Бихте ли говорили за това с децата си?

  • 3 133
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
Разбира се скубиду, беше ме срам да си призная направо, че децата ми дружат с бандитчета и се развиват в такава среда, затова го написах така завоалирано. И да, момчетата са виновни за всичко, което се случва на милите сладки момиченца! Mr. Green Само ти пожелавам да не останеш мнооого изненадана някой ден в сигурността си. Hug
Балу,говориш като типична мъжка майка.Нещата не са черно-бели.И милите сладки момиченца може наистина да са такива.....може и да не са.Желая ти добри снахи,че с 3 трябва дя се оправяш,трябва голяма дипломация.
Понякога човек може да се изненада много неприятно.Наскоро,след 21 години брак,разбрах,че свекърва ми подмолно е подкопавала брака ми.Много мъчно ми стана,защото се отнасям с нея като с майка.
Желая ти весел рожден ден! Hug

# 46
  • Мнения: 17 546
Балу,говориш като типична мъжка майка.
Това беше реплика в отговор на скубиду, която сподели наблюденията си над дъщеря си и приятелките и. И тъй като момчета не се споменават, затова отговорих така. Далеч съм от мисълта да деля поведението при децата на момчешко и момичешко, когато иде реч за това колко се поддават на възпитание. То не зависи от пола, а от подхода.

Общи условия

Активация на акаунт