Ти какво сготви! Снимай, покажи!- 15-та тема

  • 49 517
  • 493
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 867
asyalein , издай, моля те, тайата на тоя специален и много вкусен хляб.  bouquet

не ми е известна  Rolling Eyes

така изглежда хляба, купих си го...


Интересно, наистина! Не съм разбрала, че е готов. Hug

# 61
  • Мнения: 1 117
благодаря ви за похвалите!
наистина лесно стана, много се учудих... мислех, че е голяма врътня....

Асялейн, много интересен хляб,  прилича ми на дунапренена лента!
Наистина ли е вкусен? Прилича ли на някой от тези в БГ?

# 62
  • Мнения: 293
   nela_66,благодаря за рецептата! Hug Въпросче:кюфтенцата изглеждат доста пухкави,нищо ли не слагаш за да бухнат?
Селма,обикновено никакви набухватели не слагам в картофените кюфтета.
Тази рецепта е от пра-баба ми. Правила съм кюфтетата и по други рецепти, но на тази сме и свикнали  в къщи и най си я харесваме. smile3521
 PS Сушито на Lois ми скри шапката.... Браво момиче!  newsm10 smile3501

# 63
  • Мнения: 774
asyalein, гледам намерила си прословутия хляб!  Wink Grinning

Ето и нашата вечеря - печено пиле, нудълси и задушени зеленчуци:

# 64
  • Мнения: 569
  Yagodka-чудесно изглежда вечерята ви!
  Лабрекс- оказах се права като предсказах , че тортата ще стане следващият хит LaughingАз не съм я направила , по простата причина , че кантара не ми показа приятелска цифра вчера. Сега съм на 1 седмица салатки и месце със зеленчуци , но сладко и тестено само за  гости... Mr. GreenНакрая ще изчакам и след като всички я направят ще се наредя и аз на опашката  bouquet

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 23:07 от Dina767

# 65
  • Мнения: 293
yagodkaти ме вдъхнови! Прекрасно печено пиле! Утре вечер ще печа пиле... Grinning

# 66
  • Мнения: 1 165
Ох и аз да се включа.Най накрая компютъра ни е наред вече
Та тази вечер хапнахме филе от бяла риба във фолио на фурна,задушени броколи и бейби морковчета,доматки
вчвра пилешка супичка
А преди няколко дни имахме романтична вечеря и това е част от нея: Пилешко роле с моркови и гъби,полято със сметанов сос с моркови,гъбки и кисели краставички,гарнитура-зелена салата и доматки
част от мезето за виното ни
Скромно,но е с любов!

# 67
  • Мнения: 4 358
Момичета срам не срам Embarassed да се запиша тази тема с нещо дето не ми се беше случвало не помня от кога ooooh! - домашен кетъринг hahaha ама как им се услади на моите термити hahaha.
Това са най различни хапки.


 И на мен като на asyalein само хляба ми беше по така - с Пшеничен зародиш, сусам,слънчогледови семки и зехтин - ама кво съм качвала снимките тази на хляба я няма #Cussing out
За десерт Кремче в два цвята - на помощ дойде д-р Йоткер (ох щях да кажа Ливайн hahaha)
- само аз си изядох всичко.Тренирала съм се от форума ooooh!Обърнете внимание на голямото количество.
Моля ви жалете Ягодка - милата вярно ще те търкулне към АГ-то (Ягодка надявам се на твоето чуство за хумор Wink)
Хачапурите и рошлата са в списъка ми.Чудесни снимки видях, да ме дразните още повече че време нямам.
Lois и на мен ми скри шапката  newsm10 smile3501
Цополанке ще чакам инфо за кестените - как точно ги правиш newsm78

# 68
  • Мнения: 1 313
Здравейте, кулинарни феи  bouquet
Lois,  smile3501
Ягодка, апетитно пиленце Peace
Джиджа, Ягодка, ето така приготвих "Адана кебап"

Вечеря:
Ароматен заек по нормандски  chef

 bowuu

# 69
  • Мнения: 1 283
Момичета срам не срам Embarassed да се запиша тази тема с нещо дето не ми се беше случвало не помня от кога ooooh! - домашен кетъринг hahaha ама как им се услади на моите термити hahaha.

Днес май всички сме почти на едно и също - домашен кетъринг Joy, сандвичи и суши.Като за начало на седмицата, работещите даже се престарахме.Ако не ми се доспи сега ще кача снимките, ако не утре. Hug

# 70
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Вчерашната вечеря

Пилешка фантазия в гювеч 2 на Лео,
за десерт-гофрети

Днес за малката-пилешка супа

# 71
  • Мнения: 1 283
Eто и обещаните снимки от мен

Ориз с домати и салатка


И моя "кетъринг" тази вечер. Кръщавам го на Пеп-4о - Канибалско плато Wink

# 72
  • NL
  • Мнения: 520
Тази вечер при нас-печено месо и ориз със зеленчуци и яйце.

# 73
  • Мнения: 9 111

И моя "кетъринг" тази вечер. Кръщавам го на Пеп-4о - Канибалско плато Wink

Аууу каква чест  Hug

Ягодка, много апетитно пиленце  Peace

Кеми, вкусно зайче   bouquet

Лабрекс, защо ме провокираш с тези  чебуреки, и без това още не съм легнала   Wink

Показвам вечерята

салати - доматена и бобена



бахур - домашен разбира се  Laughing



пържоли на барбекюто



и най-съм доволна от резултата с глигана - заради сефтето на авджи Стоев - Глиган по ловджийски  newsm78



Десерта ни беше шоколадови пияни вишни, но всички сте ги виждали  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 23:55 от pep-4o

# 74
  • Мнения: 9 776
esy, къде мога да видя рецептата за заека по нормандски, че един чака да бъде сготвен във фризера Wink. Твоят е супер на снимката, а съм сигурна и на вкус Peace.

Общи условия

Активация на акаунт