на ясла,на градина,или вкъщи е ЛЮЛИНСКАТА дружина

  • 20 079
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 211
Роси , това кафе вече не ни побира Confused
Така ли? Значи, трябва да се разшири, а? Браво, нека са пълни кафетата и градинките с майки (и татковци) и дечица!!! Вече май нямам търпение да стане пак топличко и да дойде пролетта  Blush
Приятна вечер, мили люлинчанки!!!

# 226
  • София
  • Мнения: 154
Не знам дали ще се разшири , но като застудее няма да има открити кафета , а затворените са целите в дим #Cussing out

# 227
  • София
  • Мнения: 211
да, наистина, така си е Sad ние ще се пръкнем май точно за началото на хубавото време и разходките Wink

# 228
  • София
  • Мнения: 2 437
По повод клубчетата аз утре мисля да отида до "Мики Маус" да видя как е за РД. Мен друго, което ме дразни е, че в повечето искат да са минимум 10 деца за РД.  В "Щуроландия" все се каня да ходя и все не става - два пъти се разбираме с една приятелка, ходим до там и двата пъти е затворено без причина. Трети път не отидох. А по-голямите деца наистина няма къде да дивеят. По този повод ми харесва залата за по-големи в "Приказка без край" в Гео Милев. Може и тук да се направи това с двете зали. А за "Калпазани" даже не знаех. Става ли за РД?

# 229
  • София
  • Мнения: 746
Супер е!!!А за големите,според мен-KFC,идеално!Или вкъщи сами,поне не цапат толкова.

# 230
  • София
  • Мнения: 154
Относно КФС и Мак Доналдс не ви ли притеснява това което папкат там Shocked

# 231
  • Мнения: 9 973
Относно КФС и Мак Доналдс не ви ли притеснява това което папкат там Shocked
е,то за 1 път не е болка за умиране

# 232
  • Мнения: 1 931
Относно КФС и Мак Доналдс не ви ли притеснява това което папкат там Shocked
А моите на такива места нищо не ядът. Гледат да играят само.

# 233
  • Мнения: 459
Относно КФС и Мак Доналдс не ви ли притеснява това което папкат там Shocked
е,то за 1 път не е болка за умиране

Аз две години правих рожд. ден на Рос в КФС, а и повечето ми дружки също на техните деца, защото ни е най-близко и удобно. Но определено вече и те западат...така и не намериха с кой да сменят Чики, която явно е изморена от работата и даже дразни. Не се забавляват децата-претупва ги.  Лично мой съвет е да не си правите рожд. дни там.

# 234
  • Мнения: 9 973
аз бях скоро в Мак Доналдс на РД и съм крайно разочарована Sad

ПП:не е лошо да се позамислите за заглавие на следващата тема GrinningТази се поизписва вече.Какви мотиви да сложа на 1стр.-есенни,зимни(коледни е рано)

# 235
  • Мнения: 9 973
dgudge в кой микрорайон живееш?

# 236
  • Мнения: 512
Хайде и аз да кажа моите впечатления за клубчетата в "Люлин".
Юли месец празнувахме рожден ден на малката в "Мики Маус" и останахме супер доволни.
Честно казано това беше най-хубавият детски рожден ден на който сме били (малко нескромно, но факт).  Blush Много се занимаваха с децата, имаше и детска дискотека и кареоки и батут надуха, въобще не оставиха децата да скучаят. А това, че си имат специална тоалетна за дечицата в която всичко е мъничко (и тоалетната и мивката) е супер удобно и умилително.
Детски клуб "Бамби" е в нашият блок и сме празнували и там, но вторият път нещо не останах доволна по ред причини.
В "Парти ленд" сме били и не беше лошо.
А иначе и аз да подкрепя мама МОНИ за "Приказка без край" в Гео Милев. Страхотен клуб - две зали разделени възрастово, телевизор в стаята за родителите в който наблюдаваш какво се случва долу в детската зала. Абе, измислено е супер и аниматорите са на ниво. За жалост ни е доста далече.
Май се унесох в приказки. Embarassed
Хубави почивни дни на всички ви.
  Hug

# 237
  • София
  • Мнения: 154
`Деси` как ще е рано ако погледнете Билла в Люлин от октомври е украсена newsm78

Аз съм от 8-ми , но живея със съпруга ми в 3-ти  , точно накрая на пътя след Билла Wink

# 238
  • Мнения: 9 973
`Деси` как ще е рано ако погледнете Билла в Люлин от октомври е украсена newsm78

Аз съм от 8-ми , но живея със съпруга ми в 3-ти  , точно накрая на пътя след Билла Wink
за протокола те пиша в 3-ти Peace

# 239
  • Мнения: 912
за мама Роси от Люлин 5-и ние с Асинка сме от там Blush Ходим само в ПартиЛенд, чиято собственичка е отворила детски кклуб и в Сиконко- funZone. Нямам впечатления още от Мечо Пух или Калпазани, но тази тема ми е много актуална в момента, тъй като малката след 1 месец има рожден ден, който вече ще бъде от значение и за нея- на по-осъзната възраст и т.н. За мен лично по-важен е персоналът, не самите условия или храната. А между др. и в нашата градина има варицела в едната група...Ася вече цял месец се влачи със сoполи и кашлица, върпеки лeчението и стоенете вкъщи....сега и аз вече съм болна Sad

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 22:22 от Mis-Demeanor

Общи условия

Активация на акаунт