Ранна коледна...темичка за подаръци!

  • 49 083
  • 697
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 274
Не познаваме синът ти и нямаме представа от какво се интересува и какво харесва...
Как бихме могли да ти дадем идеи ?
  Thinking

# 646
  • Мнения: 368
Освен да играе на компютара и на псп с нищо друго не се занимава  има 4 вида животни на които не обръща внивание иска истински лаптоп но аз мисля че му е рано

# 647
  • Мнения: 1 179
Днес купих Барбито за цветни кичури,това за плитки не го намерих никъде.Все пак след месец и нещо е рожденния и ден и може би тогава вече ще бъде в търговската мрежа и ще го купя! newsm78

# 648
  • Мнения: 6 274
Katka72, виж това:
 Peace

Тамън идвам от Бонжура на Славейков,
има ги и двете барбита- с машинката за плитки и с цветните кучури.
Взех и двете и с това изпълних целия списък.. Wink

# 649
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Katka72, виж това:
 Peace
Тамън идвам от Бонжура на Славейков,
има ги и двете барбита- с машинката за плитки и с цветните кучури.
Взех и двете и с това изпълних целия списък.. Wink

Ето да го види ,ама Katka72 е от Габрово.. Confused

# 650
  • Мнения: 6 274
Ето да го види ,ама Katka72 е от Габрово.. Confused
Ама аз като си блея, знаеш ли пък как ми е хубаво....  Mr. Green
Извинявам се, че съм Гугутка Заспалова...  Embarassed

# 651
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте, искам да ви попитам някой има ли впечатления от това конче, в Метро.

Интересува ме колко е голямо.
Поздравления за темата.

# 652
  • Мнения: 1 817
Браво на вас вие приключихте аз аз още не съм започнала за първи път ще купувам в последният момент.Помогнете немога да избера подарък на сина ми на 7.5 и направо незнам какво да му купя дайте идеи ooooh!


Моят син сега е на 7г.Купихме му енциклопедия на Larousse.
Миналата година много се зарадва на голям глобус . Беше му много интересно.
Сега са голям хит маратонките с колелца. Зависи какви са интересите на сина ти, ти си познаваш детето най-добре.

# 653
  • Мнения: 2 467
elen@, загледах кончетата в Метро. Реших, че са доста нестабилни за три годишната ми дъщеря. На каталога изглеждат доста по-добре, отколкото на живо. Не останах с добри впечатления.

Но най-добре ще прецениш сама  Peace

# 654
  • Мнения: 698
elen@, загледах кончетата в Метро. Реших, че са доста нестабилни за три годишната ми дъщеря. На каталога изглеждат доста по-добре, отколкото на живо. Не останах с добри впечатления.

Но най-добре ще прецениш сама  Peace

Подобни има в Джъмбо, но са люлка, кончето цвили и си мърда опашката, по-скъпо е  - около 100-тина лв.

Помогнете немога да избера подарък на сина ми на 7.5 и направо незнам какво да му купя дайте идеи ooooh!

Дъщеря ми е на толкова - сигурна съм, че от подаръците ни най-много ще й хареса MP 3-ката, тя пътува до училище с бус всеки ден и ми се иска да слуша нещо хубаво, докато си губи времето.  Simple Smile  Пък и така ще си има някакво лично пространство, докато останалите "диваци" в буса се избиват. ooooh!

# 655
  • Мнения: 368
elen@, загледах кончетата в Метро. Реших, че са доста нестабилни за три годишната ми дъщеря. На каталога изглеждат доста по-добре, отколкото на живо. Не останах с добри впечатления.

Но най-добре ще прецениш сама  Peace

Подобни има в Джъмбо, но са люлка, кончето цвили и си мърда опашката, по-скъпо е  - около 100-тина лв.

Помогнете немога да избера подарък на сина ми на 7.5 и направо незнам какво да му купя дайте идеи ooooh!

Дъщеря ми е на толкова - сигурна съм, че от подаръците ни най-много ще й хареса MP 3-ката, тя пътува до училище с бус всеки ден и ми се иска да слуша нещо хубаво, докато си губи времето.  Simple Smile  Пък и така ще си има някакво лично пространство, докато останалите "диваци" в буса се избиват. ooooh!
Благодаря ти мила и ние пътуваме с бус и за първия учебен ден купихме псп с него се занимава Peace

# 656
  • Мнения: 368
Сега е замрънкал за Монополи отивам да видя в Метро май го имаше имали го някой интересно ли е  ooooh!

# 657
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Колко пари са тия МP3-ки,дайте картинка да метна око. Praynig

# 658
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Сега е замрънкал за Монополи отивам да видя в Метро май го имаше имали го някой интересно ли е  ooooh!
Монополи е супер игра Simple Smile Но е за деца над 8-10 години.
В Метро има псевдомонополи (Европоли или нещо такова), което е много по-евтино - 12-13 лв, а другото е 50 лв, но за оригиналът съм сигурна, че е екстра игра - за по-големи деца и възрастни.

# 659
  • Мнения: 3 880
Сега е замрънкал за Монополи отивам да видя в Метро май го имаше имали го някой интересно ли е  ooooh!
Монополи е супер игра Simple Smile Но е за деца над 8-10 години.
Да потвърдя и аз Simple Smile Една от най-занимателните игри, които съм играла, но наистина оригиналът е за големи деца и възрастни.
Има обаче Джуниър Монополи (ето това например) то е от 5 години и ако съдя по отзивите на родителите, които са писали, е доста добро. Опростен вариант на оригиналът е, няма много сложни цифри за смятане и не се изисква чак толкова стратегия. А най-важното- една игра не продължава 2-3-4 часа, както при оригинала, а 20-30 мин, което за по-малките е екстра като продължителност.
Ще си запазя идеята за следващото подаръкораздаване Laughing

Общи условия

Активация на акаунт