Изцепки на мъжете, относно децата...ІІ

  • 108 106
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 324
Скорошна случка...
Отиваме на село с мъж ми,детето и един негов приятел.Тръгваме си и с моичкия сядаме на задната седалка.Аз държа детето,а бабата подава на мъж ми една кора с яйца.А той ми казва:На дръж ти яйцата,а аз детето,че съм малко кьопав в ръцете #Crazy

 hahaha hahaha Ми как! Ти знаеш ли колко струват яйцата  hahaha

# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 092
Скорошна случка...
Отиваме на село с мъж ми,детето и един негов приятел.Тръгваме си и с моичкия сядаме на задната седалка.Аз държа детето,а бабата подава на мъж ми една кора с яйца.А той ми казва:На дръж ти яйцата,а аз детето,че съм малко кьопав в ръцете #Crazy

 hahaha hahaha Ми как! Ти знаеш ли колко струват яйцата  hahaha

Joy Joy Joy
А детето все пак е собствено производство.

# 692
  • Мнения: 260
Скорошна случка...
Отиваме на село с мъж ми,детето и един негов приятел.Тръгваме си и с моичкия сядаме на задната седалка.Аз държа детето,а бабата подава на мъж ми една кора с яйца.А той ми казва:На дръж ти яйцата,а аз детето,че съм малко кьопав в ръцете #Crazy

 hahaha hahaha Ми как! Ти знаеш ли колко струват яйцата  hahaha

 Joy Joy
Със сълзи се смях на това.

# 693
  • Мнения: 1 111
и аз....да поздравиш мъжо си за изцепката Peace

# 694
  • Мнения: 120
 Joy Joy Joy Joy това е много добро. От двете злини...

# 695
  • Мнения: 97
Първи колики на бебето.....мъжа ми се паникьосва и от нямане какво да направи застава с ръце на кръста и ме пита троснато: " ТИ КЪРМА ИМАШ ЛИ " ?!?!?!  Shocked Първо се ядосах, че ме обвинява по този глупав начин и решава че детето е гладно а не че има колики. После ми стана смешно, защото той много често е виждал под какво налягане и в какво количество ми излизаше кърмата, та чак детето се давеше. Общо взето му казах да си гледа работата  Mr. Green
Оттогава не смее да ми прави такива изречения.  Laughing

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Една от изцепките беше,когато мъжа ме караше да звънна на гинеколога ми да питам какви капки да вземем на малката за колики?  Mr. Green
Свикнал за всичко нея да питаме и не се сетил ,че бебето си има педиатър ...  Mr. Green

# 697
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Пак аз Mr. Green
Бебчо беше малък.Една сутрин след безсънна нощ решавам да го взема при нас с таткото,че направо не можех да гледам.Исках просто да полежа и да събера силички.Та слагам малкия от дясната ми страна,а таткото спи от лявата ми страна.Умишлено не сложих малкия м-ду нас че таткото много шава насън.Излежавам се аз излежавам,обаче заспивам.Дребосъка от съвсем малък си е шуглив,но тогава още не се обръщаше.Какво е направил не знам,но чух в просъницата 'туп'' и гледам бебето на земята.Скокнах и го гушнах(не плака много).В същия момент таткото става и ме пита "ти сега нарочно ли го бутна?" ooooh!-ама разбира се Crossing Armsритнах го без да видиш

# 698
  • Мнения: 3 695
Скорошна случка...
Отиваме на село с мъж ми,детето и един негов приятел.Тръгваме си и с моичкия сядаме на задната седалка.Аз държа детето,а бабата подава на мъж ми една кора с яйца.А той ми казва:На дръж ти яйцата,а аз детето,че съм малко кьопав в ръцете #Crazy

В същия момент таткото става и ме пита "ти сега нарочно ли го бутна?" ooooh!-ама разбира се Crossing Armsритнах го без да видиш

 Joy не мога да спра да се смея  Joy

# 699
  • Мнения: 781
Скорошна случка...
Отиваме на село с мъж ми,детето и един негов приятел.Тръгваме си и с моичкия сядаме на задната седалка.Аз държа детето,а бабата подава на мъж ми една кора с яйца.А той ми казва:На дръж ти яйцата,а аз детето,че съм малко кьопав в ръцете #Crazy

 hahaha hahaha Ми как! Ти знаеш ли колко струват яйцата  hahaha

Joy Joy Joy
А детето все пак е собствено производство.

Леле добре,че я има тази тема. Joy hahaha Joy 

Леле е как може така да бутнеш бебо  hahaha Joy hahaha Joy тези мъже са луда работа  hahaha

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 1 221
Привет, момичета!
Радвам се, че открих тази тема - действ амного разтоварващо!  Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 813
:
В същия момент таткото става и ме пита "ти сега нарочно ли го бутна?" ooooh!-ама разбира се Crossing Armsритнах го без да видиш
hahaha hahaha hahaha Joy този мъж определено е "забавен"  Mr. Green

# 702
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Момичета, благодаря ви за веселията която правите тука със изцепките на съпрузите си  bouquet  bouquet  bouquet
Да ви кажа и аз една изцепка от времето когато бях млада мама като вас.
Нашето диване, не обичаше да се вози много във количката, а малък още и върви едва. Много ревеше и искаше или на ръце или да върви. Обаче него ден нещо бързахме, а той надава вой като сирена. Мъжо е рядко търпелив човек. Търпя, търпя и накрая вика- Стига рИва бе, спри сЪ, аз ако бях на твоето място, щах да си седя във количката, да си пуша цигарата и да си пия кафето #Crazy
Уникално!!!

# 703
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Случката се развива в дните, когато още не ни бяха налегнали жегите и се беше доста хладно за сезона.....,та..тъкмо съм си взела душ и съм се отдала на сериозно мазане, когато мъжа ми влиза в спалнята, поглежда ме и наставнически казва: " Абе, мило "санирай" бебо, че така ще настине!"  hahaha Е, не се стърпях и избухнах в смях..... Joy

# 704
  • Мнения: 734
 Joy Joy Joy

Вчера мъжът ми облича синчето. И му се радва на дупенцето "Аууу, какво хубаво дупенце си направииииил! Чак ми иде като се ядосам на майка ти, да бия теб!"  hahaha

(не сме подложени на домашно насилие)  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт