа - стана само с подкрепата БАШ на виновника. Естествено, не мога, а и може би няма да успея да му имам доверието, с което се ползваше преди, но се чувствам добре. Желая на всички много сила и любов и никога да не сте герои в подобни теми.  Hug

Браво!!!   bouquet

# 78
За мен изневярата е вид предателство, в случая сексът може да е може и да не е, може и друго действие , което не е секс с друг човек да се счете като изневяра.
За сексуална изневяра нямам доказателство и не мога да твърдя, че ми е изневерено ( което не го изключва, но без да знам), за друго действие обаче да. И то много ужасно действие, което съм сигурна, че много малко жени биха простили на бащата на децата си.

Точно!
Аз счетох за изневеря, това че каза на друга жена, обичам те. За физическа изневяра нямам доказателство, казва, че не е имало, засега му вярвам.
По темата, още не съм се изправила на крака. по скоро лежа на земята. Прекалено скоро се случи. По лошото, е че не показва, че съжалява по никакъв начин. Държи се така сякаш аз съм виновна. Бил намерил в нея отдушник. Била го разбирала, държала на него. Въпреки всичко на моменти съм склонна да му простя. Стига да направи поне мъничка стъпка към подобряване на отношенията ни. Ама негодника не ще. Twisted Evil Искал да си изясни чуствата.  ThinkingА аз какво? Какво да правя през това време? Да седя и да чакам благоверния да реши дали ме иска все още.

Yellow Tulip браво!
Малей, ако ще го преживявам повече от година ша са гръмна. Tired

# 79
Сещам се всеки ден. Чудя се дали продължават да поддържат контакт и все такива нездравословни неща. Въпреки, че при мен не беше изневяра точно. Комуникираше и се виждаше със своя бивша любовница, на която е предлагал да си подновят сексуалните отношения. Пак ме заболя ужасно много, тъй като доста време ме изкарваше, че съм ненормална и че си въобразявам. До последно отричаше, докато не му наврях доказателства черно на бяло. Заболя ме от лъжата, от лекотата, с която ме лъжеше и това че не се почувства виновен, както и до ден днешен. Терзанията ми бяха намаляли, но след раждането (може би се дължи на следродилна депресия, не знам) ме човърка непрекъснато. Питах го няколко пъти дали се чуват или пишат - той отрече. Дали му вярвам?! Направих избора си, който може и да е грешен - продължих да бъда с него, родих му син и се правя, че нищо не е било. А отвътре болии... Confused Каквото и да стане след време, сама ще си бъда виновна. Преди време смятах, че не бих простила такова нещо... но се оказа, че не е така. Продължавам много да го обичам и това ме накара да остана.

Преди колко време научи? Все още ли не се чуства виновен?
Обичам го. Искам да сме заедно и да си разрешим проблемите. Постоянно го моля да поговорим. Той не иска. Искал още време за да си подреди мислите.Аз  разбрах преди три седмици. Но не мисля, че ще издържа още дълго да чакам да си подрежда мислите. Онзе ден след поредното показване на, не ми пука за теб, не издържах. Отидох и  му треснах няколко шамара, а вечерта му приготвих леглото в другата стая. Вече не знам какво да правя и мисля. Обърнах се към теб, защото виждам помежду ни много общи неща. И при нас я няма физическата изневяра, и ние имаме бебе, а и дете имаме. #Crazy

# 80
  • Мнения: 2 723
Извинявай gost , ама ...

Първо: Ти сериозно ли вярваш, че твоя човек се обяснява в любов на жена, с която не е правил секс?

Второ: Спри да го преследваш с молби за разговори, сети се, че иммаш достойнство... той е тоя дето трябва да ти се моли да му простиш и да иска да ти обяснява. Не е ли красноречиво поведението му???

Трето: Ако иска да си изяснява чувствата, да го прави извън домът ви, така има шанс ще се светне кви ги е надробил...

