СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-4

  • 17 618
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 984
Таничка какво му има на Боримечката?

# 286
  • Мнения: 789
Таничка какво му има на Боримечката?

Един път тъкмо влязохме в парка да се разхождаме, времето беше малко по-хладничко и почти нямаше хора. Та ние влизаме с количката по една от алеите, а една майка излиза с нейното бебе, разминахме се и след малко чувам някакви писъци. Обръщам се и една циганка буквално биеше майката - докато се върнем обаче, онази офейка. Горката жена беше цялата надрана, буквално цели кичури коса се смъкваха от нея. И то за да й открадне златно синджирче  Confused И това стана на изхода, който е откъм Булстрат-а - а там непрекъснато има хора на паркинга, нали карат коли за огледи. Някакъв човек бил спрял циганката, ама тя го излъгала, че нея са я набили и той я пуснал. Аз доста се изплаших, направо не знаех какво да направя, Ива и тя без малко да ревне, а детето на жената си плачеше...... Абе гадно, много гадно. Доста време след това ме беше страх и не ходехме там сами.
Иначе самият парк е хубав - голям, поддържан.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

# 287
  • Мнения: 789
Хм, или има нова тема и аз не съм разбрала, или пак има почивка Simple Smile
Ние още в сряда мислехме да пътуваме, но Ива пак е с червено гърло  Confused Чудя се не сме го доизлекували предния път или е нещо ново.
Ама като гледам какво е и времето, само за път е.....
Поздрави  Hug

# 288
  • Мнения: 907
Явно сме в почивка Simple Smile Blush
Таничка, добре, че се ти да ми се появява темата в "Нови отговори..." Simple Smile Дано при Ива не е нещо сериозно. А пък в добра компания празниците могат да се изкарат и у дома.

Киара тръгна на ясла след Великиден, ходи 3 дни и се разболя - разстройство, малко поеръщане Rolling Eyes От вчера вече е добре, самозахрани се с един крем-карамел на Данон.
Аз мислех да тръгвам на работа от 7 май, но в офиса казаха, че ме искат от 1-ви юни, та сега съм един месец платен отпуск. Дано Киара не боледува твърде много и свикне достаттъчно с яслата през този месец. Иначе за тези 3 дни не е плакала много, основно сутрин като я оставям, после си играе, яде, спи там... Та явно не се чувства толкова зле или пък разбира детето, че трябва да стои там цял ден и какво да парви - приспособява се Simple Smile

Ние също по празниците сме тук, надяваме се да приключим с изнасянето на багажа от стария апартамент, защото все още там има неща, които не използваме често.

Тони, кажи как вървят нещата при теб Hug

Хубави почивни дни ви желая, въпреки дъждовното време!

# 289
  • Мнения: 342
Привет на всички и най вече на пишещите мацки.
Първо честит празник на всички празнуващи днес с повод и без повод.  bouquet
Гери и ние за три дни лепнахме този вирус та ни се развали малко почивката,но сега вече всичко е ок. Аз също съм ок.Пупата расте.Опитвам се да обясня на Кари за какво иде реч ама нещо не ме разбира много.Аз вече съм отпуск,че положението стана напечено в работата и така.....
Ако има желаещи за разходка аз съм на линия вече.

# 290
  • Мнения: 789
Привет. Ние все пак тръгнахме и сега сме при баба на гости. Тук не вали, но времето не е много прекрасно. Ива не се оправи, заведохме я на лекар и изписаха АБ. Хич не ми се искаше, но повече от седмица не мина червеното гърло и реших, че няма как  Confused А и лекарката (изобщо не ми хареса тази лекарка) е изписала такава дозировка, че трябва да се дава на 8 часа и е голяма мъка. А и тя реве и не иска да го пие.... Sad И моето гърло пак не е добре, та си се лекуваме двете.

Тони, радвам се, че всичко при вас е наред. Гледай да си почиваш повечко - аз затова съм поотложила второто Wink По план трябва да си дойдем двете с Ива в събота - поне за тогава мисля да пътуваме. Дано всичко е наред, че сме без тати, а мен нещо ме хвана страх последния път като се прибирахме. Та евентуално за неделя може да се видим, ако сме добре здравословно.

Днес ми стана много смешно. Баща ми тръгна да мие ръцете на Ива, но реши, че сам няма да се справи и повика брат ми на помощ. Резултатът - писъци на Ива от банята и цялостно преобличане - беше мокра до ушите. И като питам защо, вдигат рамене и двамата, и ми казват: "Ами тя искаше сама да се мие". Чудя се колко мъже са необходими, за да се измият едни детски ръчички  Grinning

Поздрави!

# 291
  • Мнения: 907
Таничка, развесели ме историята с миенето на ръцете Simple Smile Дано се опарвяте по-бързо!

Тони, радвам се, че сте добре. И така трябва - да си почиваш Simple Smile А Кари мисля, че е достатъчно голяма, и ще разбере, че ще си има бебе Simple Smile

И накрая една малка почерпка, нали вчера бях именничка

# 292
  • Мнения: 789
Честит имен ден на Ели!

Общи условия

Активация на акаунт