Козметиката на Nuxe - 2

  • 60 960
  • 467
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 53
Здравейте искам да попитам някой да има отзиви за това http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=7470?

Аз го ползвам за дневен крем и съм мн доволна от него като консистенция,аромат и имамного меко,копринено въздействие върху кожата ми.Горещо препоръчвам!!!
Благодаря,колебаех се между този и за смесена кожа,но сега реших  Hug.Само да те питам 50 мл. или 60 мл е бурканчето,защото ми се стори, че прочетох че е 60

# 466
  • Мнения: 1 324
Да попитам, Phytochoc Serum Liftant Jeunesse за каква възраст е?

rusana , пробвах мултифункционалното маслото и на коса, и ефектът е наистина добър. За да не прекаля с количеството на частиците, смесих маслото с кристалите ми за коса. Получи се много хубаво проблясване в дълбочина. Лошото е, че след разресване част от частиците падат. И на кестенява коса е много хубаво, а на светла сигурно ефектът ще е още по-добър. Вече съм влюбена в този продукт!  Heart Eyes


# 467
  • Мнения: 658
Заповядайте в новата тема
yoana vateva, ще ти отговоря утре в новата тема, защото сега съм гроги Tired
Последно изказвам мнение по въпроса за цените - има увеличение, но то е само на някои продукти и то не повече от +1-2 лева. Всяка друга промяна с по 5-10 лева отгоре е спекулативна. Гледах много, питах много и това е  - цените са мръднали най-много с 2 лева нагоре.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 00:01 от Kabiv

Общи условия

Активация на акаунт