Тефлонова скара

  • 51 837
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10
Да побутна малко темата - имам такава скара http://www.technomarket.bg/products/09045147/reference?product_id=09045147 от половин година. Супер доволна съм, че не дими и не загаря, но с течение на времето почна да се натрупва нагар и самия цвят на плочата потъмня. Почиствам я с веро и с гъба за чинии, от време на време и с обезмаслител. При вас има ли промяна в цвета на плочата?

# 76
  • Мнения: 3
Моята е почти същата, варианта с 1/3 гладка плоча. И моята си промени цвета и то доста бързо. Аз рядко я ползвам. Почиствам с веро и гъбата за чинии. Досега не съм я слагала в миялната.

# 77
  • Мнения: 2
здр,преди 4 дена си купихме скара на Таурус лятата плоча двойна,която е оребрена от 1 страна и гладка от другата-ПЪЛЕН БОКЛУК,започнах да пека меса и заленчуци,които станаха за 1 час и 30  мин.,защото регулатора изключваше за повече от 6 минути(засечено) през това време скарата изстиваше и всичко ставаше като подметка,освен това на едно място беше мн силна,на друго само топла и храната се изпичаше неравномерно....изчакахме до другия ден пак да пекнем нещо,но първото ми впечатление беше отвратително,значи ако всеки ден ще седя по 2 часа за 1 ядене и да гори по 2 Кw/h за 1 шушка ми се стори затормозяващо..решихме да я сменим с друга,защото явно терморегулаторът беше развален,отидохме в сервиза и видяхме че е пълен с изгърмели терморегулатори на Таурус Аполо и Таурус Ениа(гладките),поискахме си парите,защото в 7 дневен срок имаме право да ни върнат $$,с 300 зора ни убеждаваха само да ни сменят терморегулатора,но вече си бяхме харесали друга скара..и за тази марка не искахме да чуем
Резултатът-Филипс 4419/20,е няма нищо общо с Тауруса,тя е и по-мощна,и отдолу има нагревател,който равномерно да загрява скарата,е много сори,ама зеленчуците станаха страхотни за кратко време,месото за още по-малко,покритието й е същото като на Тауруса,забърсва се с мокра салфетка и най-важното,супер лека е и разглобяема,мн съм доволна,просто който си има късмет с Тауруса изкарва 2 години,след тва нова,а който няма
реагира незабавно-като нас

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 09:42 от ellebelle

# 78
  • Мнения: 2
още нещо,жените,които правят показно с Тауруса ги питахме какви са оплакванията,проблемите,а те ни увериха,че досега не са давали никакви дефекти(много странно),докато не посетихме сервиза и не ги видяхме с очите си наредени 1 до друга кутиите на скарите,чакащи ремонт,ама само докато чакахме служителката се появиха още 3ма със същите скари и същите проблеми,така че това ни отказа да я заменим,а директно да се насочим към друга марка.Българите много обичат думата "промоция",само като я видят си мислят,че първо стоката е намалена,2ро-показното е толкова лъжливо,колкото това,че скарата е намалена на 99лв,ми тя толква си струва,даже преди е била по-евтина..(за Ения говоря)

# 79
  • Мнения: 1
Тази скара http://www.8mpay.com/%D0%94%D0%B2%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82% … %D1%80%D0%B0-S623  я ползваме я от две години. Скарата е двуконтактна с тефлоново покритие, пече от двете страни едновременно, не пръска и има специална тавичка в която се събира мазнината. На който съм я препоръчала всички са много доволни.

