До всички шофьори!! Ето как да се обединим сещу нарушителите!

  • 2 750
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Ама верно все едно автора не е шофьор...
Много от произшествията са в следствие на ниска скорост,а не на висока.Един автомобил движещ с ниска скорост по автомагистрала,Цариградско или някакъв друг подобен път с 50-60км/ч е супер рисков.А също така ниската скорост не изключва рисково и смъртоносно шофиране.

Айде стига глупости!! Понякога си говорите измислици, сигурно за да си успокоявате съвеста.  Айде мини пак по магистралата и преброй колко коли карат с 50км, после преброй тея дето карат над 130км и пак си помисли "много от произшествията" от кого са предизвикани.

# 46
  • Мнения: 4 362
Мисля,че всичко ще си остане само в тази тема,в която всички подкрепят идеята  Rolling Eyes А и не вярвам да има ефект.На мен ми омръзна от тъпаци,които изпреварват неправилно,каращи в моето платно и аз всеки път се чудя къде да се завра за да се махна от  платното та да има още място ,защото и ти святкат  Tired

# 47
  • Мнения: 1 008
Случай от днес:
Пътувам от Красна поляна към Бистрица. Детето(1.4г.)се вози отзад, има трафик. Минавам по България, малката периодично мрънка но се справяме. Точно на Южния парк посока Хладилника има две ленти- в първата се редят тези за направо, ав дясната, тези които ще завиват. Естествено нашата лента образува колона, защото сме повече. Един турбо-гъзар профучава от дясно, но не завива а иска да продължи направо, точно когато аз пресичам, но аз не го пускам. Продължавам и на последното кръстовище ме настига, сваля прозореца и крещи "Да го тура на майка ти в гадната уста, ма пачавро...". На 20 метра имаше полицаи. Те едвали са чули, но видяха как кара и как ме засича, за да ми сподели какво мисли.
Или може би вкандидат шофьорските листовки, освен релсовите превозни средства, които са с предимство, трябва да включат и автомобили над 100000лв?

# 48
  • Мнения: 90
"Не разбирам. Не знаеш номера на КАТ и затова не им звънна да им опишеш кандидат-убиеца и да дадеш номера на колата му или какво? Номерът на полицията също върши работа, а и няма начин да нямат някой представител в МОЛ-а, който да го поогледа и евентуално задържи.
Че полицията спи - спи, ама и гражданите си ги бива...'
Напълно съм съгласна с теб, че съм постъпила неадекватно, просто можех да се обадя или да свия след него към Мол-а, аз самата се обвинявам.

# 49
  • Мнения: 788
За първи път се включвам, но не мога да отмина тази тема. Винаги съм се чудила аз какво мога да направя за да се подобри нещо. Идеята е добра, не съм се сещала и ще я пробвам. Надявам се да има ефект, колкото и минимален да е все е нещо. И все пак съм на мнение, че не е чак толкова трудно да се спазват правилата. Както беше казал някой преди мен, щом аз мога, защо и другите да не могат. Какво като карат скъпи коли...

# 50
  • Мнения: 335
Няма логика в тази тема.

Този сигнал ще отпадне от само-себе си.
Знаете кога и защо се е появил, логично е даже вече да е отпаднал.
Чудех се преди време - що за солидарност все още тук-таме, а то - разминавали сме се с Лабрадор вероятно.


Общи условия

Активация на акаунт