Болки в кръста и ставите.

  • 2 544
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 388
Нормално е, макар, че има и късметлии, на които не им се случва (като мен с първата ми бременност). Този път обаче ме болеше кръста още от втория месец изобщо не можех да легна по гръб- тогава беше най- ужасно. Няъде от осмия месец пък почнаха тазобедрените стави- накрая вече ходех като че ли всеки момент ще се разглобя - клатейки се настрани,превита надве и хванала се за кръста  Joy ! Хубавото е , че наистина всичко минава с раждането. Леко раждане и хубаво и здраво бебе от мен!

# 31
  • Мнения: 349
Моите болки почнаха малко по-рано и си отшумяха,не е проблем,но чета че след раждането минават...да,ама тогава почват други болки-в кръста(от непрекъснатото навеждане),в гърба от еднаи съща поза за хранене,понякога и в колената от непрекъснатото сядане и ставане и така...Така че просто свиквай Grinningболежки винаги ще има,но се лекуват с безпределната любов към бебето.Леко раждане ти желая.

 Peace
мен все още ме наболява кръста

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 8
Аз съм в 8ми месец вече и си ги имам тези ''екстри''.Мисля че си е нормално.

# 33
  • София
  • Мнения: 521
Неприятно, но е нормално - това е една от екстрите на бременността.
Щом родиш, ще изчезнат. Peace
Така е. За съжаление май няма бъдеща мама, която да не е имала тези екстри Confused

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Оооо, и аз ги имам, и то да знаете само от кога! Но на мен лекаря ми обясни, че е от покачването на теглото - ставите по-бавно се настройват към натрупаната нова маса, и оттам!

# 35
  • Мнения: 386
Аз съм в 8ми месец вече и си ги имам тези ''екстри''.Мисля че си е нормално.
Peace

аз се облекчавам като легна на една страна с присвити колене и възглавница между краката.

# 36
  • Мнения: 183
пфууууууууу това е едно от най гадните неща който преживях през бременността мога само да съм благодарна че ме нападнаха чак сега в 9ия месец и то като ми падна корема,до болница стигнахме чак и доколкото ми обясниха докитата боляло и малко след като родиш щото пък тогава се свивал таза  Wink

# 37
  • Мнения: 1 174
Да, имах такива болки, точно от лявата страна, още от 2-3-ти месец. Най-леко спях по гръб с леко присвити колене. След раждането отмина, но по време на възстановяването пак започна да се "обажда".Тогава физиотерапевт ми каза, че имам разлика в двете половини на тялото и дължината на краката с половин сантиметър и оттам идвали проблемите ми...Посъветва ме да нося стелки в обувките.
Консултирай се с лекар, все пак.Сега не можеш да си правиш рентгенова снимка, но още едно мнение не пречи.

Общи условия

Активация на акаунт