# 80
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте бихте ли ми препоръчали скара мислех да взема на Тауърс моля да ми дадете съвет мнного ще съм ви благодарна мерси много

# 81
  • София
  • Мнения: 313
Ние се излъгахме миналата седмица да вземем скара Taurus с двустранна плоча - е няма такъв боклук!!! Пече хипер бавно, но затова пък неравномерно. Бонуса е, че месото става като подметка, а нова реколта зеленчуци ще узрее, докато тези които печете станат готови.
Страхотно се изложих пред гостите, които бяхме поканили за да сефтосаме скарата...
Самоотвержено се опитаха да ме убедят, че проблема не е в самата скара, а в термостата, който предложиха да сменят, но не можаха да ми отговорят как този термостат, който представлява един шиш, който влиза в скарата, може да повлияе на равномерното загряване на лятата плоча.
В крайна сметка се сдобихме с този Филипс, който няма нищо общо с другото недоразумение и направи страхотна вечеря за днешните ни гости.

Така че, *АДРЕНАЛИНКА*, не те съветвам да си купуваш Таурус.

П.П. Няма да е честно, ако не спомена, че в Технополис, в МОЛ Сердика, проявяват разбиране и управителя е готов да съдейства на клиентите си, стига да занесат стоката с оригиналната и опаковка.

# 82
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Ние се излъгахме миналата седмица да вземем скара Taurus с двустранна плоча - е няма такъв боклук!!! Пече хипер бавно, но затова пък неравномерно. Бонуса е, че месото става като подметка, а нова реколта зеленчуци ще узрее, докато тези които печете станат готови.
Страхотно се изложих пред гостите, които бяхме поканили за да сефтосаме скарата...
Самоотвержено се опитаха да ме убедят, че проблема не е в самата скара, а в термостата, който предложиха да сменят, но не можаха да ми отговорят как този термостат, който представлява един шиш, който влиза в скарата, може да повлияе на равномерното загряване на лятата плоча.
В крайна сметка се сдобихме с този Филипс, който няма нищо общо с другото недоразумение и направи страхотна вечеря за днешните ни гости.

Така че, *АДРЕНАЛИНКА*, не те съветвам да си купуваш Таурус.

П.П. Няма да е честно, ако не спомена, че в Технополис, в МОЛ Сердика, проявяват разбиране и управителя е готов да съдейства на клиентите си, стига да занесат стоката с оригиналната и опаковка.

здравей много благодаря за коментара ще си купя тази която ми казваш ,че един съсед мн ми хвали тая на Таурус ,ама май иска да ме набута .Навсякъде все лоши неща прочетох за нея ,лека вечер

# 83
  • Мнения: 348
http://www.technopolis.bg/bg/Grills-BBQ%E2%80%99s/Grill%26BBQ-SA … -CG-2000/p/820320 ние купихме ето такава, но сме я използвали 2 пъти. Включихме я на максимална степен. Като се включи загрява сташно бързо, месото започва да се готви идеално, но явно се изключва на определена температура и повече не се включва, та храната остава неизпечена в крайна сметка. Съседите също си купиха такъв тип скара, но друа марка, и при тях се получава същата работа. Нормално ли е това? И да ни я сменят, това един вид защита ли е на самия уред?

# 84
  • София
  • Мнения: 2 296
За мен не е нормално. Имаме един стар Тефал, вече 10-годишен, не се изключва. Но ако духа по-силен вятър, или месото е прекалено дебело (например готови пилешки шишчета), тогава не успява да се справи. Решението - местя скарата на завет, а пилешките шишчета нарязвам на по-ситни парчета.
С пържоли, кебапчета, наденички не съм имала проблем, но явно дебелото нагънато месо на шишчето нещо го затруднява.

# 85
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Ние вече 20 дена сме с тази  немска скара. Уникална е. Има пластмасови крачета и може да сервираш НАПРАВО КАТО САЧ  горната част на скарата направо върху масата. Има турбо копче за  бързо затопляне. Пече перфектно зеленчуци, месо дори и яйца. не сме я спирали. Всеки ден печем и си я бърша за да ми е като новичка. Дори под аспиратора в кухнята я ползвах. Но най вече вън под перголата.
 Hug Hug
https://www.webmagazin.bg/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D … %B0-rommelsbacher
 chef chef

Общи условия

Активация на акаунт