Любители на котки - тема 14

  • 25 671
  • 447
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 218
Рор, миличка , голямо гуш и от мене   Hug Hug Hug
Съжалявам за малкото , сладко Рижи , миличкия добродушко  newsm45 newsm45 newsm45
Най-важното е, че го дарихте с топлинка , имаше си дом и любящи стопани , беше щастлива мъркаща топчица .
Сега е отишъл в котешкия рай и ... отново е щастлив  Heart Eyes

# 406
  • Мнения: 359
 Cry Miloto pisence... Rori, nai-vajnoto e 4e si e pojivyalo pri hora, koito go obi4at!

Izvinyavam se za latinicata, precaka mi se klaviaturata!

Uspyah da ka4a snimki na kotishteto v peralnyata!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308471



A tuk piem vodi4ka

# 407
  • Мнения: 359
Ne6to ne se polu4i....

# 408
  • Мнения: 684
Привет на всички,
отдавна не съм се мяркала тъдява  Grinning

При нас всичко е ОК. Фокси расте, но много обича да се катери по мен, да драска и да ме хапе. Надявам се скоро тоя му период да отмине.

Дано да успея да дам по - долу линк с негови снимки, за да го видите и вие.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=300526

# 409
  • Мнения: 3 050
миракъл много е хубав  Heart Eyes
котково котето има ли порода, че ми изглежда много бонбонест Crazy Heart Eyes

# 410
  • София
  • Мнения: 1 402
рор, много съжалявам, нашето коте също си отиде, но абсолютно неочаквано, преди седмица и напълно споделям всичките ти мисли и терзания, не можем да свикнем и знам, че цял живот няма да го преживеем, винаги е тежко, когато си отива близко същество, дано времето помогне да намерите утеха, прегръщам те

# 411
  • Мнения: 15 601
здравей РОР - аз съм нова тук, но искам да ти кажа колко съжалявам, че се е случило така с котенцето ти  Sad    Flowers Rose

# 412
  • Мнения: 591
Здравейте! Много отдавна не съм се появявала, но нямам време по обясними причини Simple Smile
Първо да кажа колко съжалявам да Рижко! Ужасно е!

Да кажа, че си имаме 4 малки сладури, които скоро ще си търсят дом и скоро ще пусна снимки. Лошото е че ми се налага да дам и мама и тати  Cry , но нямам друг избор. Ще ви помоля да ми помогнете да им намеря дом, но много ми се иска да мога да ги виждам. Моля, помогнете! Ужасно ми е мъчно, но не можем да се спарвим за сега с отглеждането им както е било до сега. Нямам никакво време, постоянно ги забравям, а това не е честно! Иска ми се да отидат при някой, който наистина ще си ги гледа.

# 413
# 414
  • Мнения: 4 116
Whitewitch , не може ли да си задържите поне големите котета?
А за малко се кандидатирам, макар че мъжа ми няма да е във възторг. Но все някак ще го убедя. А и ще можеш да го виждаш без проблем когато поискаш.

# 415
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Рорр, толкова съжалявам за мъника... Hug

А ето ни и нас:

Целият зоопарк на едно място.
Уискас се глези:

# 416
  • Мнения: 685
rorrr миличка много съжалявам за загубата ти.
Знам колко е тежко, нищо и никой не може да замести Рижко. Спомняй си само за мъркащите и любящи моменти, които сте имали  Heart Eyes
Бъди силна и вярвай, че той е отишъл в свят, където няма болести.
Той е около теб и винаги ще бъде Hug

# 417
  • Мнения: 359
fayza, вечерята в клетка ли си я отглеждате? Laughing Мнооого са готини!
Моля те, кажи как качваш снимките директно, че нещо не мога - само с линк успях.

iguanka, котето е истинска улична превъзходна, на мама сладура! Това е първото коте, което си взехме миналата година, но (както писах по-рано) беше абсолютно непригодно за живот в апартамент и го проводихме на свеки, където си дебелее на воля! А на новия мъник също бях пуснала снимки в предишните постове - той е още бебе.

# 418
  • Мнения: 3 050
котково видях линка със снимките на бебчето-то много пухенко и сладко Heart Eyes много е красиво!
А това което си завела при свекърва ти -намерили сте си красавец на улицата Heart Eyes пу-пу  Hug
Снимки на мойто Алфче
тук сестра ми му прави прическа  Party
ето така спи доста често
ето го отблизо

# 419
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
котково:Еееее, сега, ти ме изкара като оня изрод по телевизията!  Laughing Истината е, че котките ги е страх от хамстера. По-скоро държа заека и хамстьо далеч един от друг, че налитат на бой. Мъже, к'во да ги правиш!
Сериозно, живеем си в мир и любов.

За снимките - качваш ги в снимка.бг, копваш адреса, връщаш се тук, натискаш "вмъкни изображение" (първата иконка на втория ред, под В )и пействаш адреса по средата между скобките.

Общи условия

Активация на акаунт