Чакам МАРТ с нетърпение, за да видя моето творение!

  • 11 107
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
За цяла тема ма успявам по един или два пъти да се впиша. Незнам ,но понякога се дразня на някои хора,да им чета .................. ай няма да казвам какво.........ама прекаляват с ненужни дрънканици .Затова и пропускам да прочета нещо важно като изобщо не прочетох цели 5-6 старници.Е сори ама не ми се чете цял ден.......
 Малко грубо прозвучах ама отдавна се каня да си го кажа това дето си го мисля.
Ненужни картинки и тем подобни мн. ме дразнят-явно някои хора няма с какво да си запълнат свободното време.
 Моля да не става сега скандал,просто изказвам мнение.
ПС:Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 2 нови отговора.
Егати............

искрено съжалявам, миличка
сигурно мен си визирала  Blush

не стига, че не съм от Март 2009
но и обичам да пускам картинки в темите ви  Embarassed
обещавам да бъда по-внимателна занапред  Hug
но просто ми е трудно да се въздържам  Sunglasses
толкова се вълнувам заедно с всички ви   bouquet

# 301
  • София
  • Мнения: 1
 Е, толкова много четох, че забравих кой питаше за контракциите. Май Яница беше.  Ми, при контракциите коремът се втвърдява, обикновено по-ниско долу в началото. Аз с предните деца не съм имала, но сега получавам, най-вече по време на секс, ама бързо минават. Доколкото знам проблем е, ако след това пак започнат да се повтарят. С дъщеря ми ги получавах яки и леко болезнени от седмия месец, но не съм пила но шпа и пак си родих след термина.
 А иначе, струва ми се че в първите месеци бъркаме и движението на бебето с контракции, щото аз преди няколко дни се бях стреснала от някакво такова по-сериозно стягане, ама после се оказа, че бебето се е обърнало от гръб по корем и вероятно това обръщане съм регистрирала като контракция.
 Еля, басейнът не е проблем, ако не е много топъл, но иначе по-добре е да го избегнеш или да го приложиш за кратко. Плувала съм в минерален басейн без да съм била бременна и щеше да ми изскочи сърцето, пък...
 

# 302
  • Мнения: 141
Здравейте пак от мен.Току-що се върнах от преглед....мъъъъъни4ко разо4арована. Sadтози път доктора каза,4е е моми4е....Не го е срам така да ни развърта.Е ами нищо....жива и здрава да ни се роди.....Сега най-сериозно,ви моля...Помощ за името с буквата "Н".Хайде лека ве4ер от мен,да не взема да досадя със дълъг пост Wink.

# 303
  • София
  • Мнения: 1
 Ния, Неда- тези са ми фаворити. Иначе, Николина, Наталия, Надежда...

# 304
  • София
  • Мнения: 5 761
Момичета, има нова тема, пишете в нея!  Peace По правилата на този подфорум тази ще бъде заключена.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт