д-р Михаил Михайлов

  • 32 201
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 020
Ходила съм при него в качеството му на гинеколог в ІІІ градска. Мнението ми е нетутрално, не съм във възторг.
Знаех че е уж и хомеопат, но нищо хомеохатично не ми изписа.
Тъй като знаехме, че е и уролог, мъжът ми също го посети, но добре, че не се задоволихме само с него.


Ще ми е интересно да прочета, тези, които са си водили детето при него, къде се е случило това, т.е има някъде частна практика като хомеопат ли?
 (някой споменава кабинет около женския пазар ...)

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 15:00 от blueeyes

# 16
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Без да съм адвокат на д-р Михайлов, но много ме дразнят некомпетентни изказвания в този стил:
Цитат
Знаех че е уж и хомеопат, но нищо хомеохатично не ми изписа.
1. Той не е УЖ и хомеопат. Той е  И хомеопат. Вие сте го посетили в кабинета в Трета градска, където работи като гинеколог. За да се предписва хомеопатично лечение, изобщо, ама изобщо не е нужно да се прави  гинекологичен преглед. Прави се т.нар.  "хомеопатично интервю". Като се пита Гугл, човек може да се запознае с разликите между д-р - специалист по съвременна медицина и хомеопат. И тогава да се изказва малко по-подготвен из форумите например.  Peace
2. Кабинетът, където приема пациенти за лечение с хомеопатия е на ъгъла на ул. Ст. Стамболов и ул. Екзарх Йосиф

# 17
  • Мнения: 6
Аз скоро водих дъщеря ми при него, защото има възпалена трета сливица.
Озадачи ме факта, че на моя въпрос: "Какво съдържат капките, които ни давате?" Отговорът беше: "Натурални съставки", без да се уточни какво и да е.
Искаше ми се да даде по-подробна информация за съставките, за това как се очаква да се повлияят симптомите, за какви реакции у детето да следим. Изобщо искаше ми се по обстоино разасняване на въпроса.
Наистина не мога да дам на дъщеря си нещо, което не знам какво съдържа.
Радвам се за всички, на които е помогнал, но ние със сигурност няма да се подложим на неговото лечение.

# 18
  • Мнения: 228
Преди известно време търсих информация за д-р Михайлов по разни форуми, доста положителни мнения прочетох. МОЯ приятелка беше ходила при него, като цяло беше доволна, но и тя сподели, че много не обяснявал, а аз също винаги искам да знам какво ми се дава,защо, как действа, да ми се обясни и т.н. Мисля, че това е нормално, особено като става въпрос за лечение.

# 19
Здравейте!
Аз лично водя моето дете от броени дни при въпросния доктор.
И на мене не ми се обясни за въпросните разтвори newsm78, но д-р Михайлов ,както и повечето лекари едва ли биха си издали тайната на успеха ( ако има такъв)!!!! Моля се да съм  на прав път. Praynig

# 20
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Много съм доволна и горещо го препоръчвам
Два пъти разбивах камък в бъбрека в "Токуда"-неуспешно
Само за 2мес.от 20мм вече е 5мм
Подобрение имам и с депресията
Кабинета е на ул."Ст.Стамболов 34"
имам и мобилен тел.,ако някой се интересува на ЛС

# 21
  • Мнения: 1 410
Ще подновя  темат а,пък модераторите да решават ...

Адреса разбрах ,че е до Женския пазар,имам и даден адрес.А телефон за записване на часове може ли да пуснете?

# 22
  • Мнения: 219
тел.: 0889 312 745

за татянка-бърборанка Hug

# 23
  • Мнения: 1 410
Голямо благодаря  Hug

# 24
  • Мнения: 3 461
Moia priatelka mi dade telefona, no tvardi, che sashtiat e v 'Chasa na mama", veche biah pri nego, za razlichni hora li stava vapros? Dade mi kapki za decata v edno shishence, bez nikakvi oboznachenia, ne mi kaza kakvo sadarzhat, na spirtna osnova sa, piat se na oko, vze mi 100 leva za trimata, neshto se kolebaia dali da povtoria.

# 25
  • Мнения: 5 713
Как така пият се на око? Има си доза все пак.
Не знам дали е един и същ с този от предаването. Мисля, че не е, но нека и други да кажат.

# 26
  • Мнения: 219
Честно казано имам мн работа, но пиша специално заради Вери...

Д-р Атанас Михайлов е от предаването "Часът на мама"- сега "Денят е прекрасен". Кабинет има в Лозенец на Милин камък...

Д-р Михаил Михайлов е гинеколог от 3-та градска, има кабинет до Женския пазар, където практикува класическа хомеопатия ...


А без да съм лектор по хомеопатия, а съвети най-избягвам да давам...но капки хомеопатични се дават,примерно 1-2, 3-4 под езика, за всеки индивидуално и като разтвор и като вид, и прочие...
На око готви баба ми, и аз... Laughing


Е хубав ден, всеки да открие своя лечител, не е лесно...

# 27
  • Мнения: 5 713
Честно казано имам мн работа, но пиша специално заради Вери...
Благодаря ти! Simple Smile
Мен лично не ме вълнува, но обичам точностите.  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 100
и аз съм го посещавала, след препоръки, но съм със смесени чувства; в някой случаи помага много

# 29
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Пациентка съм на д-р Михайлов.
Наистина няма обазначение на шишенцата,но да каже да се пие на"око" не е вярно
Много е подробен именно в това кога,как се взема ХЛ,какво да се избягва по време на лечението.
Аз съм му благодарна.
пп до преди 6мес.цената беше 30лв.

Общи условия

Активация на акаунт