СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-4

  • 17 627
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 498
Честит празник   bouquet
Желая на всички много да ви обичат и ценят!


Ние пропускаме срещата понеже сме болни. Аз и Петър сме с конюктивит и температура. Пепи е с лоши сополи. Мен ме боли цялото тяло. Явно борим някакъв вирус. Тя лелката в яслата каза, че имат конюктивит ама това беше преди седмица и мислех, че ни се е разминало. Но явно не е. eli_vivi надявам се вас да ви прескочи, но все пак имай едно на ум Peace.

# 256
  • Мнения: 342

Ели-Виви Heart Eyes. Момичета мерси за  пожеланията и дано наистина всичко е наред.
Аз май съм проспала уговорката за среща. Нищо др. път съм там.Може и през седмицата,аз в четвъртък и петък сън свободна.

# 257
  • Мнения: 1 029
Ние пък току-що се връщаме от ски от Боровец. Взехме и Яна, която вече си има и свои ски и няколко пъти я качвахме с нас уж да я учим, въпреки че според мен е все още малка. Но пък днес тя беше доста ентусиазирана и имаше значителен напредък. Дано да има още скиорски дни преди края на сезона.

За Facebook - не си правя профил там по една единствена причина - ще има да вися още повече време в интернет Crazy, а и сега прекарвам доста време, понякога за сметка на нещо по-важно Embarassed Embarassed Embarassed

Мда, за това си много права  Laughing. И аз доста време губя в интернет, а напоследък се пристрастих и към Facebook-а. В началото бях доста скептично настроена и смятах, че е като останалите подобни сайтове, но с времето ми се стори много интересен и забавен. Открих много стари приятели и съученици, с които бях изгубила връзка през годините и сега имам възможността да комуникирам с всички тях, същевременно профилите са недостъпти за непознати и нежелани потребители и така се чувствам спокойна Wink

Бързо оздравяване на всички болни желая!

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 10:43 от Belisima

# 258
  • Мнения: 4
Момичета честит празник на патерица и от мен  newsm51 . Как изкарахте , ние бяхме на пицария  1dating, хубаво си изкарахме.
Мелодия, бързо оздравяване на теб и на Пепо  Hug , аз ч я пратих днес на ясла, добре е, и дано не се зарази нещо ....
Ели , страхотна т и е скиорката, 100 пъти и гледах снимките и не мога да и се нарадвам , браво не нея.
А фейсбука верно си е голяма зарибявка, и аз какво правя , все и там си кисна  newsm35.
Хайде хубава седмица на всички мами и дечица  Kissing Heart.

# 259
  • Мнения: 342
Браво на скиорката.Къде са снимките? newsm78

# 260
  • Мнения: 4
Тони, във фейсбука са :П, от кога те зарибявам да си направиш профил там, ама ти не та не  Shocked. Айде идвай и ти там  Hug

# 261
  • Мнения: 1 029
Тони, във фейсбука са :П, от кога те зарибявам да си направиш профил там, ама ти не та не  Shocked. Айде идвай и ти там  Hug

И аз я агитирам от известно време, ама да видим кога ще се появи при нас  Simple Smile

# 262
  • Мнения: 342
Ква е идеята на тоя фейсбук...нещо не разбирам. Нали имаме скайп? newsm78

# 263
  • Мнения: 4
Във фейсбука можеш да намери6 стари приятели, съученици, да гледаш снимки да си лафиш, абе супер е  Grinning.

# 264
  • Мнения: 907
Още малко и ще ме зарибите Mr. Green

# 265
  • Мнения: 4
ами айде де , аз от днеска си имам и домашен любимец  Mr. Green там .

# 266
  • Мнения: 4
Melodiq, как сте, оправихте ли се с Пепи  Hug.
Другите мами как са Simple Smile.
Хубав ден на всички .

# 267
  • Мнения: 789
Привет и от мен. Много работа напоследък, главата не мога да си вдигна. Ама нищо де, не се оплаквам Wink
Днес решихме да разнообразим с едно кино. А сега главата ме боли, та смятам да се ориентирам рано-рано към леглото.
Вчера ходихме по работа с Ива в района и минахме точно покрай градинката. Само дето нещо много духаше, та не посмях да се разходим. Тя май се опитва да се разболее и пак ще я спрем за някой друг ден от яслата. Мисля, че ще й се размине, дано да съм права.
Хайде лека нощ и успешна седмица  Hug

# 268
  • Мнения: 342
Привет. И ние сме в кюпа на болните.Щерката беше два дена с температура и сополи,но сега е ве4е по добре пупу. Искам вече топло време,защото откачам вече.Искам разходки и да ми е топло,а като слушам пак снегове ще има.

# 269
  • Мнения: 1 029
На пук на лошото време, с Тони току-що решихме да се видим в градинката на църквата Св. Никола. Ще се радваме, ако и вие се присъедините към нашата импровизирана разходка... Ще сме там сигурно към 11.30 ч, а ако е много студено можем и да отидем в някое детско клубче евентуално - най-вероятно в Лилав жираф на Брегалница.

Общи условия

Активация на акаунт