Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!! - II

  • 17 404
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
Мацки, ние сме със съмнение за запушено слъзно каналче. Педи каза да чакаме до 6-я месец и така ще ни даде направление. Но аз попрочетох из форума, че е по-добре сега да се отиде на офталмолог да се вземе секретче за изследване.

Препоръчайте ми добър детски офталмолог във Варна, за който да не са заети всички часове чак до 01.2009 ooooh!

# 46
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вчера така се заплеснах по задачки и не ми остана време да ви почерпя за вече порасналото ми момче Wink

# 47
  • Мнения: 2 960

КАЛИ,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МИТАКА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА.ЧЕСТИТ МУ ДЕН РОЖДЕН!!!!!

# 48
  • Мнения: 1 554
ее Калима,да ти е жив и здрав Митака Hug
Гали80 четох ти темичката,но не мога да помогна Rolling Eyes

# 49
  • Варна
  • Мнения: 144
DZ , абе гъгне ни нослето нещо , ама това е ! Аз правя периодични промивки с физиологичен разтвор , давам "Саменто" и вит. С  ! Свикнахме със яслата и може би от понеделник ще пробваме да спи там  Rolling Eyes

Кали , да ти е живо и здраво детенцето !   bouquet

# 50
  • Мнения: 2 960

Препоръчайте ми добър детски офталмолог във Варна, за който да не са заети всички часове чак до 01.2009 ooooh!

Знам ,че Виржи /мама на Лора/има опит с тези детски специалисти.Дано се включи тя да те насочи.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 893
Кой ме вика , ето ме  Mr. Green
Гали80 -  доц. Контрова ,от Очна Болница, я водят най-добрата, но тя обръща внимание предимно на спешни случаи и е адски трудна за намиране...
препоръчвам ти да отидеш в Св.Петка , там детската е Красимира Денева , много съм доволна от нея, а и щом е за малко дете, няма да те карат да чакаш  Peace

симптомите на канала  са:  зачервено око,надути зачервени клепачи, силно секретиране, залепване на клепачите, болки при допир , като притиснеш в основата на носа- от ноздрите към ъгъла на окото излиза гной, ама това не ти препоръчвам да го правиш, понеже е доста болезнено ...
а ако наистина е запушен слъзен канал вземи капки Офтакуикс - нашия канал така се оправи - от две накапвания  Peace

# 52
  • Мнения: 3 743
Момичета, много ви благодаря. Вержи   bouquet. От всички изброени симптоми имаме само секрет и обилно гурелясване. А кога преглежда тази Красимира Денева и какви са координатите за записване?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893
значи сте още в началото Wink пък може и конюктивит да е  Thinking тези капки са антибиотични и решават и двата проблема Wink и на себе си съм ги пробвала  Peace
Болницата е на ул.Иван Драсов 12, зад църквата Св.Петка , не я знам кога е там, но иди , ако я няма нея има кой да ви прегледа  Peace

# 54
  • Мнения: 109
КАЛИМА- да ти е жив и здрав юнака Митака и много ви радва !!!как се справяш с работата и той с яслата?????
временцето е 1 път...така ми пече в хола 4е.....4акам Ани да се събуди и да ходим за кака й в училището ,а после на разходка....наготвих и нямаме пропуск с разходките вечер,но не срещам познати лица в Морската....

# 55
  • Мнения: 1 167
Честит Рожденник на мама Калима.Да е жив и здрав Митко и да слуша много мама и тати!!  bouquet  bouquet newsm59  bigdance2

МАМИ ИМАМ ДВА КУПОНА ЗА ДК 1-ВА ГРУПА ЗА ДРУГАТА СЕДМИЦА СВОБОДНИ ЗА ЧЕТВЪРТЪК И ПЕТЪК-КУХНЯТА НА УЛ.ФОТИНОВ.
АКО НЯКОЙ ПРОЯВЯВА ИНТЕРЕС ДА СВИРКА. ПОДАРЯВАМ ГИ !!!

# 56
  • Мнения: 1 554
Добрутруу Crazy

# 57
  • Мнения: 109
добрутро ,Вале!!!! Оня ден на ДК викам- Вале - нема никой...отсвири ме и замина с едни майчета...

# 58
  • Мнения: 172
Добро утро мацки. Моята малка мацка е решила да ме умори с нейното НЕСПАНЕ.Това диваненце почти не спи денем,20 мин не ги броя.Нощем става поне 3 пъти.Като зомби съм,не само че свалих всичките качени кг,даже съм минус 2 ooooh!
Затова и не предприемам дълги разходки-не намирам сили вече.Мечтая си за сън,ама догодина #Crazy
На всичкото отгоре все е в ръцете ми,трябва и да не спирам да й бърборкам.То хубаво,ама понякога едва гледам.Нощем редовно вече заспивам докато я храня,и тя се възползва  максимално-хапва си мъжката HugДано не ми се сърдите,че не слизаме до морската Tired
Имах и зверски кръввоизлив след секциото,изтече ми всичката кръв.Сега сме вече по-добре,но Мона си е същата-неспанка.Ставането е в 6-дет се вика-от сън спомен няма.Кой знае колко са порастнали всички зайковци-Алекс,Сашко,Женя и другите сладурковци.Слагайте снимки бе хора.Айде отивам да си говорим с Мона hahaha

# 59
  • Мнения: 143
Кали честит ти рожденик,да ти е жив и здрав.Да расте умно и будно дете! newsm59 newsm59 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт