Споделете 82

  • 27 552
  • 975
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 533
Аз пък като видя на Дафка аватара, се сещам  за темата в КМ "Слагате ли спирала на долния клепач?".

# 931
  • Варна
  • Мнения: 1 306
да пусна ли тема "На каква мисъл ви навежда аватарът ми?" Мислите от вас, профилите от мен, Мишон и Кроасания.

# 932
  • Мнения: 17 409
Удължаване значи, да, нали, Мишона?
Аз виждах усмихнато човече, докато не прочетох, че една форумка/не я помня/, все наобратно го гледала. Оттогаз, и аз тъй. Даф, не пускай, утре може и да я няма Simple Smile
Споделям, че почвам да се плача от пророческите си сънища. Краят на мъките ми е далеч, хубавото е, че все ще свърши, и тогаз ще се напия/ от радост, или мъка- няма значение/.

# 933
  • Мнения: 4 371
Тити, как ме сънува?
Забелязала съм, че Сопрано никога не пита как е присъствал в нечий сън. Не ти ли е любопитно, Сопрано?

# 934
  • Мнения: 3 423
Аз пък, като видя на Дафа аватара,
се сещам за един Асен, не знам що.
А, и досега не съм сънувала ни един
съфорумец. Да ме прощават всички.

# 935
  • Мнения: 4 300
Завинаги ме отказахте от спиралата. Поне на долния клепач Laughing

# 936
  • Мнения: 677

Забелязала съм, че Сопрано никога не пита как е присъствал в нечий сън. Не ти ли е любопитно, Сопрано?

Дискретен съм. Не мога да чета еротични сънища със себе си постоянно. Т.е. мога, но не пред всички. Бе, сложно е.

# 937
  • Мнения: 516
Зимата идва. Започва да ми се спи повече и да ми се яде повече. Очаквам да се преродя в мечка. Белким си отспя през студовете.

# 938
  • Мнения: 1 052
Детето иска да прави мезонет. не знам съседът, който е към 120 кг. на 1.70 м. как ще го приеме?
Спирала не слагам на долният клепач, че отчайващо заприличвам на кокел шпаньол. Спирала имам там, където и е мястото. Смятам да си сложа лентичка-Спиралата ми изтича еди коя си година.
Извикаха ме на второ интервю. Ще трябва да се мобилизирам-не съм ги уплашила достатъчно на първото.
Ведрият заминава в същия момент на фирмено парти за три-четири дена. Не е ясно колко, ясното е, че няма да ми е от помощ.
Обичам да ми е трудно. Винаги ми е трудно.
Утре цял ден трябва да съм фешън-чудя се лачени обувки в раницата и алл старки на краката или боти с оксфордска перфорация за алл тайм?
Шити дей-днес чиф-а ми каза-ако работих като теб щях да се побъркам-не знам как да го разбера-комплимент или закана?!
Утре сутрин ще ми е заета от цветни таблици.
Напих се, не навремнно.
Даф-виждам пенис. Ефимистичен, но пенис.

# 939
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Страхотен избор, Mirama! Аз съм луда по този метал и тази марка!

Нищо няма да споделям. Ще помоля да стиснете мисловно по един палец да се разреши един проблем.

В петък за втори път ще водим децата от дома в Добричко във Варна на екскурзия. Преди близо две години бях ентусиазирана, сега много старателно се готвя да не го изживявам. Знам, че няма да успея обаче  Confused. Лошото е, че след това собственото ми дете ми изглежда на хипер задоволено и разглезено човече, а не бива. Не че не е, но не е виновен.

п.п. на Даф аватара ми прилича на есенна човешка физиономия
п.п.п. май споделих все пак

# 940
  • Мнения: 4 668
Споделям , че отивам да се напия с бърбън и с кола в един пиано бар , с един страхотен синеок мъж ... който за съжаление не пие и не пуши ...
К,во им става на тия мъже  Rolling Eyes

# 941
  • Мнения: 212
Пипинка, завиждам ти за синеокия Wink
Моят е зеленоок, но и той не пуши ... и не пие - за разлика от мен.

# 942
  • Мнения: 2 032
един страхотен синеок мъж ... който за съжаление не пие и не пуши ...
Нищо, важното е по жени да ходи поне.

# 943
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че съм като наркоман - левичар. Имам синина на ръката на вената, където ми вземаха кръв днес, явно не съм натискала където трябва, а левичар, щото е на дясната ръка. На лявата нещо не се получи.

# 944
  • Мнения: 606
ДУ, Спам 2!
Споделям, че се опитах да изсуша нещо в микровълновата. Понагря се, но не изсъхна. Сега съм го сложил срещу един бучащ сешоар и чЕкам.

Общи условия

Активация на акаунт