Да кажем ли на роднините, че сме бременни в началото?

  • 23 870
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 68
Мила Бобчо - Тропчо,
Сега прочетох, много съжалявам! cry Не знам какво да кажа в такъв момент, но - да, каквото е писано, писано, продължавай напред и съм сигурна, че ще бъдете много щастливи, възнаградени за търпението и изпитанията, на които животът ви е подложил дотук! Възстановявай се бързо!

# 136
  • Мнения: 4 187
За жалост, бременноста не зависи от това дали ще се каже за нея или не !

Бобчо - Тропчо, съжалявам !


# 137
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Бобчо-Тропчо, много съжалявам!
Наистина не зависи от това ще кажеш ли. Пожелавам ти бързо възстановяване и успешна бременност когато се почувстваш готова.

# 138
  • Мнения: 216
Вчера не откриха сърдечна дейност. Другата седмица ще го махат .
Явно човек и да казва и да не казва на близките, все едно. Каквото му е писано на човек, това е.
Благодаря за отговорите ви.
И при мен беше така май месец, не се притеснявай, изчакай 2 естествени цикъла( или ако те посъветват повече) и пак пробвай. Ние първият път казахме почти веднага, но сега не сме казали почти на никoй( само майка ми знае) за да няма вайканици, иначе не разчитам на това, за да ми е наред бебето.  Hug

# 139
  • Мнения: 487
Вчера не откриха сърдечна дейност. Другата седмица ще го махат .
Явно човек и да казва и да не казва на близките, все едно. Каквото му е писано на човек, това е.
Благодаря за отговорите ви.

Съжалявам мила, за случилото се. Кураж, няма да е далеч мига в който ще гушкаш едно малко сладурче! Hug Hug Hug

# 140
  • Мнения: 1 219
щом се чувстваш така не казвай на никой.по принцип аз не съм привърженик на това да се крие,но в твоя случай и аз бих го запазила само за себе.Дано всичко е наред този път и ти пожелавам лека бременност и след 9 месеца да гушкаш най-прекрасното създание на света  bouquet  bouquet  bouquet

# 141
  • Мнения: 1 364
Всеки сам си преценя, аз на най-близките казах още като разбрах Peace

Лека бременност и здраво бебе Peace

# 142
  • Мнения: 297
както решиш,аз си казах веднага когато разбрах.Успех   bouquet

# 143
  • Мнения: 4 187
Всеки сам си преценя, аз на най-близките казах още като разбрах Peace

Лека бременност и здраво бебе Peace


ЧЕТЕТЕ преди да пишете!!!


Вчера не откриха сърдечна дейност. Другата седмица ще го махат .
Явно човек и да казва и да не казва на близките, все едно. Каквото му е писано на човек, това е.
Благодаря за отговорите ви.

# 144
  • Мнения: 8 769
Вчера не откриха сърдечна дейност. Другата седмица ще го махат .
Явно човек и да казва и да не казва на близките, все едно. Каквото му е писано на човек, това е.
Благодаря за отговорите ви.
Една страница след този пост все още има честитки.
Наистина, кога ли ще започнете да четете, момичета, или е по-важно да надраскате нещо в надпреварата за повече постове?

Общи условия

Активация на акаунт