Храните ли през нощта с АМ?

  • 5 381
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 576
За протокола: ляга си между 20 и 21 часа, но между 4 и 6 яде всяка нощ (в 95% от нощите, де)!

Не възнамерявам да го държа гладен! Млякото му е най-важно (той е на 1 г. и 10 м.)  bowuu

Това ме успокои много. Laughing Laughing Laughing

# 61
  • Мнения: 87
Моето бебе е на 3 м.10 дена ,къпем се рано ,към 7- 8 вечерта,храня я и заспива към 9.Събужда се чак към 3-4 сутринта.Не знам колко е редно да се храни през нощта,но мисля че 9 часа е нормално за бебето да заспива ,тогава съня и е най-сладък...така че ядем в 9,после към 3-4 сутринта и се събужда към 8 сутринта Simple Smile

# 62
  • Мнения: 79
Моята дъщеря е почти на 4 месеца и все още хапва вечер.Когато родих баткото преди 11год. имах глупостта да послушам съветите на лекарите и да го наливам с вода вечер от,което последваха безсънни нощи и до 3 годишна възраст той ставаше вечер да пие вода.Сега на малката изобщо не и давам вечер вода.

# 63
  • Мнения: 2 334
И на мен така ми казаха лекарите да не храня през нощта но аз си я хранех.След като детето се буди гладно значи има нужда от мляко.То само ще си покаже кога е готово да спинка цяла нощт Peace

# 64
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Моето слънчице си хапва на 3,5-4 часа без значение ден ли е или е нощ.

# 65
  • Мнения: 6 713
Да, обикновено давам към 1-2 часа, но мисля да го правя все по-рядко, защото после пропуска яденето си в 6.00 и режимът ни тръгва нагоре с краката! ooooh! Н

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
На мен ми казаха да го храня на три часа през цялото денонощие. Даже като стана на три месеца и не искаше да яде в три през нощта на мен ми стана притеснено. Сега е на четири месеца и вече не иска да яде и в дванайсет вечерта. Храня го когато иска вече. Щом детето реве не трябва да се държи гладно. Я тия лекари дето го приказват да ги държиш тях гладни, пък да видим кво ще кажат.

# 67
  • Мнения: 479
Не, защото не се събужда. Спи от 22,30 до 6 или 8, различно в зависимост от това колко е яла.

Общи условия

Активация на акаунт