Като стана дума

  • 2 094
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Би било скучно ако само за бизнес си говорехме.
Имало номинации- готова съм.

П.П. Много мъже тук, май имат по-малко нужда от сън....  Tired

# 16
  • Мнения: 2 792
Тук съм само заради равновесието в темата.
Иначе не ви разбирам пасовете.
Марадона оправдава ник-а си, опитва се да прикрие играта с ръка, заливайки ни с емотикони (любвеобилни при това) иначе нищо конкретно няма, само общи приказки за лаици не разбиращи от бизнес.

# 17
  • Мнения: 25 674
Хм, снощи пак сте пили без мен!  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 3 405
Номинациите нахлуха ли вече?  Tired
Или има някакъв нов спам.

# 19
# 20
  • Мнения: 12 670
Прехвърча оттука една тема за номинациите за мъж на годината. От типа Гласувайте за еди-кой си и услужливо даден сайт от човек с 0 публикации. И на мен ми мина през ума мисълта Какво ли му е на Татти да се оправя с толкова потребители, повечето жени.
Пък Марадона нещо се почувствал засегнат.

# 21
  • Мнения: 3 405
Трябваше с това да започнеш Simple Smile

# 22
  • Мнения: 984
Това тема ли е или тъпотилня? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 401
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.

Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!

Абсолютише.. smile3521  В тоя смисъл спокойно може да отнесе и приза "Мъж на годината".

# 24
  • Мнения: 3
Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
  А какви са дивидентите от този безплатен труд?
  Интересно ми е за какво се прецаквам.

Дивидентите са, че генерирате десетки хиляди импресии на сайта дневно. Защо иначе някой ще иска да рекламира в bg-mama, ако ги няма тези импресии?
А хиляди импресии на ден = по-високи цени на банерите.
(Банер (на английски: banner — знаме, флаг, транспарант) е правоъгълно графично изображение с рекламен характер. Банерите служат за привличане на потенциални клиенти или за формиране на имидж.
От Wikipedia за който не знае Wink
Съгласна съм със Селинджър за това "73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!"
И аз шапка свалям.
Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 423
Последно. Татти разправя ли се или се оправя?
И за какво го номинираш? Не трябва да е глагол.

# 26
  • Мнения: 274
Ами ако не кърти кинти от 73 хиляди потребителки бих си променил номинацията, ама аре нема да казвам подробности, че да не го дразня  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 305
А аз се чудя къде е Мамма в цялата история... 
И защо непременно Татти да кърти кинти от нас?
А ако сме се логнали тука в пристъп на чисто феминистични напъни... 

# 28
  • Мнения: 3
А аз се чудя къде е Мамма в цялата история... 
И защо непременно Татти да кърти кинти от нас?
А ако сме се логнали тука в пристъп на чисто феминистични напъни... 

Нямат значение подбудите ви...
Мамма или Татти - все тая, със сигурност кинти се къртят. Като гледам дневната посещаемост на сайта, един банер тук струва поне 4-цифрена сума. Сега помислете, когато отваряте някой подфорум, колко реклами горе, долу и отстрани виждате - и си направете сметка. Да не говорим за Nivea i Bonduelle...

# 29
  • Мнения: 25 674
Като гледам дневната посещаемост на сайта, един банер тук струва поне 4-цифрена сума. Сега помислете, когато отваряте някой подфорум, колко реклами горе, долу и отстрани виждате - и си направете сметка. Да не говорим за Nivea i Bonduelle...

Еееех, чукча, чукча...  Joy
Де да беше толкова добре с четенето, както със сметките!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт