,,Ясновидци,,-сезон втори.

  • 30 710
  • 463
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Много интересно засега!
Роберто май ще ми е фаворит - той усети и двете събития в изоставената сграда, на второто изпитание също се представи добре. Малкия и Василка са зле

# 256
  • Мнения: 6 029
Ох, как съм се смяла на леля ви Васа.  Joy
Баба Яга оправда очакванията ми  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 428
Ох, как съм се смяла на леля ви Васа.  Joy
Баба Яга оправда очакванията ми  Mr. Green
Специално заради теб се загледах в нея-
Наистина е отблъскваща.Имам чувството,че мирише на мухъл.

# 258
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Уауууу Христо ме разби направо  Shocked Shocked Shocked

# 259
  • Мнения: X
Момичета някой ще ми каже ли каква се оказа всъщност историята на Тодор? Той е наш познат и..клиент на мястото където работя, а не успях да го гледам..............а тези неща за които бегло дочух незнаех....Някой може ли да ми разкаже на кратко?

# 260
  • Мнения: 428
Направо тази история с писмото ме разплака.
Христо и Роберто за сега са ми фаворити Peace

# 261
  • София
  • Мнения: 1 891
Искам Христо да ми гледа на кафе  Grinning

niama_me - накратко е имал роман с унгарка , която след време му пише писмо . Писмото се загубва и е намерено след 60г.
Тодор има дете от тази жена ...

# 262
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Момичета някой ще ми каже ли каква се оказа всъщност историята на Тодор? Той е наш познат и..клиент на мястото където работя, а не успях да го гледам..............а тези неща за които бегло дочух незнаех....Някой може ли да ми разкаже на кратко?

Тодор е воювал в Унгария, там живее месец с една жена, връща се в България и получава след година писмо от нея. Писмото е на унгарски и се загубва. 2005г той го превежда и разбира, че има син от тази жена.

Михаил, особено Христо ме накараха да настръхна Rolling Eyes

авиком, писали сме заедно

# 263
  • Мнения: X
Благодаря момичета! И майка ми го е гледала и ми разказа !  bouquet



П.П. TY M8 

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 21:22 от Анонимен

# 264
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Значи Христо на задачи, в които има начин да се гледа на кафе е разбиващ направо, интересно ми е как ще се справя в такива изпитания, които няма как да се видят в утайката на кафето...
Ама Нова Бразилия голям удар ще направят с тоя Христо...май някой им е подшушнал, че ще има такъв участник..  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 3
 Христо си направил сайт  Simple Smile  според който в момента приема за гледане в София.
 Ще го изчакам да се върне във Варна и отивам да пия кафе  Laughing

# 266
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Успях да гледам само втората част на предаването и засега моят фаворит Христо се представя отлично. А в първата част, кой беше най-добър?

# 267
  • София
  • Мнения: 1 891
Христо си направил сайт  Simple Smile  според който в момента приема за гледане в София.
 Ще го изчакам да се върне във Варна и отивам да пия кафе  Laughing

Дай го ! Аз съм от София !  Grinning

# 268
  • Мнения: 428
Успях да гледам само втората част на предаването и засега моят фаворит Христо се представя отлично. А в първата част, кой беше най-добър?

Роберто Peace

# 269
  • плевен
  • Мнения: 644
Христо си направил сайт  Simple Smile  според който в момента приема за гледане в София.
 Ще го изчакам да се върне във Варна и отивам да пия кафе  Laughing

Дай го ! Аз съм от София !  Grinning

Моля ви наистина дайте кординати на този човек  Praynig  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт