Любители на котки - тема 14

  • 25 668
  • 447
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 825
rorrr, бях такъв оптимист за Рижко. Споделям скръбта ти, сърцето ми се къса от мъка. Неведнъж съм го изтъквала - ти си невероятен човек, не пестеше време, средства и усилия. И той те дари с толкова много любов. Дай Боже на всяко едно същество да изживее последните си дни като Рижко.

# 421
  • Мнения: 359
Ох, не мога нещо да се преборя с тия снимки! fayza, мерси все пак, продължавам с опитите!

Iguanka, като гледам твоя е като моя - космест такъв, та я кажи, решите ли го? Защото глупавото животно веднъж си беше увъртяло козината около зъбите (явно се е близал, тъпчото) и седял така оплезен цял ден горкия. Наложи се да приложим ножица - за козината, не за езика, де.
Ама твоя милия е съвсем същия! Само че рижавичък! Да не сме роднини нещо?

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 23:40 от kotkovo

# 422
  • Мнения: 3 050
долу в ляво http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8915287 тук
има URL адрес - като кликнеш на него дава снимката, и като копираш този адрес с ИМДЖ отпред и отзад тогава ще се получи
но е голяма по-размери

# 423
# 424
  • Мнения: 359
Урааа!!!!! Получи се!!!!!! Милион благодарности!!!!! Hug

# 425
  • Мнения: 3 050
но в тези размери ще бъде неудобно-необходимо е да са по-малки, според правилата на форума  Peace

# 426
  • Мнения: 1 027
kotkovo, страхотни муцунки  Crazy Hug
fayza, много сладък зоопарк Simple Smile   bouquet
игуанка, Алф е много хубав Simple Smile
Видях всички снимки на котенца и са страхотенскииии Simple Smile Да са ви живи и здрави.
Хубава вечер на всички!

# 427
  • Мнения: 15 601
момичета - вчера купих два спрея - за привличане и за отблъскване на котки. напръсках и с двата където трябва и дано да се пооправят нещата с котанчо - но сутринта пак беше акал под спалнята - а бях напръскала вече там  Sad - дали не трябва да мине малко време докато подейства спрея  Thinking

kotkovo  ♥ iguanka ♥  fayza много са ви готини сладурчетата

# 428
  • София
  • Мнения: 1 825
Това сивичкото на голямата снимка - ама ще го схрускааааам. Прилича на моите като мъненки.
Как ми липсват - майка ги гледа в провинцията, тъй като не успяхме да излекуваме или поне да намалим симптомите на моята алергия.

# 429
  • DE
  • Мнения: 521
Не бях влизала отдавна, новината за Рижко много ме натъжи  Cry Rorrr, ужасно съжалявам, толкова много любов и грижи даде на това коте, възхищавам ти се, нека почива в мир!

# 430
  • София
  • Мнения: 1 951
Току що прочетох за Рижко.Много се натъжих!Горкото рижанче.
Моята Пухка е  добре.Преоткри топлината ,която излъчва радиатора и е щастлива.През последните няколко дни беше все измръзнала ,като се прибирахме вечер.Много често  я заварвах омотана в някое детско одело,нарочно оставено и от мен.

Сиамка ,а  ти как си,миличка?Аз също не  съм се включвала много отдавна.Джинджари ,другата котколюбка също не е  родила ,а  даже и преносва.Стискам палци,всичко да мине добре  и в най-скоро време да  се  похвалите  със сладки бебешорчета!!!!
Поздрави на  всички котанки.Днес  има изложба на котките  в Музея Земята и хората.Който иска и има време може д а я  посети!!.Истинско котешко дефиле!!.

# 431
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Hug много тъжно за Рижко  Cry просто не искам да знам какво е да загубиш коте но ми звучи ужасно  Tired

Моя дзвер сега има нова мания ................подовото ни отопление Crazy като гербова марка е за килима  hahaha
трябва скоро да кача снимки  Thinking
А за снимките на новите котета 4е и на старите  Peace....................страхотни са  Party

# 432
  • Мнения: 127
Рорр Искрено съжалявам за загубата ти,чела съм историята на Рижко,вие му дадохте повече отколкото някой би предполагал в началото.Той имаше вашата любов и грижи.Не се притеснявай,че е починал самичък,тъжната истина е,че котките усещат кога идва края и повечето се крият,защото искат да останат сами.Ако си спомняш,аз преди време разказах историята на моят котарак,който почина.Болката си остава,споменът също.Пожелавам ти да имаш сили да се справиш.
Аз от днес имам пак коте,казва се Маичка.Тя не може да замени починалото ми коте,но може да допълни мястото в сърцата ни.

# 433
  • Мнения: 1 540
Благодаря ви за подкрепата, мацки   bouquet
Успокоявам се с това, че Рижко вече не го боли нищо...

# 434
  • Мнения: 3 094
Рор, съжалявам и аз много за Рижко Hug

Файза, Миракъл, Котково, Натикот Heart Eyes - много са ви сладки маците.

Общи условия

Активация на акаунт