Вкусна запеканка с кайма и картофи

  • 25 383
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 926
diana78 зависи от каймата - ако е по-мазничка, няма да залепва.

# 31
  • Мнения: 2 803

Добре звучи. Скоро ще го пробвам.

# 32
  • София
  • Мнения: 604
направих я онзи ден, но не успях да я снимам. Много им хареса на всички, аз не я опитах, защото не ям месо. Точно по рецептата направих запеканката, даже настъргах повечко кашкавал отгоре и рецептата ще си я сложа в любимите ми PeaceТавата ми беше най-обикновенна, обаче я намазах с малко олио

# 33
  • Мнения: 1 483
много е вкусно наистина-аз съм го правила Peace

# 34
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз се записвам към ентусиастите да направят тази вкусотийка Crazy
мерси за рецептата  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 447
Мисля утре да взема да я пробвам тази рецепта.Мерси ,че я сподели с нас.  bouquet

# 36
  • Мнения: 674
И аз ще я пробвам. Даже след малко. Laughing

# 37
  • Самоков
  • Мнения: 561
Звучи много лесно и бързо. Ще се пробва. Peace

# 38
  • Мнения: 228
Дове4ера и аз ще се похваля с резултат,само дето сложих и гъби над краставичките

# 39
  • Мнения: 674


Запеканката е страхотна! Мерси за рецептата!  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 926
elina_king  Браво! Справила си се страхотно!
Да ви е вкусно!

# 41
  • Мнения: 674
Ооооо, вкусно беше.....и още как! Grinning

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 618
Снощи и ние се облажихме със запеканка Laughing Мъжлето си облиза пръстите.
 bowuu за рецептата  bouquet

# 44
  • Мнения: 481
Аз също правих тази рецепта и на мен лично ми хареса. В хладилника ми се търкаляха няколко пресни гъбки, леко ги задуших и ги сложих след краставичките. Имах останали и 2 триъгълничета топено сирене Президент-натурално, затова нарязах и тях и резултата беше много вкусен. Мъж ми, хареса идеята, но не хареса това, че бях използвала пилешка кайма. Пак заради таткото, най-отгоре настъргах малко кашкавал. Понеже се притеснявах, да не стане много солено, защото всички продукти имат сол, сложих малко сол само в каймата. На мен ми беше добре, но аз ям съвсем безсолно, така че ако ядете по-солено, можете да посолите и картофите.
ПП. Опитах се да настържа картофите горещи, но ставаха на каша, така че е по-добре да ги сварите предварително или да поизчакате да изстинат.

Общи условия

Активация на акаунт