Падат ли много вашите деца?

  • 2 330
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нормално е да пада,докато стане напълно стабилен.Моя ходи от 5 месеца,но още пада... ooooh!

# 46
  • Мнения: 1 187
Колената, ако не ожулени, са постоянни сини, а вече е на 3г и  newsm78

# 47
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Пада, реве, става... и после пак и пак...

# 48
  • Мнения: 4 668
В интерес на истината ... сега като се замислих , синът ми изобщо не е падал .
Много беше стабилен . Продължава да е такъв всъщност !

# 49
  • Мнения: 514
Пада!
Много се шашкам като си удря главичката ,но поне вече се научи да се пази и си слага ръчичките отпред а назад сяда на дупето!
Изправи се на 9 месеца, Проходи на годинка и месец !Сега е горе-долу стабилна!

# 50
  • Мнения: 805
Изабела има едно по-сериозно падане - в смисъл че се сещам за него, не че е било кой знае какво. Някои деца са по-диви, други по-внимават. Моето е от вторите, слава Богу!
Ти така си го описала, че мен тръпки ме побиха! Как така ти все си до него и внимаваш, а той все пада...дано се оправи скоро, че то така... newsm78

# 51
  • Мнения: 4 447
И нашето чело беше така. Сега минава малко по-надолу по лицевата
част. Сега по бузите се контузва. По-малко, но все пак е неизбежно.

Като падне мажи с олио, поне да не ходи цветен.  Peace

# 52
  • Мнения: 114
Лелееееее като чета и лошо ми става!Моят палавник пада от сега(пък и се опитва да ходи!) а за после незнам.Вече Падна от столчето за хранен а беше вързан ,излиза-надолу с главата- от проходилката.......................................
 Shocked
Оххххххх ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 53
  • Мнения: 7 418
    Има бебета,които са по-предпазливи:престъпват бавно,оглеждат се,изчакват,търсят къде да се хванат.......Моето съкровище не е от такива,може би и детенцето на авторката също...... #Crazy
    Той не проходи,а проБяга (имам и видео-свидетелства за това).И досега адски много бърза,не гледа в краката си,погледа му е в небето или някаде настрани,изобщо не се пази и постоянно пада и се удря! ooooh! Откакто се е изправил на краченцата,косата ми не спря да побелява.Но....какво да се прави?

# 54
  • Мнения: 3 804
при мен средната много падаше и цицините се редуваха-едната седмица от ляво,а другата от дясно

# 55
  • Мнения: 27 524
Не, не пада, изобщо. До дете си е  Simple Smile

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
От както проходи и спокойствието ми свърши.В началото постоянно падаше (включително и на касата на вратата), после започна да се катери - падания колкото искаш.Сега последния му номер е да се качи на облегалката на дивана и от там се хвърля по очи в/у възглавниците, но кой ли ден ще ги прескочи и ще се строполи на земята не знам.Също със засилка, по очи се хвърля върху играчките си, в/у мен или баща си като си играем с него, а бе въобще не мисли и не се пази.То и аз едвам успявам да го опазя, а в яслата какви ги върши не знам.
Да са живи и здрави, така ще пораснат - със синини и драскотини  Grinning

# 57
  • Мнения: 8 229
А ето и най-новата дивотия която измисли. Има камионче, от тези на които се качваш и ги буташ с крака за да вървят. Та в момента е решил, че най-умното, което може да направи, е да се качи на камиона и да се изправи прав. Съответно не се държи никъде (то като се изправи няма и къде да се хване, де), камиона тръгва да се движи и... Засега успява да скочи навреме или да се изтърколи встрани. Сега чакам да видя кога ще си забие кратуната в пода. Ама на него наистина не му прави никакво впечатление като се удари. Може да дойде да го целунеш, ако се е халосал здраво, казва "мина" и отива да повтаря подвига, при който е паднал.  ooooh!

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Може да дойде да го целунеш, ако се е халосал здраво, казва "мина" и отива да повтаря подвига, при който е паднал.  ooooh!

Joy Joy Joy И Велизар е същия, със същата реплика - "мина"  Laughing А и камионче като вашето има, но на него му отмина периода в който искаше да го кара като скейтборд (дано не се завръща, че  ooooh! ).

Общи условия

Активация на акаунт