Чакам МАРТ с нетърпение, за да видя моето творение!

  • 11 139
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 428
Белла, ти последно за колко часа си  Laughing Защото аз пак звънях да питам за час и съм за 15ч. Аз към Бебемания май ще ходя събота.

При мен също ми е актуален въпроса за смяна на книжка заради име. Само дето аз съм закъсняла с 5 години  Mr. Green Сега си изкарах нова лична карта с новия адрес и този път вече, ще трябва да се разкарам и до КАТ  Tired Дано не ме разкарват за глупости. На мъж ми преди време не му искаха медицинско. Дано и на мен не ми искат.
Ще видим дали и колко ще ме одрусат за това леко закъснение  Mr. Green

За килата на бебето е мнооого рано да се каже от сега. Маги я гледаха две седмици преди раждането и излизаше към 3700-3800гр. Роди се 3550гр  Grinning Пък и това колко ще се роди, пак не е гаранция за едро бебе и дете. Маги се роди сравнително голямо бебе на общия фон и то за момиче. Но смъкна много в болницата. След 5дни ни изписаха към 5150гр. От тогава си върви финна  Mr. Green Не е качвала по повече от 900гр на месец. И това беше първите 3 месеца. после качваше по 500-600гр. В момента е 12-13кг Има бебета на 10-11 месеца с тези кила  Mr. Green Ама какво да я правя. Ще става манекенка  Mr. Green

Зелено човече, според мен си заслужава ходенето  Peace Миналата година беше интересно. Най-хубавото е, че има доста от фирмите, които си заслужват. И там всичко ти е на едно е можеш да сравниш на място. Освен това там всички са за това, за да ти показват и обясняват. Ще получиш много повече и по-компетентна информация отколкото в много магазини. Такъв некадърен персонал има в детските магазини, че не е истина  ooooh!
Та, според мен си струва  Peace

# 241
  • Мнения: 2 495
Белла, ти последно за колко часа си  Laughing
Последно за 15:30 Laughing И аз се обаждах да питам  миналата седмица Peace
Веси, успех и на теб утре Praynig
И аз мисля че ще е интересно на Бебемания-мен лично ме интересуват фирми като Чипплино, Авент, Лавена(в момента са много популярни с препарата за миене на съдове Peace).А дали ще има представители на фирми за бебешка козметика? newsm78 ще има също така и награди.

# 242
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Днес не можах да пиша, затова сега почвам наред  Grinning.
Tony_st честит договор за жилището   bouquet. Да си го направите уютно и да си живеете щастливо с едно, а по нататък с две, три или колкото искате деца  Heart Eyes.
dianaknikolova, dobro_nastroenie, Дърта маймуна, ред_гирл_8602 честити сини биберони  Heart Eyes
За спането - аз често се будя, защото гледам да спя или наляво или надясно, по корем не си позволявам. Нещо напоследък получавам някакво схващане на краката докато спя. И то не точно схващане ами сякаш нещо ме дразни и постоянно ги опъвам или свивам.
За теглото на бебето - и аз мисля, че ехографите не са точни, така че не мисля да се шашкам.
И сега за всички, които се интересуват от сп. "Моята бременност" - най-после е излязло и днес си го купих. На мен ми е интересно. Прочетох, че ще се издава някакъв каталог Шопинг гайда "За бебето" с около 160 стр. с най-търсените стоки за бременни, бебета и деца. Мисля, че наистина ще е полезен, може да се ориентираме за нещата преди да започнем да обикаляме по магазините.
За шофьорските книжки - моята я изкарах след като се омъжих така, че нямам представа какви са глобите. Но чакането в КАТ е ужасно, който ще му е за първи път да се въори с търпение  Mr. Green
Белла успех на прегледа. Моят пореден преглед е на 1 ноември, обещавам (дано всичко е наред) да пусна и аз клипче.
Хайде отивам да слагам сини биберони  Mr. Green и после лека нощ от мен  Grinning

# 243
  • Мнения: 1 734
Аз ли нещо съм пропуснала ... нямам спомен  newsm78, но какво е това Бебемания?

# 244
  • Мнения: 242
Добро утро момичета,
Честит рожден ден Елг /малко на патерици/, пожелавам ти много здраве, късмет и любов. Да си все така обичана жена, а март месец и майка.
Честита годишнина на m@m@ - да бъдете все така щастливи и влюбени.
Аз да ви се оплача - от два дни имам едно странно главоболие - само от дясната страна на слепоочието, и не боли постоянно, а от време на време една силна болка после отминава за 2-3 часа и пак.... Днес се събудих без нея, ама знам ли?
И още нещо - някой правил ли е смяна на лекар към ЖК? Аз след прегледа във Варна при д-р Давидков се убедих, че се налага да го направя. Разбрах че може - личната дава направление номер 11  и с него се отива при новият лекар, само не знам дали има срок за които то може да се издаде. В понеделник ще ходя до моята лекарка и ще разбера и се моля да не е срочно нещо и да съм закъсняла вече...
Хайде лек ден.

# 245
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен  Simple Smile
Не бях отсъствала толкова дълго досега и много ми липсвахте. А колко имам да чета ooooh!
Ще ме извините ако пропускам нещо, но след малко се връщам назад да наваксвам.
Да ви разкажа за моите приключения  Simple Smile Миналата седмица имахме фирмен банкет /300 човека/ и което ме разсмя и изуми беше че някой от колежките които не бях уведомила лично че чакам бебче са си помислили че коремчето ми е от мнооого ядене  Blush Ще кача снимка в албума да ме видите, наистина не ми личи. После ни организираха фирмена екскурзия до Велико Търново и околностите. Беше много хубаво, времето беше с нас, слънчево и приятно топло.
А сега отново на работа  Sad
В предната тема успях да попрочета че някой мами имат леки контракции. Не знам кое точно чувство се определя като контракции, но на мен отскоро ми се втърдява отвреме навреме корема, не е болезнено и отминава бързо. Чудя се дали да се обадя на док. да я питам. Иначе като цяло се чувствам много добре. Не ми тежи нищо, даже някой път не се чувствам бременна.
Ами това за сега.
Желая приятен петъчен ден на всички  Hug

# 246
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро  food010
Dobro nastroenie, Red girl, Дърта маймуна, честити ви сини гащи  stork-boy Моя мъж преди 2 дни ми звъня на пожар в 9ч. на работа защото чел някаква статистика във вестника, че примерно на 2500 момичета се раждали 1500 момчета, това било заговор и прочие негови теории за женската експанзия. Но ще му покажа колко са мартенските мъже при нас, да види светлина, милото, да му се зарадва душицата.
Diananikolova, много ще е хубаво даже да се сродим-двама юнаци имаш я, живот и здраве Heart Eyes Само да са уцелили пола, че на мен както единия път ми казват момче, другия момиче, да видим какво ще излезе накрая Mr. Green
За книжката, да ви кажа защо не съм я подновила-тъкмо заради медицинското, защото миналата година като изчаках 3 часа на опашката в КАТ, ме върнаха защото нямах и после вече беше 16ч. и в 17,00 каката пусна кепенците и аз им теглих една. А имаше и 1 бележка, че искат копие от дипломата за основно или средно, не помня вече, та се чудих дали втория път няма да ме върнат по този повод. Така че, вземайте цялата документация, че не се знае какво ще ви търсят #Cussing out
Вес, ти ме успокои с 5-те години Grinning Стискам палци за прегледа ви днес с Белла fingerscrossed
За ехографите с теглото, и аз не им вярвам.
ivelina, не бързай да сменяш лекарката си само въз основа на неговото мнение, потърси и други. Него ако питаш, всички са некадърници, само той е велик великан. При парите, които ти взема за преглед ако не ти напълни главата с ненужно инфо, не ти препоръча куп ненужни изследвания и не ти напише рецепта за една шепа хапове, как да оправдае цената на прегледа?!
Хубав ден ви пожелавам и започвам да работя бързо, че по-бързо да и минава деня и да идва съботаааа Hug

# 247
  • Мнения: 361
здравейте мамчета Hug
благодаря на всички ви за пожеланията за РД и най-вече да оздравявам (почти се оправих) Hug
Вчера изкарахме много добре- мъжлето ми подари халат за баня, че му приватизирах неговите, кумувете ми подариха почивката не Велинград, даже ми пяха ЧРД и духах свещички  Joy
Dobro nastroenie, Red girl, Дърта маймуна- честити ви сини гащи.
На Тони - честито ви ново жилище, да го напълните с радостни моменти.
На Веси и Белла - успех на прегледите  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
сега гледам едно предаване по канал 1 за бебета- ей нямам търпение и ние да се гушкаме вече.
от мен лек ден и много усмивки   bouquet

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Добро утро, мацки  Flutter  Hug  Heart Eyes

НИКИТА, звънях ти днес, но не вдигна! Моля те, обади ми се, когато ти е удобно! Имам да те питам нещо важно! Не е спешно, не се безпокой! За хубаво е!!!   bouquet  bowuu

На всички ви - успешен и приятен ден от мен  Flutter  bowuu

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен. Аз днес съм обещала на моите мъже да им направя един сладкиш, който е доста играчка но пък си заслужава вкуса после, така че ви черпя всички виртуално.
Белла стискам палци всичко да мине по вода, довечера ще ти се обадя по тел. Я кажете като си стиснете гърдите теква ли ви вече по малко коластра или там каквото й да е. Аз от неделя насам го забелязах, че като си стисна лекичко гърдата и ми текват едни прозрачни капки леко гъсти или по скоро незнам как да обясня. А ми се струва, че е рано още.

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
слънце, тялото ти просто се подготвя за кърменето  Hug
малко по малко се заражда лактацията/коластрата   bouquet
не се притеснявай, всичко ти е наред  Flutter

# 251
  • Мнения: 4 428
сега гледам едно предаване по канал 1 за бебета- ей нямам търпение и ние да се гушкаме вече.

И аз го гледах. Но представиха темите доста повърхностно  Rolling Eyes

Яница, ама на теб наистина не ти личи още  Laughing Мен, ако ме питаш, и на преяла на приличаш  Laughing

Ще взема и аз да потърся Моята бременност, щом е излезнало вече  Grinning

# 252
  • Мнения: 660
Здравейте, дами!
Благодаря на всички да хубавите пожелания - нека всички да сме доволни и щастливи.  Simple Smile Надявам се да не забравя бонбоните за неделя! Embarassed
Есме за книжката незнам дали има глоба, но за личната карта съм сигурна, защото мен си ме глобиха. Но да ти кажа честно може и  да има  и за книжката, то като гледам как си праскат глобички за щяло и нещяло нищо чудно (щом за загубени или откраднати документи има глоба какво друго можем да очакваме )
Леле, ама това сигурно ли е? А аз хич и не си давам зор за смяната на личната карта, а то глоби имало... Мислих да я сменям като изляза в болнични през новата година... Та колко казахте е глобата? Така и така съм закъсняла с почти 5 месеца...май може да почака още малко, щото хич и не ми се занимава сега. Embarassed

m@m@, честита ви годишнина! На мен ми се виждат доста тези години, ама поне още 10 пъти по толкоз да сте щастливи заедно.  bouquet

Мънки, браво за резултатите! /откраднах обръщението на tedsan дано не се сърди, ама много ми хареса Wink/

fever, благодаря за инфото за сп. "Моята бременност" - сега ще звънна на любимия да го купи.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 11:39 от Tony_st

# 253
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Добър ден!
слънце и на мен ми се появява коластра и си е нормално точно в този период да започне да се образува.
Elg пожелавам ти приятно изкарване на Велинград. Ако в хотела има джакузи с минерална вода, възползвай се, просто е супер  Grinning.
Janitsa ама ти наистина нямаш коремче, аз ако се снимам ще се уплашите  Mr. Green.
m@m@ честита годишнина, много любов и разбирателство   bouquet
Аз отивам на очен лекар, че ми трябва актуална рецепта за очила.
Приятен ден ви желая, ако изпишете 15-тата стр. до следобед, новата тема е вече готова  Mr. Green.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 11:34 от fever

# 254
  • Мнения: 3 637
Здравейте мами!  Hug
Леле,колко сини новини имаме,4естито на вси4ки!
Слънце и аз ги имам тези прозра4ни лепкави капки,но са пове4ето сутрин,а и много ме болят зърната  Thinking !Предполагам,4е е нормално!
Сядам да 4ета,4е утре съм на изпит!Стискайте ми палци  Crazy !
До после!  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт