"Часът на Мама" по Бтв - какво е мнението ви за предаването?

  • 7 695
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 53
Аз го гледам напоследък, но без да се заглеждам специално, а между другото. Не ме впечатлява особено. Не ми харесва това, че само се плъзгат по темите, но няма задълбочаване и освен това не се навлиза в теми, които са действително проблемни. Като се разхождам в нашия парк, си мисля, че може да се изкарат теми поне за 5 предавания от това, което наблюдавам. Не се поставят "горещи" въпроси и като че ли те се пазят от това. Освен това, ми се струва, че някак си се фаворизира Ива Дойчинова, а Богдана е по-добрата водеща поне според мен. Така и не разбрах, как така предложиха на Ива Дойчинова да участва в инициативата на Памперси УНИЦЕФ. Защо не предложиха и на двете водещи, а те да се разберат помежду си? Тая ситуация не ми хареса, но Богдана много беше много над нещата, което й прави чест. Има хляб в предаването, но в тая плоскост, в която сега се движат, скоро ще станат като детска сладкарница.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 296
Гласувах-Не мога да преценя, понеже не го гледам (по начало гледам малко ТВ).
В началото,когато го даваха от 15.30ч. го гледах,темите бяха интересни,още не се бяха изчерпали.....
Вече  почти не гледам ТВ,и съответно и предаването не съм гледала отдавна,не
мисля че съм пропуснала много,форум "БГ-Мамма" ми напълно достатъчен.  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 53
Само да добавя, че две водещи едновременно поне на мен ми идват малко много. По-добре е да си разпределят рубриките или да се редуват в последователни предавания, за да може зрителят наистина да се фокусира върху темата. Обикновено в студиото има доста хора.

# 78
  • Мнения: 257
Понякога успяват да ме заинтригуват, понякога -не. Оценката ми е средна .
И при мен е тъка  Peace

# 79
  • Мнения: 5 026
Харесва ми, но е в неудобно за мен време.

# 80
  • Мнения: 4 335
В неудобно за мен време е,иньче има теми който ми допадат.Започна,когато бях бременна,тогава го гледах с голям интерес Peace

# 81
  • Мнения: 363
гледам го винаги, макар и с едно око, защото понякога темите и гостите са интересни! според мен се стараят да засегнат и обсъдят теми, касаещи по-голям кръг хора - от възстановяването след раждането до проблемите в училище, развод, хомеопатия и т.н.
така или иначе по същото време по НТВ е "Искрено и лично", така че предпочитам "Часът на мама"  Joy Joy Joy

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Оценям предаването с много добър 5  Mr. Green
Хубаво е на мен ми харесва,но има още какво да се желае Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 1 139
Моята оценка е 5!
Засягат се доста различни теми,от които всеки може да извлече интересуващото го. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 4 447
Предаването много ми харесва. КОгато мога го гледам с интерес.
Там често се обсъждат въпроси, които силно ме вълнуват, а и се
разискват и споделят идеи напълно в тон с моите схващания и
разбирания за дадената тема. Пиша им 6 Peace

# 85
  • Мнения: 2 803
Много хубаво и полезно предаване, но нямам време да го следя.

# 86
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Оценката ми за предаването е "много добър". Това са моите наблюдения. Когато съм го гледала почти всеки път откривам нещо, което ме интересува.
Напоследък не го гледам много често, обаче със застудяване на времето съм сигурна, че ще го следя.

# 87
  • Мнения: 264
Лично на мен много ми харесва предаването и го следя, когато имам възможност. Повечето теми, които засягат ме вълнуват в момента.

# 88
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз също гласувах с "мн.добър". Като цяло ми харесва предаването, темите определено са полезни.

# 89
  • Мнения: 189
Харесва ми .Оценявам го с "много добър"
В момента дори го гледам.

Общи условия

Активация на акаунт