Отговори
# 765
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Честит празник на всички именяци   bouquet  bouquet  bouquet
Илянка, моите сьболезнования  Cry Каквото и друго да ти напиша е излишно ...
Карамелка, еееееееееееееее как можа така бьрзо да я махнеш  Crossing Arms Пусни моля те на ЛС фотото да ги видя и аз тези хубавииии .... очи  Mr. Green

# 766
  • София
  • Мнения: 2 105
Мили момичета   bouquet, благодаря ви за утешителните думи, сега се чувствам маааалко по-малко глупава Embarassed
Нещо се усещам, че превъртам на моменти след аборта на тази тема, ама трябва да се стегна.
Илианка, моите съболезнования, думите са излишни в такъв момент Praynig Докога ще продължава това безумие по пътищата, не зная, но е жалко да се погубват толкова човешки животи по такъв нелеп начин...

# 767
  • Мнения: 246
Илианка много съжалявам ,миличка...съболезнования...

# 768
  • Мнения: 452
Илианка миличка  Hug съжалявам ......

Момичета аз съм скапана вече от гости  Tired от миене на чинии и прочие ...................

тц, тц тц и Карамелчето съм изпуснала .....

И най- гадното ми е че лелеката дойде с два дни по рано  smile3511

# 769
  • Мнения: 1 165
Момичета много  ви благодаря за подкрепата,на тезикоито ми писаха на лични-също голямо благодаря.Момента е много тежък за много хора.Жалко че аз няма да мога да съм  до милото,защото утре сутринта трябва спешно да пътувам с баща ми.
Оюе веднъж-БЛАГОДАРЯ ВИ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ.ИМАМ  НУЖДА ОТ ПОДКРЕПА,КАКТО  И МИЛОТО ЩЕ ИМА НУЖДА ОТ МОЯТА.
Гущки за всички вии много се извинявам че развалих темата,но  знам че тукмога да споделя всичко с вас. Cry Cry Cry

# 770
  • Мнения: 1 001
здравейте и от мен!!!
  bouquet  bouquet  bouquetчестито на всички празнуващи   bouquet  bouquet  bouquet

Силви много се забавлявах с цитатите ти особено на този дето казва че ако не сте се виждали няколко дни се произвежда повече сперма та съм решила като почнем пак да бебеправиме да слагам чувал на мъжо и да ги свалям на всеки 5 дена Joy Joy Joy Joy

Карамелке искам и аз снимки на лични Praynig

Илианка ,много съжалявам за свекъра ти  Cry моите съболезнования

Alexandria, Hug

poison_avi благодаря ти за свещичките Hug

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Илианка, ужасно съжалявам; каква трагедия Cry Приеми най-искрените ми съболезнования Sad
Деси, стискам палци, кълки и всичко останало Hug
Благодаря на всички за пожеланията към нас Hug
Ето една снимчица от празника:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233930&pid=8550460

# 772
  • Мнения: 3 641
Goldie , пу пу много сте сладки и хубави Heart Eyes Heart Eyes
Силви, чак успях да прочета цитатите. Simple Smile Много забавно, решила съм да гоня мъжо за по 3-4 дена  пък да видим после Mr. Green

# 773
  • Мнения: 143
Илианка, пращам ти колкото мога енергия... Вие ще се справите, ама жалко за човека. Моят татко е на 44 и не искам да разбирам какво е. Силна прегръдка!

Голди, много сладка бебча!

Карамелке, уби рибата в онази тема за ову-то на 14-и ден! Ухилих се до уши просто   bouquet

Аз чакам роднината утре-другиден...

# 774
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мале, момичета, вие може да сте дъщери на моя мъж, пък ние се готвим да започваме опити за бебе Embarassed

# 775
  • Мнения: 246
Минавам само да доложа,че вече не чакам...Другият месец нановооо

# 776
  • София
  • Мнения: 639
Честит имен ден на именниците на съпруга Цветелина /нашето Коте 7975/, мама Голд, мама Стелка, мама Нина и всички други които имат именници днес , да са ви живи, здрави, много щастливи и усмихнати  Hug Heart Eyes Hug

Илианка, съжалявам че трябва да преминете през това изпитание, толкова рано  Hug

# 777
  • Мнения: 282
Аз малко късно да се включа- Честит имен ден на всички, пожелавам ви много здраве, щастие и успех!!!   bouquet

# 778
  • Мнения: 1 001
Goldie,  Hug толкова сте сладки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт