Отчет на набор 2003 - 34

  • 17 741
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 102
здравейте, честит рожден ден на патерици!
бг-мама нещо не известява както трябва тия дни??
относно биенето и аз вече системно го уча да се бие, колкото и грозно да звучи не искам детето ми да стои и да гледа как го бият.
от 5г. деца какво внимание чакат тези учителки, то ако беше нормално да седят щяха да са 1-и клас оше сега не на 7г.
моето гардже понякога му идва музата и сам иска нещо да правим по-сериозно. всеки ден ме учудва, просто не знаем какво знаят децата ни. вчера ми вика мамо слушай и брои до 20 на анг. кога и как се е научил нямам идея. онзи ден баща му обяснява как да смята на пръсти и много бързо схвана за какво става въпрос. пу пу, за сега съм доволна от синчето си, прилич на баща си, мъжа ми както си седи ми вика да му кажа 2 четиристепенни числа и ги умножава на ум.  #Crazy шантав човек, детето на кй да мяса.
вчера малкия ни уби в магазина, влизаме тримата и почва да мрънка за един чипс, и аз, баща му и продавачката почваме да го убеждаваме че чипсовете са вредни, лоши храни. и какво може да каже той: обръща се към продавачката и "защо ги продавате тогава?" и ние опулени гледаме.  Shocked Joy

# 271
  • Мнения: 7 201
Милата Вики, дано се оправи бързо!
Тези чревни инфекции много изтощават организма. Трябва да овладеете повръщането и после повечко течности, за да се възстанови загубата.
Peace Скорошно преборване на вируса и от мен! Hug
MamaBelle-браво на Живко! Peace Нещата лека,полека си идват на място.


...и аз, баща му и продавачката почваме да го убеждаваме че чипсовете са вредни, лоши храни. и какво може да каже той: обръща се към продавачката и "защо ги продавате тогава?" и ние опулени гледаме.  Shocked Joy
Joy Joy Joy Да,много са ни остроумни! Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 872
Ние сме със страхотна суха кашлица, цяла нощ е кашлила, и продължава..., нон стоп кашли. Cry

# 273
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на дечицата!!!  Praynig

# 274
  • Мнения: 822
Добро утро момичета!

Как са болните дечица?

Тази сутрин моят герой тичаше към детската градина. Влезе на бегом. Но като разбра, че ще е другата госпожа(не тази, която той си харесва) и се върна обратно. Разплака се, излезе навън, каза, че щял да си ходи  ooooh! !
Госпожата не е лоша, но проблема е(ако въобще може да се нарече проблем  Wink ) , че другата е много добра, с много добър подход и го спечели много бързо - пък и няколко дни поред беше първа смяна и той свикна още повече да е с нея. Сега изведнъж пак се върнахме назад.
Дано днес денят мине добре. Пак сме до обяд, а после ще ходим да поднасяме цветя пред паметник на един просветител от нашия град по случай утрешния празник. Ще имат и тържество и подаръци!

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Добро утро и от нас,дано болните деца са по добре.
 Днес ще ги взема на обяд,цяла седмица ме молят.Някое дете от групата явно са го взели на обяд и сега и те искат.Казах на госпожата,че трябва да говори с майката,а тя ми отвърна,че няма такова нещо,те си били измисляли.Да ама не са само моите и другите деца искат да ги вземат на обяд.Това е дано поне да е слънчево времето,че както се е намръщило.
 Приятен ден  bouquet

# 276
  • Мнения: 1 687
А ние си имаме сняг  Joy
Вики за сега е добре, от вчера на обяд нямаме произшествия. Но си подържа някаква температура от 37,3. Дано бързо се оправя. Ние довечера имаме Хелуин.

# 277
  • Мнения: 7 201
Здравейте!Честит ви Хелуин! Party По-специално на viki_hrisa. И се радвам,че Вики е по-добре. Simple Smile
Дани също е вече доста добре,но продължаваме с АБ до неделя... Crazy
ПП:Снощи го "заплаших",че ако и утре ми стане рано-рано и го пращам на градината със сиропите.Е,имаше ефект. Mr. Green Стана в 8:00ч.  Laughing
Тук има слънчице,очертава се хубав ден,желая го и на вас! sun

# 278
  • София
  • Мнения: 7 673
Термометърът на балкона показва 19,5 градуса на сянка, а е само 9 и половина! Hug
Днес пак ще изкараме с бебо 7-8 часа навън, а и Павчо ще се присъедини след детска до 18 часа поне (докато се стъмни). Party

# 279
  • Мнения: 14 133
А ние си имаме сняг  Joy
Вики за сега е добре, от вчера на обяд нямаме произшествия. Но си подържа някаква температура от 37,3. Дано бързо се оправя. Ние довечера имаме Хелуин.
Честит първи сняг!!! Тук утре ще бъде почти лято. И тукашните ученици явно се гласят да празнуват Хелуин. Тази сутрин една от каките на детенце от градината беше с много веселяшка островърха шапка, като на вълшебник от приказките. Аз не мога да го възприема този празник.  newsm78 Много ми е чужд.  Thinking
Бързо оздраввяване на Вики!!!  Praynig Heart Eyes
Мам4е ще взема и аз тази вечер "да заплаша" Сашо, че тази сутрин постави нов рекорд по ранно стване в 05,10 ч  ooooh!  Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 1 687
Мале chibi това не мога да го приема. Защо не го оставяш в друга стая да си играе. Толкова рано ставане си е направо безумие. В колко часа си ляга вечер? Вики още спи.  smile3524
Благодаря  за празника. И аз не го приемам, а на Вики даже не мога да го обясня и не се и напрягам.  Joy Тук в момента е 8.40 а температурата е 1 градус. Слънце няма. Стана като прогноза  Joy  Joy hahaha НА места има доста по голяма настилка.
Бети как сте? Дойде време за нова тема .Simple Smile

# 281
  • Мнения: 14 133
Мале chibi това не мога да го приема. Защо не го оставяш в друга стая да си играе. Толкова рано ставане си е направо безумие. В колко часа си ляга вечер?
Защото младежът си търси компания в игрите.  ooooh! Снощи заспа около 21,45ч.

# 282
  • София
  • Мнения: 3 421
chibi и нашият сутринта се беше събудил незнайно кога - станал, изпишкал се и пак си легнал, взел си една играчка в леглото и си чучумиже нещо. Аз влизам в стаята в 6.30 и бях доста изненадана като го видях буден да си играе кротко и без да събужда сестра си.

# 283
  • Мнения: 14 133
Етиа, това скоро сякаш няма да стане у нас - да стане и да се заиграе без да притеснява някого.  Sad Нашите дечковци днес имат есенен празник. Ще бъдат със специални костюми. Моят юнак, разбрал, недоразбрал, онзи ден сутринта ми заръчва, че госпожите казали да му купя чисто бели бельо и чорапи.  Wink  Снощи, като го вземам, се оказа, че чорапите трябва да са някакви тъмни.   Joy Добре, че намерихме бързо такива с желания цвят и с Шрек.  hahaha Като стана веднага си обу на крачетата, нали са му новички и с любим герой. Иначе, пердаши бос из нас.  Laughing

# 284
  • Мнения: 4 292
Откакто смениха времето сина ми не е ставал по-късно от седем часа. По същото време се буди и бебето. Като писнат и двамата не знам кой по-напред да оправям.  Rolling Eyes Кристиян специално, изобщо не може да трае да стои гладен. Иска си закуската и я иска веднага!

Общи условия

Активация на акаунт