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
Никога не бих си позволила да "падна" след нечия изневяра. Не бих позволила и такова събитие да ме накара да страдам. Струва ми се, че просто е до човек. А държанието след случката, което е в посока "Ти си виновна" говори, че просто е време за раздяла.

# 82
  • Мнения: 285
Гост, аз също много не вярвам благоверният да се обяснява на някаква в любов, без да е правил секс с нея. Освен ако не е тийн, но не вярвам. Помисли малко, дали един нормален здравомислещ мъж, който иска просто да изчука някоя ще си прави труда да и се обяснява на дълго и нашироко. Според  мен работата е къде къде по-дълбока, освен това му трябва и време да си събере мислите.  ooooh!Ами, че той е влюбен, бе. И как ще си влюбен в 21 век, ако не си преспал с човека. Силно се съмнявам да има все още такива хора.
Другият вариант е да и е казал обичам те, чисто приятелски, защото е споделил нещо и тя му е помогнала. Пак силно се съмнявам да е така, но ако е, то това е доста по-болезнено за теб, да знаеш, че твоят човек намира душевен отдушник някъде далече от теб.

# 83
То и аз в началото си мислех, че няма начин да и каже обичам те, без да е спал с нея. Ама той успя да ме убеди, че не е. Явно съм станала прекалено доверчива, а не трябва.
 За достойнството? Confused Всеки ден съм в различно настроение. Единия ден си казвам, аз наистина трябва да имам достойнство и не аз трябва да се моля. На другия съвсем се сривам, плача и се моля той да се осъзнае. Това са 8 години брак, две деца, едното от които е бебе.
А обичам те, не е приятелско. Призна ми го. Каза ми и, че не ме обича вече.  Sad И аз въпреки всичко го чакам да сe осъзнае. Ама няма да го чакам дълго. Бих го изгонила, ама лошото е че живеем при неговите родители. А в близките поне два-три месеца нямам никаква възможност да се изнеса аз.

# 84
  • Мнения: 285
Не искам да те плаша, но когато един мъж каже на една жена, че не я обича-положението е обречено. Знам го от опит- не директо на мен, но бях пряк участник в подобна ситуация. Та, така смятам, че твойчкият определено е хлътнал.
А как успя да те убеди, че не е спал с нея, защото аз както и да го въртя не мога да се убедя самичка? Hug те и си гледай дечичата да са добре, на когото не му харесва да хваща гората.

# 85
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 677
Абе той както е хлътнал, може и да отхлътне, ама това, дето го е на.рал, не знам, с какво ще го избърше...
Егааати, окрилените от любов нищожества, добили сили да кажат на жените си, дето вчера са им направили бебета (или о, не, може би е Светия Дух?), днес вече - Не те обичам Що за мъжка постъпка е това - да смачкаш с постъпката си някой, и след това да го довършиш, с тия думи... Пък дори да е така, тази така да я нарека, псевдоискреност, е повече от излишно да бъде изтряскана върху главата на и без това съсипаната и в безизходно положение поне за момента, жена.
Гост, сила за справяне ти пожелавам. 

# 86
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
Абе той както е хлътнал, може и да отхлътне, ама това, дето го е на.рал, не знам, с какво ще го избърше...
Егааати, окрилените от любов нищожества, добили сили да кажат на жените си, дето вчера са им направили бебета (или о, не, може би е Светия Дух?), днес вече - Не те обичам Що за мъжка постъпка е това - да смачкаш с постъпката си някой, и след това да го довършиш, с тия думи... Пък дори да е така, тази така да я нарека, псевдоискреност, е повече от излишно да бъде изтряскана върху главата на и без това съсипаната и в безизходно положение поне за момента, жена.
Гост, сила за справяне ти пожелавам. 

Много долнопробно постъпват с теб, Гост.
Най-добре за теб е да останеш без него за някакъв период и да не се поддадеш на изкушението да го виждаш или говориш с него.
Сега само си слагаш сол в раните.
 Hug Дано нещата се решат благоприятно за теб.

Общи условия

Активация на акаунт