термина ми е за утре,а още нямам симптоми:)

  • 9 527
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 48
Много се радвам за бебе Лили, мама и татко. В момента съм на работа, но щом седнах на бюрото веднага проверих какво ново за новото човече. Ако щете ми вярвайте, но пророних сълзи от радост. Знам, че появата на бебче беше най-щастливия миг и в моя живот както и при вас, сигурна съм в това. Пожелавам ви да прекарвате колкото се може повече време заедно и да се радвате на малката си рожбичка. Да е жива и здрава и много, много весели моменти! Heart Eyes

# 211
  • София
  • Мнения: 6 259
Честито и от нас!  Two Hearts smile3522 newsm18 Two Hearts Да ви носи много радост, бързо възстановяване на мама!

# 212
  • Мнения: 181
Едно голямо честито и от мен!!!! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!!! И да е все така сладка (разгледах снимките)!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 213
  • Мнения: 353
Браво на Иленка!!!(И на леля Цочева-нали тя свърши работата Laughing?)
Да ви е живо и здраво малкото Лили и много да ви радва!!!  bouquet

# 214
  • Мнения: 1 938
Супер снимки, супер бебе, супер мама  bouquet stork-girl 1stroller  bigdance2

# 215
  • Мнения: 3 216
Ох да ви кажа честно мислех си че сега като отворя форума и ще видя милата Иленка пак да чака.Много се изненадах като видях новината за Лили,Ами тогава честито на мама и тате и ви пожелавам бьрзо прибиране вкьщи и много радост.

# 216
  • Мнения: 1 187
ЧЕСТИТО мили приятелчета. Прекрасна мадама си имате. Да ви расте здрава, слънчева, все така очарователна и само радост да ви носи. На мама бързо възстановяване и много приказни мигове с малкото Лили! 

# 217
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТИО!!!!  ylinfant smile3521 newsm51 newsm44

# 218
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТО ДЪЩЕРИЧКА,Ilenkata! newsm51 newsm51 newsm51  babyuu
Да ти е здравичка ,да расте и да ви носи много радост в семейството!Много сладко име сте избрали-Лили.
На теб мамче бързо възстановяване! Heart Eyes

# 219
  • София
  • Мнения: 2 958
ЧЕСТИТО бебе !!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт